برای بی خانمان coronavirus دستورالعمل می تواند ‘ممکن’

با دسترسی کمی به دست شویی ایستگاه و سرپناه و بهداشتی دستشویی و مراقبت های پزشکی لس آنجلس را بی خانمان جمعیت ممکن است ضربه سخت به خصوص در طول یک رمان coronavirus شیوع مقامات بهداشت عمومی گفت: در این هفته.

“بسیاری از استراتژی است که ما از مردم را — برای افرادی که unsheltered در واقع غیر ممکن است” دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت گفت: شهرستان لا هیئت ناظران در پنجشنبه 5 مارس.

مرتبط با: اطلاعات بیشتر در coronavirus

در شهرستان اعلام اورژانس بهداشت فرر گفت: اقدامات اضافی راه اندازی شده است برای کمک به نزدیک 59,000 مردم دچار بی خانمانی countywide با بیش از 44,000 unsheltered غلبه بر این موانع.

کریس کاری 28 می گوید: او ترس از استفاده شستشو ایستگاه در پنجشنبه 5 مارس سال 2020 در برادلی خیابان و پکستون بی خانمان در خیابان اردوگاه در Pacoima که در آن او زندگی می کند. “من می ترسم چرا که اگر من می توانم آن را بنوشید هیچ نقطه ای در شستن دست من.” برای محافظت در برابر coronavirus لا ممکن است اضافه کردن بهداشت در ایستگاه بی خانمان encampments. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

مقامات بهداشتی را آغاز کرده اند که بازدید از شهرستان 300-به علاوه بی خانمان و کوتاه مدت پناهگاه برای اطمینان از اقدامات مناسب در محل وجود دارد و آن این است که دسترسی به ارائه دهندگان خدمات پزشکی, او گفت:.

عمومی وزارت بهداشت نیز با صدور پنج-صفحه راهنمایی برای پناهگاه بی خانمان که خواستار حصول اطمینان از خوبی مواجه نگردند شستن دست ها-ایستگاه های در دسترس از طریق تسهیلات.

“آنها نمی توانند در خانه بمانند زمانی که آنها بیمار,” او گفت:. “آنها نمی توانند دست خود را بشویید (یا) اغلب به ندرت. و بسیاری از بار آنها نه یک ارائه دهنده خدمات پزشکی که در تماس با آنها هستند.”

او افزود که بسیاری از افرادی که بی خانمان هستند تمایل به “مریض تر از عموم مردم و در حال حاضر افزایش نرخ مرگ و میر.”

“ما بسیار نگران آن است که یک رمان coronavirus می نامتناسب نابود افرادی که در حال تجربه بی خانمانی,” او گفت:.

مقامات شهرستان در روز چهارشنبه اعلام محلی و اضطراری برای بهداشت عمومی در تلاش برای اطمینان حاصل شود منابع در دسترس هستند اگر این بیماری گسترش می یابد. روز پنجشنبه مقامات بهداشت تایید چهار اضافی مورد از این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

فرر نیز جلسه ای با دیگر ادارات و سازمان ها از جمله لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار و شهرستان اضطراری مدیریت بخش به بحث در مورد بهترین راه برای قرنطینه و “خانه افرادی که دارای بیماری خفیف و نیازی به بستری شدن در بیمارستان” در صورت وجود موارد در میان کسانی که بی خانمان هستند.

دنیس کریمی, 31, که زندگی می کردند به مدت 3 سال در برادلی خیابان و پکستون بی خانمان در خیابان اردوگاه در Pacoima شستن دست های خود را در یک لباسشویی قابل حمل ایستگاه در پنجشنبه 5 مارس سال 2020 است. لا مسکن خانواده اضافه شده در حمام و شستشو ایستگاه در سال گذشته به اردوگاه. برای محافظت در برابر coronavirus لا ممکن است اضافه کردن بهداشت در ایستگاه بی خانمان encampments. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

“ما نیاز به مطمئن شوید که این سرویس کامل امکانات که در آن ما می تواند آماده به مردم اجازه می دهد تا به بهبود و بهتر است و اجازه می دهد خود را در دوره قرنطینه در یک محیط امن و مطمئن” او گفت:.

احتمال دیگر نیز برای حفظ زمستان پناهگاه باز دیگر, او گفت:.

“آنچه ما نمی خواهیم این است که بسیاری از مردم در حال حاضر قصد بازگشت به خیابان ها هنگامی که ما می تواند رو به امکان شیوع وضعیت گفت:” فرر.

او گفت: این شهرستان همچنین مشاوره با دولت و وزارت بهداشت در این زمینه است.

لس آنجلس مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر با شهرستان لا سرپرستان کاترین Barger, هیلدا سولیس و جانیس هان صحبت می کند که مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان رهبران اعلام محلی اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش در لس آنجلس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

“این یک وضعیت منحصر به فرد تنها به L. A. شهرستان به صداقت در نظر قدر اما آن چیزی که ما کاملا در حال رفتن به نیاز به آماده به نشانی و آدرس خود را بسیار به سرعت.”

لس آنجلس اعضای شورای مونیکا رودریگز و میچ O’Farrell روز چهارشنبه معرفی یک حرکت است که درخواست بودجه اضطراری استفاده می شود برای نصب بهداشت امکانات در بی خانمان encampments سراسر شهر بود.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از بهداشت ممکن است به ایستگاه مستقر شده و چه مقدار از آنها هزینه. ایستگاه های تلفن همراه شده بود تحت بحث در سال های اخیر به خصوص پس از شیوع هپاتیت A در لس آنجلس در سال 2017, با بیش از یک دوجین مستقر در سراسر شهرستان در طول دو سال آینده.

بهداشت ایستگاه شد و به تازگی نیز گنجانیده شده و به لس آنجلس بهداشت وزارت اردوگاه برنامه پاکسازی در پاییز گذشته و در ماه دسامبر همراه سه بهداشتی ایستگاه های مستقر شدند با تمیز-یو پی اس از مجموع هفت که انتظار می رود به بالا و در حال اجرا توسط این سال است.

رودریگز است با هماهنگی وزارت بهداشت و خدمات بی خانمان سازمان و دولت برای رسیدگی به بهداشت عمومی و نیازهای مسکن مواجه ساکنان یک اردوگاه در Pacoima همراه Bradley خیابان. این اردوگاه توسط یکی از وزارت بهداشت تلفن همراه بهداشت ایستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im