سابق مینه سوتا, ایالات جناح میگوئل Ibarra تا به امضا قرارداد با دفاع از MLS قهرمان جام Seattle Sounders یک منبع تایید شنبه به پایونیر پرس.

Ibarra بازی 84 MLS بازی با Loons از 2017-19 اما باشگاه کاهش یافته است Ibarra قرارداد گزینه برای سال 2020 فصل است. او تا به حال هفت گل و هشت پاس گل در 33 بازی در سال 2018 اما موفق یک گل و دو پاس گل در 22 بازی سال گذشته است.

با وجود آن قطره, سیاتل یکی از موفق ترین باشگاه در MLS را می بیند کیفیت در ایبررا و او را دعوت به پیوستن به خود را در پیش فصل کار در مکزیک پیش از رونالدینیو’ بازی لیگ قهرمانان کونکاکاف در هندوراس در روز پنج شنبه.

Ibarra که معامله شد برای اولین بار گزارش شده توسط MSG شبکه Kristian دایر خواهد آمد با رونالدینیو به آلیانز زمینه on Aug. 16; Loons بازی در سنچریلینک درست در سیاتل در جولای 5.

Ibarra به یک ستاره برای مینه سوتا در آن NASL دوران بدست آوردن نام مستعار “بتمن” به هم تیمی مسیحی رامیرز را “سوپرمن.” Ibarra شد لیگ گلزن برجسته و به نام بهترین یازدهم تیم در سراسر 2013-14. در سال 2014 او اولین بازیکن از بخش پایین تر به آن می شود تا به ایالات متحده آمریکا تیم ملی مردان از سال 2005; او در بازی سه بازی در قرمز و سفید و آبی.

Ibarra منتقل شد و از مینه سوتا به باشگاه لئون مکزیک را Liga MX برای حدود 1 میلیون در ماه ژوئن 2015 و بازگشت به مینه سوتا که Loons وارد MLS در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im