برای جوانان, ورزش, coronavirus بحران قرار می دهد فصل در انتظار

در حالی که اکثر مردم با تمرکز بر ورزش حرفه ای, کالج, ورزشی و حتی high school sports آن را به عنوان مربوط به COVID-19 بحران تاثیر بر جوانان ورزش است که احساس در سراسر کشور نیز هست.

آن سخت است برای تعیین کمیت چگونه بسیاری از خانواده ها’ فعالیت های در مینه سوتا متاثر شده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر. اما این تعداد است که به راحتی در ده ها هزار نفر با زمستان های ورزشی در برگزاری و ورزش در تابستان در معرض خطر نیز هست.

مینه سوتا, جوانان, ورزشی, خدمات, مدیر اجرایی, Dawson Blanck گفت: سازمان بیش از 150 ، 000 کودکان و نوجوانان شرکت کننده در برنامه های سالانه در بسکتبال, شنا, کشتی و فوتبال.

“من فکر نمی کنم مردم درک کنند که چگونه بسیاری از مردم به شرکت در ورزش جوانان در کشور ما,” او گفت:. “بسیاری از مردم نهفته است. این یک ضربه بزرگ برای همه در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها با همه چیز در مکث.”

که احساس بودن در یک سطح خرد نیز با سازمان در سراسر شرق مترو احساس اثرات.

Woodbury, انجمن ورزشی, مدیر اجرایی, ژن جانسون گفت: این رشته در این منطقه تعطیل شده اند تا زمانی که ممکن است 10 در اولین. آن می تواند گسترش فراتر از آن.

“این راه در هوا در حال حاضر” او گفت:. “آن چنان بالا ما نمی تواند رسیدن به آن است.”

St. Croix دره ورزشی انجمن, مدیر اجرایی, دیو کالاهان ابراز احساسات مشابه اشاره کرد که چگونه هر کس که در “یک الگوی برگزاری” تا اطلاع ثانوی.

“ما امیدواریم که برای بهترین و برنامه ریزی برای بدترین” کالاهان گفت. “که همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر.”

اگر در این فصل نیز لغو می شود و هر دو سازمان در حال ارائه یک اعتبار نسبت به فصل آینده و یا بازپرداخت کامل.

که گفت:, هنوز هم وجود دارد امید که بهار ورزشی برگزار خواهد شد در برخی از نقطه, حتی اگر آن را به یک کوتاه فصل از حد معمول. که البته نیز به معنی تابستان ورزش در برنامه.

“ما فقط در تلاش برای واکنش نشان می دهند بر این اساس در اینجا” جانسون گفت. “اگر آن را می رود در ماه مه گذشته 10 پس از آن ما می تواند در مشکل با بسیاری از این برنامه ها.”

سازمان های بسیاری در سراسر کشور در حال حاضر تجهیزات خریداری شده کالاهان اشاره کرد و فهرست اسامی تقریبا تنظیم شده است. آنها به سادگی در حال انتظار برای کلمه از دولت های محلی در مورد چگونه واکنش نشان می دهند.

“ما فقط امید ما می توانید انجام دهید چیزی برای بچه ها” کالاهان گفت. “حتی اگر آن را تنها در عمل است. فقط آنها را نیوجرسی و آنها را خارج وجود دارد در یادگیری و انجام چیزی. ما باز به هر چیزی در حال حاضر.”

تا آنجا که برخی از رهبران احساس بد برای کودکان و نوجوانان تحت تاثیر این تصمیمات آنها درک کنند که چرا مقررات شده اند در محل قرار داده و در طول این بحران است.

“ما نمی خواهید به قربانی کردن خانواده ها برای ورزش” جانسون گفت. “ما نمی خواهیم به مسئول برای کسی که بیمار شدن. اگر ما مجبور به لغو یک فصل ما را مجبور به لغو یک فصل است. این نه پایان جهان است.”

و در نهایت همه چیز به حالت عادی بازگشت.

“این رفتن به دور دیر یا زود” کالاهان گفت. “اجازه دهید فقط امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de