برای UNLV فوتبال این 3 بازی را تعیین کاسه سرنوشت

Category: لاس واگاس

Image

استیو مارکوس

جدید اخبار فوتبال, سر مربی تیم مارکوس ارریو می رسد برای مقدماتی کنفرانس خبری در Fertitta فوتبال پیچیده در UNLV جمعه, دسامبر. 13, 2019.

اگر UNLV تیم فوتبال در نظر دارد به واجد شرایط برای یک کاسه بازی در سال 2020 در طول مربی مارکوس ارریو اولیه فصل سه بازی کشش در ماه اکتبر می تواند کلید.

شورشیان در Oct. 10 میزبان, وایومینگ, سفر آخر هفته زیر به ایالتی سن خوزه و در Oct. 24 میزبان ایالتی کلرادو در چه چیزی می تواند یک فصل-تعریف سه هفته. مخالفان در UNLV برنامه قبلا اعلام کرده اما منظور از بازی امروز منتشر شد و توسط کوه های غرب است.

ایالتی سن خوزه است که پیش بینی می شود یکی از بدترین تیم در لیگ معنی جاده شیب خواهد بود و شایسته پیروزی امر است. وایومینگ و ایالتی کلرادو — دو تیم UNLV از دست به در جاده ها در سال 2019 — در حال میانگین تیم در لیگ و قطعا موفقيت در خانه. که به ویژه درست است اگر شورشیان دیدن سنبله در حضور در Allegiant ورزشگاه جدید خود را در خانه مشترک با اظهارات.

برجسته از این برنامه مانند هر فصل یک آخر هفته شکرگزاری بازی برابر بازدید UNR.

UNLV برنده است گذشته دو نشست در فریمانت کانن سری. هر دو تیم خواهد بود که یک bye هفته که قطعا اضافه کردن به اعتیاد به مواد مخدره — نه به ذکر است این احساسات بد از یک postgame مبارزه در سال 2019 پس از شورشیان در وقت اضافه برنده شوید.

UNLV باز می شود فصل Aug. 29 برابر کال در آنچه انتظار می رود به اولین بازی فوتبال در Allegiant. بازی فردا منتشر خواهد شد.

در اینجا برنامه کامل:

Aug. 29: Cal

سپتامبر. 5: Louisiana Tech

سپتامبر. 12: Arizona State

سپتامبر. 19: در ایالت آیووا

سپتامبر. 26: خداحافظ

Oct. 3: در ایالتی سن دیگو

Oct. 10: وایومینگ

Oct. 17: در ایالتی سن خوزه

Oct. 24: Colorado State

Oct. 31: در بویزی امور خارجه

Nov. 7: Fresno State

Nov. 14: در هاوایی

Nov. 21: خداحافظ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im