سابق کالاباساس خانه Kylie Jenner, با کفش گنجه و “گلم اتاق” به دنبال $3.6 میلیون

 • لس آنجلس کلیپرز’ بلیک گریفین راست مذاکرات به DeAndre Jordan روی نیمکت در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی مقابل تورنتو رپتورز دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • Anaheim Ducks جناح راست یاکوب Silfverberg نمرات برابر Carolina Hurricanes در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., دوشنبه, دسامبر. 11, 2017. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Anaheim Ducks مرکز کریس Wagner, سمت چپ, شاخه های گذشته Carolina Hurricanes defenseman نوح Hanifin در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., دوشنبه, دسامبر. 11, 2017. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Carolina Hurricanes defenseman Haydn فلوری, راست, vies برای با Anaheim Ducks جناح راست یاکوب Silfverberg در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., دوشنبه, دسامبر. 11, 2017. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Carolina Hurricanes مرکز ویکتور Rask نمرات گذشته Anaheim Ducks دروازه بان جان گیبسون در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., دوشنبه, دسامبر. 11, 2017. اردک برنده 3-2. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • اردک جناح راست یاکوب Silfverberg جشن پس از شکستن 1-1 کراوات با هدف خود گذشته Carolina Hurricanes دروازه بان اسکات دارلینگ در دوره دوم از روز دوشنبه بازی در هوندا سنتر. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • لس آنجلس کلیپرز’ بلیک گریفین راست مذاکرات به DeAndre Jordan روی نیمکت در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی مقابل تورنتو رپتورز دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ DeAndre Jordan, بالا, باعث غوطه دادن بیش از تورنتو رپتورز بازیکنان در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ لو ویلیامز, چپ, است, دفاع تورنتو رپتورز’ فرد VanVleet در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ Montrezl Harrell, راست, dunks بیش از تورنتو رپتورز’ یاکوب Poeltl در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ Milos Teodosic سمت چپ با یک جست و خیز کردن در حالی که دفاع از تورنتو رپتورز’ کایل لوری در طول نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. کلیپرز برنده 96-91. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ بلیک گریفین چپ و سام Dekker واکنش نشان می دهند به عنوان تورنتو رپتورز’ CJ Miles شاخه به صورت سه نقطه سبد در نیمه دوم NBA بسکتبال بازی دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. کلیپرز برنده 96-91. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ لو ویلیامز, چپ, است, دفاع تورنتو رپتورز’ فرد VanVleet در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • لس آنجلس کلیپرز’ بلیک گریفین و DeAndre Jordan واکنش نشان می دهند به یک سبد خرید ساخته شده توسط Montrezl Harrell در طول نیمه اول NBA بسکتبال بازی مقابل تورنتو رپتورز دوشنبه, دسامبر. 11, 2017 در لس آنجلس. (AP Photo/Jae C. هنگ)

 • سفید خانواده بزرگ کارگاه گاراژ اتومبیل های کلاسیک و بیش از یک صد سال از خاطرات که از دست داده بود در خور آتش است در دیده Dec. 7, 2017, در بالا Kagel دره عمیق و باریک. خانواده سفید شده است در این منطقه بیش از یک صد سال و خانه های خود را بخشوده شد ، (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG) . .

 • یکی از بسیاری از سازه ها در شعله های آتش پس از یک صبح زود زنگ خطر عمده برس آتش سوزی در Kagel دره منطقه بالاتر Sylmar سه شنبه ، 5, 2017. در آتش سوخته حدود 11000 هکتار سوزاندن سازه و باعث تخلیه اجباری. (عکس توسط Gene Blevins/لا DailyNews/SCNG)

 • سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر ارائه سخنرانی خود در یک سیاره اجلاس در Boulogne-Billancourt, در نزدیکی پاریس, فرانسه, سه شنبه آذر. 12, 2017. رهبران جهان, صندوق های سرمایه گذاری و انرژی magnates وعده داده شده برای اختصاص پول جدید و تکنولوژی به سرعت گرمایش جهانی در اجلاس سران در پاریس که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی امید خواهد شد برگرد تا پاریس آب و هوا توافق که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرده است. (AP Photo/کریستف Ena)

 • یک آتش نشان قرار می دهد از نقاط داغ در 11500 بلوک new zealand agent خیابان در دریاچه تراس صبح روز سه شنبه. ( عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

یک کالاباساس صفحه اصلی یک بار متعلق به Kylie Jenner ذکر شده است برای $3.599 میلیون.

طراحی شده برای شبیه یک ویلای پنج اتاق خواب و هفت حمام خانه با سفارشی کفش و کیف دستی گنجه خریداری شد توسط جوانترین کارداشیان-Jenner خانواده در سال 2015 برای $2.6 میلیون دلار اموال سوابق نشان می دهد.

اما “Keeping Up with the Kardashians” star-تبدیل-کایلی لوازم آرایشی و بهداشتی ” بنیانگذار فروش اموال سوابق نشان می دهد به Bellami مو بنیانگذاران نیکی اسلامی و ژولیوس سالرنو در سال 2017 برای $3.15 میلیون.

این 5,121 فوت مربع محل اقامت ساخته شده در سال 2006 و به طور گسترده بازسازی نشسته در بیش از یک سوم از یک هکتار در گارد-دردار اوکس.

“حریم خصوصی و امنیت هستند و در خط مقدم این نگهبان 24 ساعته-جامعه دردار” جی Ravnikar آژانس همکاری مثال عامل و گفت: از طریق ایمیل. “به عبارت ساده اوکس یک شیوه زندگی است. من فکر می کنم که بسیار مهم است برای مردم در حال حاضر به خصوص در زمانی که ما با استفاده از در خانه ما به روی اضافی نقش فضای اداری, مدرسه, بدنسازی, رستوران, سینما, و بیشتر.”

خانه معاصر ویژگی های داخلی کارشناسی ارشد مجموعه با یک منطقه نشسته. در علاوه بر این به کفش گنجه آن را به یک پیاده روی در گنجه بزرگ و سیاه و سفید clawfoot وان در سیاه و سفید-کاشی کاری حمام استاد.

یکی دیگر از اتاق خواب دونفره به عنوان “فوق العاده لوکس گلم اتاق” لیست آمده است: “با روشن غرور دیوار آینه و سفارشی کشو.”

نیز وجود دارد یک رسانه تئاتر است.

آشپزخانه لذیذ دارای یک جزیره و یک اتاق صبحانه. آن باز می شود به اتاق خانواده.

در combined زندگی و اتاق ناهار خوری ویژگی های دو طبقه سقف امکانات عبارتند از یک سنگ سفید شومینه و دیوار درب های فرانسوی است که باز به استخر شنا و آبگرم.

روشن حیاط با گودال آتش ساخته شده در کباب آشپزخانه و پاسیو پوشش داده شده و همچنین به عنوان یک مهمان خانه تکمیل لیست.

مارس لوپز آژانس سهام مثال با Ravnikar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de