سابق ردلندس بالا و UCLA بازیکن فوتبال می شود زمان زندان برای ایفای نقش در فیلم سرقت در Jurupa دره

رودخانه سابق ردلندس دبیرستان و UCLA بازیکن فوتبال که در پیوست یک مرد دیگر در تلاش برای ربودن یک Jurupa دره درمانگاه ماری جوانا که در طی آن یک کارمند به ضرب گلوله کشته شد التماس گناه روز دوشنبه به عنوان یک لوازم جانبی به یک جنایت بود و بلافاصله محکوم به 80 روز در زندان و سه سال آزادی مشروط.

کریگ Anthony Lee, 24, از لس آنجلس بستری تحت اتهام یک مورد درخواست با Riverside County دفتر دادستان منطقه و در تبادل خود را برای ورود دادستان کاهش یافته است دو مربوط به جنایت می شمارد.

برتر قاضی دادگاه David Gunn گواهی شرایط تقاضای رسیدگی و اعمال حکم مقرر توسط دادستان و دفاع.

در ماه مارس لی co-متهم 24 ساله جان کارلتون راس بستری اقدام به اتهام قتل تحت یک درخواست مقابله با دادستان. او محکوم به 10 سال در زندان ایالتی.

اما به عنوان بخشی از قرارداد این حکم را به حالت تعلیق در آمد توسط Gunn که به جای ارسال Ross به زندان 277 روز و تحمیل 36 ماه مدت آزادی مشروط.

متهمان درگیر در یک botched holdup در کاخ پادشاهان درمانگاه شاهدانه در 6100 جلوگیری از ماموریت بلوار.

لی رزرو در حال اجرا را برای UCLA از سال 2013 تا سال 2015 پس از این کشور 26-بهترین دبیرستان در حال اجرا بازگشت در سال 2012 با توجه به ESPN و Scout.com زمانی که او با بازی در ردلندس دبیرستان دستگیر شد همراه با راس ژوئیه گذشته پس از سه سال کلانتر بررسی است.

Lee, Ross و مرد دیگری رفت و به ماری جوانا فروشگاه در بعد از ظهر 30 ژوئن 2016 و اقدام به زور را نامعلومی مقدار محصول با توجه به کارآگاه.

در طول سرقت یکی از اپراتورها از بدون مجوز داروخانه به ضرب گلوله کشته شد اما نه توسط لی. محققان گفت: نگهبان آتش بازگشت و متهمان فرار کسب و کار بودند eluding نمایندگان که همگرا در محل لحظات بعد.

گلوله قربانی که نام نمی شد, منتشر شد, در بیمارستان بستری شد و بهبود یافت.

در طول متعاقب آن تحقیقات کارآگاهان در نهایت شواهد کافی برای شناسایی دو نفر از سه عاملان.

لی تا به حال هیچ مستند قبل از محکومیت جنایت در شهرستان ریورساید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de