دولت کاهش سطوح قابل قبول برای دو PFAS سموم در آب آشامیدنی در روز پنج شنبه باعث بسته شدن چاه در سراسر کالیفرنیا — از جمله 32 در اورنج کانتی که شده است به خصوص گرفتار به اصطلاح “برای همیشه شیمیایی.”

جدید تعطیلی در علاوه بر این به نه آلوده چاه ها که بسته شد در سال گذشته در اورنج کانتی و چهار بسته در لس آنجلس که در آن از آن خواهد شد که چگونه بسیاری از بیشتر گرفته خواهد شد نیست.

به عنوان بسیاری از 31 بیشتر می تواند تعطیل این سال در اورنج کانتی به عنوان دولت گسترش آن تست. اگر آن گرفته شده آفلاین که مجموع 73 بسته حلقه چاه 200 در اورنج کانتی آب منطقه خدمات در منطقه از 2.5 میلیون نفر.

به عنوان پژوهش در PFAS خانواده از مواد شیمیایی رشد می کند تنظیم شده اند کاهش سطوح قابل قبول برای همیشه ناچیز سطوح. این مواد شیمیایی مرتبط شده اند به سرطان کبد و کلیه آسیب تولد نوزاد کم وزن و مشکلات سلامتی دیگر اگر چه کوچک مقدار مشخص شده در منطقه چاه می تواند یک دهه یا حتی یک عمر — قبل از جمع آوری به سطوح خطرناک در بدن است.

“این موضوع در حال ظهور است و ما در حال یادگیری بیشتر در مورد سمیت توسط ماه” گفت: Jason Dadakis اورنج کانتی آب منطقه اجرایی مدیر کیفیت آب. “این (دولت جدید) استانداردهای مبتنی بر اثرات طولانی مدت از نوشیدن دو لیتر در روز به 70 سال است.”

قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی فراتر از نوشیدن آب است. آنها شده اند به طور گسترده ای استفاده می شود برای رنگ آمیزی-اثبات فرش و مبلمان را به تابه استیک ضد و ضد آب لباس ها در میان دیگر استفاده می کند.

دولت جدید “سطح پاسخ” استاندارد نیاز به آب مناطق با چاه بیش از این معیار برای هر بسته آن حلقه چاه درمان آب حذف مواد شیمیایی و یا اطلاع مشتریان در نوشتن از سطوح در آب آشامیدنی خود را. آب مقامات تماس گرفته کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه پیش بینی است که بسیاری از چاه ها با سطح بیش از حد خواهد بود توقیف حداقل تا زمانی که گیاهان درمان را می توان توسعه یافته.

“اکثریت قریب به اتفاق ممکن است راحت با خدمت آب بر سطح پاسخ و تعطیل بلافاصله” Dadakis گفت.

در اورنج کانتی از دست رفته آب است که جایگزین موقت با کم هزینه تر وارد آب. A $1.4 میلیون خلبان درمان پروژه شده است در جریان پس از ماه دسامبر و مقامات پیش بینی گیاهان برای حذف PFAS از همه اورنج کانتی آب خواهد بود در محل در عرض دو سال.

نارنجی شهرستان یوربا لیندا آب منطقه میان سخت ترین ضربه را آغاز کرده است این روند به تمام 11 از آن چاه و مقامات می گویند که آب خواهد بود و فرآوری شده در خارج از منطقه سیستم توزیع توسط Feb. 12.

“این است که به عنوان ساده به عنوان کوه در می رم سوئیچ” گفت: منطقه مدیر کل مارک Marcantonio. “من آن را توصیف به عنوان یک فرایند سیستماتیک است که در آن ما به تدریج ساسات کردن چاه های فردی را در چنین شیوه ای است که اجازه می دهد تا واردات آب به ادغام با آب های زیرزمینی موجود در حال حاضر در سیستم توزیع و مخازن.”

Marcantonio منطقه یکی از 19 است که با استفاده از آب های زیرزمینی حوضه مدیریت توسط اورنج کانتی آب منطقه. نه از آن باید حلقه چاه است که آزمایش مثبت برای دو PFAS مواد شیمیایی که برای آن دولت صادر شده استاندارد.

در یک دور اولیه از تست های سال, لس آنجلس تا به حال 39 حلقه چاه با گزارش سطح مواد شیمیایی, شهرستان ریورساید تا به حال 13 و سن برناردینو کانتی تا به حال هیچ کدام. در آن زمان پاسخ سطح توصیه می شود برای خاموش کردن چاه — بالاتر از گزارش سطح — منجر به چهار حلقه چاه در حال تعطیل در لس آنجلس و هیچ کدام در ریورساید.

آن خواهد شد که چگونه بسیاری از چاه ها در این شهرستان خواهد بود بسته به دلیل جدید استانداردهای سختگیرانه تر.

رشد موشکافی

از نزدیک به 5000 شیمیایی در PFAS خانواده دو خاص توسط دولت تا کنون در حال Pefluorooctanoic اسید (PFOA) و Perfluoroctane سولفونات (PFOS). کسانی نیز دو که را به خود جلب بیشترین توجه را در سراسر کشور و دیگر تولید شده در ایالات متحده است.

این مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی” از آنجا که آنها تا زمانی به استراحت در طبیعت است.

“به ارائه آمریکایی ها با حاشیه حفاظت از یک عمر از قرار گرفتن در معرض PFOA و PFOS از آب آشامیدنی سازمان حفاظت محیط زیست ایجاد کرده است سلامت مشاوره سطوح در 70 قسمت در تریلیون” به صورت ترکیبی از این دو با توجه به U. s. EPA سایت. همان ترکیب 70 قسمت در تریلیون مورد استفاده قرار گرفت به عنوان دولت پاسخ سطح تا پنج شنبه.

دولت جدید سطح پاسخ تنظیم شده است در 10 قسمت در تریلیون برای PFOA و 40 قسمت در تریلیون برای PFOS. یک قسمت در هر تریلیون معادل چهار دانه های شکر در المپیک به اندازه استخر شنا.

سطوح جدید مبتنی بر به روز رسانی بهداشت و درمان توصیه های از دولت دفتر بهداشت محيط خطر ارزیابی با توجه به دولت اعلام تجدید نظر در استانداردهای

این بیانیه همچنین اشاره کرد که دولت منابع آب کنترل هیئت مدیره را شناسایی کرده و هفت دیگر PFAS مواد شیمیایی در چاه و درخواست کرده است توصیه هایی برای استانداردهای به درخواست کسانی که سموم را به عنوان به خوبی.

تست شد و به دستور هیئت مدیره آب در سال گذشته به صورت چاه و به احتمال زیاد آلوده شود. که شامل چاه در نزدیکی محل های دفن زباله و فرودگاه. برخی از PFAS مواد شیمیایی مواد ضد شعله استفاده می شود برای قرار دادن هواپیما آتش سوزی — و در فرودگاه آتش نشانی دریل.

آن را مشکوک است که اورنج کانتی تعداد غیر منتظره ای بالا از آلوده چاه است یک نتیجه از فاضلاب تصفيه شده از Inland Empire حاوی PFAS و منتشر شده در رودخانه سانتا آنا. مقداری از آن آب را حل و فصل به محلی آب زیرزمینی آبخوان است که در خدمت بخش های شمالی و مرکزی اورنج کانتی و برخی همچنان به اقیانوس آرام است.

سانتا آنا آبخيز پروژه اقتدار تحصیل در رشته محل و وسعت PFAS آلاینده ها در رودخانه حوزه آبخيز.

هزینه ها به مشتریان

Orange County آب منطقه است که عامل یک خلبان درمان پروژه در آناهایم برای تعیین بهترین محصولات برای فیلتر PFAS مواد شیمیایی از آب آشامیدنی است که کار با آن نه عضو آژانس های آسیب دیده توسط مواد شیمیایی برای شناسایی مکان برای گیاهان و ترتیبات برای تامین مالی آنها است.

هزینه های ساخت و ساز حدود $180 میلیون دلار به 200 میلیون دلار در ابتدا خواهد شد تحت پوشش اورنج کانتی آب منطقه با ساخت و ساز مربوط به افزایش هزینه های آب به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته شده توسط مشتریان در تمام 19 عضو آژانس از جمله هشت که انتظار نیست برای پیدا کردن هر PFAS در چاه.

عملیات و تعمیر و نگهداری هزینه ها را می توان تقسیم بین اورنج کانتی آب منطقه و هر سازمان با یک مرکز درمان. اورنج کانتی آب منطقه مدیر کل Michael Markus برآورد متوسط خانه در یک منطقه با PFAS درمان پرداخت خواهد شد $3 بیشتر از یک ماه برای آب, در حالی که متوسط خانه در غیر PFAS منطقه پرداخت خواهد شد $1 بیش از یک ماه است.

اما بزرگتر و کوتاه — مالی ضربه خواهد آمد در دو سال و یا تا زمانی که کسانی که امکانات درمان هستند و در حال اجرا به عنوان PFAS آب آلوده است جایگزین گران وارد آب.

برای آب مناطق که باید تعطیل و یا تعطیل از چاه افزایش می تواند آمار 20 دلار بیشتر از یک ماه به طور متوسط برای اقامت با توجه به اورنج کانتی آب منطقه. این امر می تواند کمتر برای مناطق که تنها برخی از آنها چاه.

مصرف کنندگان ممکن است با ضربه تمام آن هزینه. برخی از مناطق به تعویق انداختن پروژه های دیگر و فرو بردن به سرمایه روز بارانی.

“این احتمال وجود دارد که ما را به استفاده از ذخایر برای جذب اولیه اثرات واردات آب” یوربا لیندا آب منطقه Marcantonio گفت. “این به ما اجازه می دهد زمان برای محدود کردن هزینه تاثیر و اجازه می دهد مشتریان به تحقق بخشیدن به یک جهش ناگهانی در نرخ آب خود را.”

Marcantonio گفت: کوچکتر افزایش نرخ می تواند رخ دهد در ماه های آینده برای هزینه های نامربوط. “اولین PFAS هزینه تاثیر خواهد به احتمال زیاد در ژانویه 2021,” او گفت:. او همچنین اشاره کرد که در حال کار با اورنج کانتی آب منطقه پايلوت پروژه منطقه خود عامل خود خلبان است.

دولت ارسال شده است یک لیست از تازه ترین دور از PFAS تست در چاه در www.waterboards.ca.gov/pfas/. رفتن به بخش “PFAS اطلاعات و منابع” بر روی “آب آشامیدنی” تب و سپس رفتن به “سیستم آب عمومی نتایج تست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im