برای Virginia Tech پدر و مادر جدید, قوانین اسلحه یک مبارزه طولانی

Category: لاس واگاس

RICHMOND, Va. — زمانی که ویرجینیا نمایندگان مجلس با تصویب فراگیر, جدید, قوانین کنترل اسلحه در روزهای آینده آن را به اوج نزدیک به 13 سال از اغلب بیهوده کار برای دو پدر و مادر که کودکان به ضرب گلوله کشته شدند در یکی از این کشور بدترین تیرباران های دسته جمعی.

لری هاس و اندرو گودارد شروع به فشار دادن نمایندگان مجلس به تصویب قوانین جدید قوانین اسلحه در مدت کوتاهی پس از یک فرد مسلح کشته شدن 32 نفر و زخمی شدن بیش از ده نفر دیگر در ویرجینیا در سال 2007. فرزندان خود بودند در کلاس با هم بودند و هر دو شات اما جان سالم به در برد.

هاس و Goddard شده اند ویرجینیا قابل رویت ترین تفنگ-کنترل لابی برای سال, اما تا زمانی که به تازگی کمی برای نشان دادن کار خود را. در حال حاضر آنها در حال کمک به چوپان از طریق اکثر اساسی جدید تفنگ قوانین دولت تا کنون به تصویب رسید. هنگامی که یک خانه کمیته به تازگی پیشرفته یک سری از اسلحه اسکناس است که در سال های گذشته شکست خورده بود با کمی بحث گودارد گفت: این احساس قریب به اتفاق.

“من در واقع لرزان” گودارد گفت. “من هرگز در طرف برنده.”

سال پس از سال این جفت ارز را به کنگره و مطبوعات و نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن سفت دولت قوانین اسلحه چیزی اکثریت جمهوریخواه تقریبا همیشه رد کرد.

کوچک اخلاقی پیروزی شد و نادر در یک وضعیت که در آن اکثریت جمهوریخواه و حتی برخی از دموکرات بازدید تفنگ حقوق به عنوان مقدس. این یک دستاورد است فقط به یک نماینده مجلس به توجه در طول یک conversationor تماس با چشم در طول یک کمیته ارائه شده است.

“شما می دانید که ما اندازه گیری پیشرفت متفاوت” هاس گفت.

آن روزها در حال حاضر از بین رفته. هاس و Goddard باید قانونگذاران’ توجه کامل و به سختی یک روز رفته بدون نوعی از تفنگ های کنترل و اندازه گیری پیشرفت در هر اتاق. هاس در خاص پدید آمده است به عنوان یکی از با نفوذ ترین و مداوم لابی اسلحه را در مسائل و اغلب در کنار دستیاران به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم زمانی که لابی نمایندگان مجلس در لوایح خاص و اصلاحات.

“او شده است برای بیش از یک دهه بی امان با احترام دشوار” گفت: وزیر بهداشت ، علامت هشداردهنده.

وارنر زد به عنوان قوی متمم دوم مدافع در طول خود موفق فرمانداری اجرا نزدیک به دو دهه پیش — یک موقعیت به طور پیش فرض برای بسیاری از دموکرات ها برای مدت زمان طولانی در ویرجینیا. اما تیرباران های دسته جمعی و کاهش ruralbase ساخته شده اند ویرجینیا دموکرات ها تمایل بیشتری به آغوش تفنگ محدودیت.

دموکرات ها برنده کامل کنترل قوه مقننه دولت در سال گذشته برای اولین بار در بیش از دو دهه در حال اجرا به شدت در وعده به تصویب قوانین جدید قوانین اسلحه. ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ تفنگ-گروه کنترل بود و یکی از دموکرات ها بزرگترین حامیان مالی.

قبل از جلسه به پایان می رسد در ماه آینده نمایندگان مجلس انتظار می رود به تصویب چند قطعه از قانون کنترل اسلحه از جمله محدود کردن handgun خرید به یک بار در ماه و یک پرچم قرمز لایحه به مقامات اجازه می دهد به طور موقت اسلحه دور از مردم تلقی می شود خطرناک برای خود و یا دیگران است. قانونگذاران نیز کار را برای نهایی کردن لایحه که نیاز به چک های پس زمینه جهانی در تمام فروش تفنگ از جمله کسانی که در تفنگ را نشان می دهد— یک توصیه کلیدی از یک روبان آبی پنل مونتاژ به زودی پس از تیراندازی.

هاس و Goddard گفت: بیشتر کار باقی مانده است که باید انجام شود. برخی از وزش حزب دموکرات باید خودداری کردند در بخش هایی از نرتهم دستور کار از جمله فشار به ممنوعیت فروش سلاح های حمله مانند محبوب AR-15-سبک تفنگ. اپوزیسیون قوی است; در ماه گذشته ده ها هزار نفر از تفنگ-فعالان حقوق از سراسر کشور – برخی از مسلح با سبک نظامی تفنگ – آب گرفتگی در پایتخت و اطراف آن منطقه دست به اعتراض زدند. شهرستانهای استان بیش از 100 شهرستانها و شهرهای خود را اعلام کرده اند و به اصطلاح دوم متمم پناهگاه.

پیتر به عنوان خوانده شده – که پدر مریم کشته در تیراندازی – سفر به کنگره این ماه سعی کنید برای جلب حمایت از این لایحه ،

“من به شما التماس من به شما التماس به من برای بیش از یک دهه به تصویب این لایحه” خوانده گفت: یک کمیته مجلس سنا شنوایی. اما این کمیته رای به کنار گذاشتن این اندازه گیری برای یک سال.

هر دو هاس و Goddard گفت: سال از انفعال دشوار بود اما خاطرات بعد از تیراندازی به آنها کمک کرد به رفتن نگه دارید.

هاس به یاد می آورد رانندگی در 90 مایل در ساعت با شوهرش به Virginia Tech به عنوان ده ها تن از اتومبیل های پلیس و آمبولانس با سرعت جلوتر از آنها به عنوان گزارش های رادیو و نگهداری افزایش مرگ و میر. هاس گفته بود به دخترش امیلی و می دانستند که او تا به حال جان سالم به در برد. هنوز هاس sobbed کل راه بلکسبرگ.

“من می دانستم که من که قرار بود به انتخاب کنید تا فرزند من که زنده بود و تمام کسانی که در خانواده های دیگر قرار بود به انتخاب کنید تا کودکان مرده” هاس گفت.

برای گودارد آن یادگیری از خود وزیر که خود را پسر کالین ضرب گلوله کشته شده بود و عمل جراحی.

“حتی امروز که چوک مرا” گودارد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im