برای پورتلند پلیس استفاده بی رویه از گاز اشک آور در جریان تظاهرات اجتناب ناپذیر است

1594269526-screen_shot_2020-07-08_at_9.36.15_pm.png

متیو لوئیس-رولان


این مقاله در اصل منتشر شد ما خواهر انتشار پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown. به دنبال آنها به صورت مداوم پوشش پورتلند قیام پس از کشتن جورج فلوید. —Eds. توجه داشته باشید


شب پس از شب Portlanders شرکت در تظاهرات در برابر اجرای قانون است و ملاقات با سوزش ابر از گاز اشک آور. این طولانی گاز مردم برای اجرای کورکورانه پایین شهر خیابان کشیدن چهره خود را با ماسک برای پاک کردن اشک و چلم از چهره خود را خم قوانین COVID-19 همه گیر برای از بین بردن درد. اغلب این افراد مرتکب نشده هر گونه جرم و جنایت است.

با توجه به اداره پلیس پورتلند (PPB) این است امن ترین راه برای جلوگیری از اعمال مجرمانه متعهد بودن با چند نفر در میان جمعیت.

PPB معاون کریس دیویس توضیح داد: ماموران اتکا به گاز اشک آور, همچنین شناخته شده به عنوان CS گاز در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او دقیق PPB پاسخ به خشونت های در حال وقوع در آن گذشته 40 روز از تظاهرات.

“ما نمی خواهید به استفاده از CS گاز در همه. من آن را دوست ندارم,” دیویس گفت:. اما او توضیح داد که اگر اعضای یک جمعیت در حال روشن کردن آتش در نزدیکی ساختمان های دولتی و یا پرتاب اشیاء قرار داده است که زندگی دیگران در معرض خطر—و مسالمت آمیز معترضان حاضر به ترک منطقه—افسران نمی دیدن یکی دیگر از گزینه است.

“این یک موضوع با ما همکاری با یکدیگر,” دیویس گفت:. “آن را قادر به افراد بیرون رفتن و بیان متمم اول قانون اساسی حقوق بدون آینده به نقطه خطر ، یک افسر و یا یک عضو جامعه گرفتن شدت مجروح و یا کشته شدند. اگر این انتخاب بین استفاده از CS گاز و مرگ و میر….من ترجیح می دهم که ما را در این موقعیت است که انتخاب را.”

اما آن را لازم انتخاب ؟

دیویس’ توضیح پژواک استدلال حقوقی توسط وکیل به نمایندگی از شهر پورتلند در یک مورد است که مراکز در این نوع بی رویه آسیب های وارده بر مخالفان. فدرال طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط سازمان های غیر انتفاعی شلیک نمی PDX, متهم PPB از نقض حقوق اساسی غیر خشونت آمیز معترضان توسط آنها را مجازات برای اقدامات چند نفر.

“به طور مداوم… شهر پورتلند با استفاده از اعمال افراد—چند نفر از آنها دستگیر و به پیمانه کردن جرم و مجازات در برابر همه حال” می خواند اخیر حقوقی تشکیل پرونده توسط وکلا به نمایندگی از شلیک نمی PDX. “افراد اقدام به ترک صحنه شدند ، افراد محافظ خود را از استفاده غیر قانونی از زور و مجازات شدند. افراد صرف تماشاگران مجازات شدند.”

Screen_Shot_2020-07-08_at_9.39.39_PM.png

متیو لوئیس-رولان

شهرستان وکلای مدافع می گویند: ماموران پلیس با دقت زیر PPB پروتکل. آنها کاملا اشتباه است.

PPB است سیاست های محدود کردن ماموران با استفاده از آئروسل محدودیت (به عنوان مثال: دستی اسپری فلفل) و تاثیر مهمات (به عنوان مثال: گلوله های لاستیکی فلش انفجار نارنجک و فلفل توپ) یکسره به یک جمعیت. کسانی که محدودیت های اعمال نمی به گاز اشک آور. به جای PPB بخشنامه اعطای ماموران حق استفاده از گاز اشک آور در کل جمعیت اگر یک “عمران اختلال” اعلام شده است. قانون دولت جدید می رود و بیشتر به منظور محدود کردن گاز اشک آور مگر اینکه یک “شورش” اعلام شده است.

در عین حال وکلای مدافع شلیک نمی PDX می گویند این قوانین هنوز هم نقض صلح آمیز معترضان چهارم قانون حفاظت در برابر “غیر منطقی و تشنج” با اجرای قانون بدون علت احتمالی برای دستگیری.

“وجود دارد هیچ قانون اساسی قدرت را به استفاده از زور در یک جمعیت مگر اینکه شما به سطح کافی از علت احتمالی برای هر کسی که می تواند تحت تاثیر قرار” گفت: Juan چاوز یکی از شلیک نمی PDX وکلای.

غیر انتفاعی تیم حقوقی نیز با این استدلال که این مصرف بی رویه گاز سکوت معترضان مسالمت آمیز و مانع آنها از حضور در این تظاهرات به طور موثر محدود کردن خود به متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان است.

PPB افسران کار این اعتراضات به نظر می رسد برای توجیه استفاده از گاز اشک آور توسط سنجاق فردی جنایات بر روی کل گروه از مردم است. شهر دادگاه براده در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه شامل ده ها تن از اظهارات پلیس که مشغول به کار بر روی زمین در طی تظاهرات اخیر. در این اظهارات پلیس توصیف “جمعیت پرتاب پرتابه” یا “جمعیت [بود که] سرقت ساخت موانع” و یا “خشونت جمعیت” را به عنوان اگر همه مردم در این جمعیت مشغول به کار بودند با هم برای ارتکاب جرم است.

در یک مثال افسر هدر Martley توصیف دیدن یک گروه از حداقل 100 نفر است که “شروع به برداشتن آیتم ها و پرتاب آنها را در جهت ما” قبل از او پرتاب گاز اشک آور (یا CS گاز) قوطی در آنها. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که تمام 100 معترضان پرتاب اشیاء در Martley. چندین ماموران توضیح داد که گاز اشک آور است که چنین یک ابزار موثر برای استفاده در برابر متراکم گروه از معترضان به طور خاص برای توانایی خود را به تحت تاثیر قرار همه در آن جمعیت است.

وکلا به نمایندگی از شلیک نمی PDX می گویند که ماموران باید دستگیری فردی افراد ارتکاب جرم در این تظاهرات به جای معرض تمام شرکت کنندگان به درد شیمیایی است.

دیویس می گوید آن است که آسان نیست.

“ما می خواهم به انجام این کار, اما آن را بسیار چالش برانگیز است چرا که از این تاکتیک استفاده می شود که [با مخالفان],” دیویس گفت: روز شنبه با اشاره به موارد که در آن معترضان پنهان در پشت نشانه یا دیگر غیر خشونت آمیز معترضان برای جلوگیری از شناسایی شدن توسط پلیس.

“این واقعا دشوار است به [دستگیری فردی مردم] مهم بدون استفاده از زور و صدمه قابل توجه به همه درگیر” دیویس اضافه شده است.

Chris Davis, right, discusses police tear gas tactics during a virtual press conference.

Chris Davis, راست, مورد, پلیس گاز اشک آور تاکتیک در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

او تاکید کرد که غیر خشونت آمیز معترضان می توانید جلوگیری از گاز اشک آور به سادگی ترک زمانی که ماموران به آنها بگویید که. زمانی که افسران باور اعتراض تبدیل به یک مدنی اختلال یا اغتشاش PPB پخش این طراحی به جمعیت از طریق یک بلندگو. این نیز زمانی که PPB معمولا سفارشات همه تظاهرکنندگان به ترک منطقه برای جلوگیری از پارگی گاز کشته و یا ضربه با مهمات.

“که از آن می شود به چالش کشیدن زمانی است که مردم را انتخاب کنید به ماندن به هر حال,” دیویس گفت:. “در آن نقطه ما باید قدرت برای متفرق کردن جمعیت [با گاز اشک آور] بر اساس آنچه که ما شاهد آن هستیم.”

شلیک نمی PDX وکیل جسی Merrithew می گوید: افرادی که رد PPB پراکندگی سفارشات هنوز نباید موضوع را به خشونت است.

“این مفهوم را دشوار است به درک” Merrithew گفت: در رسانه های تماس در روز شنبه ، “[مردم] اند حق شرکت در نافرمانی مدنی—که حاضر به اطاعت از قانون است که آنها باور نمی کنم فقط—و اگر آنها در حال مبارزه با پلیس اگر آنها تهدید کسی یا صدمه زدن به کسی که شما می توانید استفاده از زور علیه آنها. بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید به آنها را بازداشت آنها. پورتلند پلیس اداره می کند احترام این اصلی اساسی.”

در اوایل ماه ژوئن, ما قاضی فدرال مارکو هرناندز تایید سفارش ضابط موقت درخواست توسط شلیک نمی PDX که ممنوع پلیس با استفاده از گاز اشک آور و مهمات دیگر مگر اینکه “زندگی یا ایمنی عمومی یا پلیس در معرض خطر هستند.” در حالی که شلیک نمی PDX می خواهد گاز اشک آور در جریان تظاهرات ممنوع آشکار آن را پذیرفته است این اضافه شده محدودیت در شورش کنترل سلاح در حالی که این مورد در حال بحث در دادگاه.

اما هرناندز’ دستور موقت منقضی می شود در جولای 24. در جولای 16 شلیک نمی PDX تیم حقوقی خواهد استدلال می کنند به نفع یک دستور مقدماتی—یک ابزار است که گسترش این ممنوعیت برای مدت مورد. شهر پورتلند آماده است به عقب براند.

Screen_Shot_2020-07-08_at_9.45.21_PM.png

متیو لوئیس-رولان

“هر اضافی محدودیت که این دادگاه تحمیل بر ابزار است که افسران باید به آدرس خطرناک رفتار مجرمانه قرار می دهد و آنها را بیشتر در معرض خطر عمومی بیشتر در معرض خطر و نیاز بیشتر به منابع انسانی برای پاسخ به همان تظاهرات” می خواند این شهرستان در پاسخ به درخواست دستور. “منافع عمومی و تعادل سهام به نفع PPB داشتن تمام ابزار مورد نیاز را به آدرس خطرناک اشوبگرانه رفتار است.”

اگر هرناندز را رد دستور دیگری وجود دارد مانع است که ممکن است محدود ماموران با استفاده از گاز اشک آور. در ژوئن 6, شهردار, Ted ویلر دستور PPB به استفاده از گاز اشک آور “مگر جدی و فوری تهدید برای ایمنی زندگی.” اما در حالی که چرخ را شبیه به مسی, آن را حمل می کند همان عواقب اگر نقض. اگر پلیس را نقض یک دادگاه فدرال نظم شهر پورتلند برگزار می شود در اهانت به دادگاه. اگر پلیس را نقض ویلر سفارشات روشن نیست که چگونه او می خواهم که قادر به نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.

پشتیبانی غریبه

بدون در نظر گرفتن زمانی که پلیس می تواند استدلال می کنند که زندگی کسی در خطر است. هیچ فوری ابزاری است که حفظ خواهد کرد PPB با استفاده از گاز اشک آور در گروه های زیادی از مردم است. وجود ندارد و حتی تضمین می کنند که PPB اذعان خواهد کرد که تظاهرات شبانه به عنوان آنچه که شرکت کنندگان آنها را به این باور بود—تظاهرات. دیویس روشن ساخته در آغاز روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“وجود دارد یک تفاوت بسیار بزرگ بین تظاهرات و نوع ضرب وشتم ما در اینجا دیده می شود هر شب,” دیویس گفت که حاضر به تماس با صدها نفر که در این شهر تظاهرات شبانه “معترضان.” “این یک اعتراض است.”

_____
یادداشت سردبیر: این شلیک نمی PDX مورد نیست تنها چالش قانونی به PPB بیش از آن در واکنش به تظاهرات اخیر. ACLU of Oregon است ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه PPB افسران برای محدود کردن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی از مستند پلیس در طول تظاهرات. این پورتلند جیوه یکی از شاکیان در این پرونده است.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de