شرکای سابق می گویند عایشه کاری است ‘سوخته’ ارزش خود را

لس آنجلس — یک نام تجاری شرکت در روز چهارشنبه شکایت عایشه کاری غذایی و شیوه زندگی شخصیتی و همسر NBA ستاره Stephen Curry, به دنبال بیش از 10 میلیون دلار برای نقض قرارداد.

Flutie سرگرمی گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه در لس آنجلس دادگاه عالی که پنج سال آن را صرف با عایشه کاری به ارمغان آورد “قابل توجه و بی سابقه ای نتایج.” کسانی که شامل کمک به کاری زمین یک شبکه غذایی نشان می دهد و یک میزبانی نقش در ABC “آمریکا بزرگ پخت نشان می دهد” را به عنوان به خوبی به عنوان تولید پرفروشترین کتاب آشپزی و راه اندازی چندین غذایی موفق کسب و کار مبتنی بر.

اما کت و شلوار مدعی است که در 11 ماه پس از فسخ و رابطه او را رد کرده است این شرکت سهم خود را از درآمد حاصل از کسب و کار عمدا آهسته شرکت های جدید در زمان دور یک کارمند و “اساسا سوخته و بی ارزش Flutie سرگرمی منافع.”

کاری وکیل مایکل Plonsker می گوید: با توجه به ادعا ها بی اساس است.

“عایشه کاری فسخ کسب و کار ارتباط با ناراضی مدیر رابرت Flutie در اوایل 2019,” Plonsker در بیانیه ای گفت. “ما با اعتماد به نفس است که روند قانونی خود را پیدا خواهد کرد اتهامات مزخرف و کاملا بی اساس است.”

Flutie سرگرمی کت و شلوار می گوید کاری به حال متواضع زیر برای رسانه های اجتماعی و وبلاگ غذا و شناخته شده بود در درجه اول به عنوان همسر ستاره NBA قهرمان طلایی رزمندگان امور خارجه هنگامی که آن شروع به کار با او. فلوریدا-تاسیس توسط Robert A. Flutie شد “واضح و غیر قابل انکار ابزاری در کمک به او در رسیدن به موفقیت است.”

کت و شلوار ادعا میکند که زمانی که کاری قطع رابطه Flutie حال انجام کار مهمی با او توسعه مشارکت حامیان مالی و حقوقی و مالی در چارچوب خانه است که در آن کاری را ارائه دهد وعده غذای اصلی کیت همراه با دیگر آشپزخانه و محصولات در شیوه زندگی و Yardie دختر بچه یک سرگرمی شرکت تولید شده است. طرح دعوی در دادگاه مدعی کاری و همکاری متهمان را متوقف بر حرکت رو به جلو با پروژه های به انکار Flutie سهم خود را در آنها.

کت و شلوار هم نام را به عنوان متهمان شش کاری-شرکت های وابسته و سابق Flutie کارمند که به کار گرفته کاری کسب و کار برای شرکت اما در حال حاضر با این نسخهها کار به طور مستقیم با کاری.

به دنبال آن خسارت حداقل 10 میلیون دلار و یک حاکم است که تضمین Flutie است سهام خود را در خانه و Yardie دختر.

کاری 31 ساله بومی کانادا شد, یک بازیگر زمانی که او ازدواج Stephen Curry در سال 2011 و شروع به انجام تظاهرات پخت و پز در یوتیوب در سال 2014. این زوج دارای سه بچه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de