در حال حاضر, St. Paul Saints خوش فصل را به عنوان برنامه ریزی شده

Saint Paul Saints فروش بلیت های شنبه و باشگاه خوشبین است طرفداران قادر خواهد بود برای قرار دادن آنها را برای استفاده فوری حتی به عنوان ورزشی, لیگ های سراسر کشور در حال تعلیق و لغو بازی به عنوان رمان coronavirus سود بیشتر از یک جای پا در ایالات متحده آمریکا

“ما بیشتر در مشاهده و برنامه ریزی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید است که بسیاری” معاون اجرایی رئیس جمهور تام Whaley روز جمعه گفت.

بر خلاف لیگ اصلی بیس بال است که به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه حدود یک ماه پس از شروع بهار آموزش مستقل پرستاران نیست برنامه ریزی شده خود را برای شروع دو هفته آموزش برنامه تا زمانی که ممکن است 7. باز فصل تنظیم شده است برای مارس 19 برابر لینکلن نمک سگ در CHS زمینه است.

مثل اکثر Whaley شگفت زده شده است در چابکی که با آمریکا و حرفه ای و آماتور ورزش را به حالت تعلیق برای لغو رقابت از NBA و NHL به دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ برتر که در روز جمعه لغو شد بقیه آن زمستان حالت مسابقات.

در حال حاضر Whaley گفت: پرستاران — فصل گذشته انجمن آمریکایی قهرمانان — امید فصل شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما باید یک چشم انداز خوش بینانه,” او گفت:. “بدیهی است که هیچ کسب و کار به طور معمول در حال حاضر, اما ما بسیار زیادی در کسب و کار. شما فقط باید برای تنظیم روز به روز.”

فروش بلیت در CHS زمینه دفتر جعبه در ساعت 9 صبح شنبه و آنلاین و از طریق تلفن در ساعت 10 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de