برای همه این تغییرات در پیش نویس NFL نوع نگاه خوب طبیعی

بری WILNER

برای همه منحصر به فرد از این پیش نویس NFL از جمله احساس وحشت و نگرانی بیش از یک پتانسیل ارتباطات شکست, همه چیز نگاه کرد و صدا بسیار طبیعی پنج شنبه شب.

Quarterbacks شد در تقاضا. ایالتی اوهایو(سه میدارد بازی وجود دارد) و کنفرانس جنوب شرقی (یک رکورد 15 میدارد) تحت سلطه. این پرستان معامله از دور اول.

و کمیسر راجر Goodell حتی هو کردم اگر فقط به صورت دیجیتالی.

“من معتقدم که این پیش نویس در حال رفتن به یاد ماندنی ترین ما تا کنون به حال” Goodell اشاره کرد که آن را همراه با یک “پیش نویس-A-Thon” به نفع شش سازمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس همان چیزی است که مجبور NFL به لغو همه در شخص پیش نویس وقایع است.

دور اول نیست که قابل توجه برای میدارد. ابتدا با جو نقب زدن از قهرمان ملی LSU سه quarterbacks رفت و در بالا و شش. به سختی غیر معمول است.

برای ماه Heisman برنده جایزه از LSU در ارتباط بود با Bengals. Cincinnati شروع پیش نویس با ارسال نام خود را به Goodell در زیرزمین خانه خود را.

این دیجیتال/کنترل از راه دور/مجازی پیش نویس — نگاهی به انتخاب شما — بود و در حال اجرا. با ظاهری هیچ اشکالات.

البته هیچ آتش بازی در لاس وگاس. هیچ خرس آغوش گرفتن بین Goodell و نقب زدن; کمیسر گفت: او را از دست کسانی که حتی اگر بدن خود را نمی. این اساسی ترین انتخاب نشان می دهد به حال تیم پرسنل ساخت میدارد از خانه های خود و بازیکنان نشسته در خود نیمکتها در حالی که یادگیری کارفرمایان آینده خود را.

NFL لغو تمام پیش نویس فعالیت در لاس وگاس که ملی shutdown از اجتماعات بزرگ آغاز شد. لیگ رفته بود کامل با مته سوراخ به رایگان آژانس در ماه گذشته و در حال حاضر هفت دور پیش نویس از طریق پنج شنبه.

“من معتقدم که کار ما این است که در ادامه و در عمل هر دستورالعمل های لازم برای نگه داشتن پرسنل ما امن که آیا این بازیکنان یا مربیان یا مدیران و یا لیگ پرسنل” Goodell گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز با خیال راحت قرار داده و امنیت عمومی شماره 1, اما ما همچنین نیاز به انجام. ما نیاز به حرکت به سوی آینده است. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آماده زمانی که ما آمده ایم از این در یک موقعیت برای شروع فصل ما در زمان و بازی فصل ما. که نقش ما.”

عادی حداقل در میان میدارد شد منظور از شب ،

اول آمد نقب زدن یک انتقال از ایالت اوهایو در سال 2018 است. در دیدنی فصل ارشد او انداخت 60 — بله 60 — touchdowns با تنها شش interceptions. ببر ضرب و شتم شش top 10 تیم در راه خود را به عنوان ملی.

“پرش به بالا به شماره 1 به طور کلی دیوانه است برای من” نقب زدن گفت.

او می پیوندد یک تیم که رفت 2-14 فصل گذشته و به شدت نیاز به یک تکان خوردن از انرژی است.

“اگر شما در فکر” این سال ما در حال رفتن به پلی آف در این سال ما در حال رفتن به برنده شدن در یک بازی حذفی’ آن را می شود بیش از حد دلهره آور” نقب زدن گفت. “شما باید به تمرکز بر روی روند.”

Bengals مربی زک تیلور اعتماد به نفس بود نقب زدن به نوبه خود می تواند حق رای دادن در سراسر.

“ما هرگز در انتخاب شماره 1 دوباره” تیلور گفت. “ما نمی خواهیم به انتخاب در صفحه 10 دوباره. ما در این نگاه به عنوان تنها زمان شما در حال رفتن به دریافت این کالیبر بازیکن به اضافه کردن او به برنامه بنابراین بدیهی است که این یک معامله بزرگ است.”

دوم به طور کلی انتخاب ایالتی اوهایو همه-امریکا لبه حمله کننده تعقیب جوان نیز قابل پیش بینی بود. واشنگتن سابقه چندین ارائه می دهد که برای, نقطه, اما بسیاری از پیشاهنگان و پرسنل مدیران احساس جوان بود و بهترین بازیکن در این محصول است.

6-پا-5, 264 پوند جوان led ملت با 16 1/2, کیسه و کیسه و مجبور گیر میکنه با شش فصل گذشته. همه آمریکایی برنده معتبر Bednarik و Nagurski جوایز در سال 2019 منجر Buckeyes به عنوان ده.

او می پیوندد Redskins تیم که رفت 3-13 و اجازه 435 امتیاز.

“من احساس می کنم بهترین بازیکن در این پیش نویس” جوان گفت:. “آنچه که من را به جدول و چگونه من آماده من قطعا باور من بسیار تاثیر بزرگ در این زمینه است.”

اگر نه برای NFL وسواس با پیدا کردن آخرین و بزرگترین کارفرمایی چشم انداز جوان ممکن است بالا کلی انتخاب. که QB شیفتگی led میامی به توا Tagovailoa و لس آنجلس شارژر به جاستین هربرت — هیچ شگفتی وجود دارد. اما Green Bay در زمان شانس در شماره 26 با در نظر گرفتن ایالتی یوتا QB اردن را دوست دارم.

آلاباما Tagovailoa رفت و پنجم و به دنبال آن در آینده نقطه توسط اورگان هربرت. آنها قبل از ایالت اوهایو جف Okudah بالاترین امتیاز cornerback به دیترویت و گرجستان مقابله با اندرو توماس به غول.

Tagovailoa و مسائل مربوط به سلامت را روشن نمی کردن دلفین ها.

آلاباما کارفرمایی رفت به یک تیم است که متهم شده بود رفتن به فصل گذشته از “تانک برای توا.” Tagovailoa می آید عمده جراحی مفصل ران ساخته شده است که خود را فرود نقطه یکی از اولین دور بزرگترین عدم قطعیت.

“برای من و خانواده ام و هر كس تصمیم را به شانس ما که جایی که من تعلق دارد” Tagovailoa گفت. “بزرگترین چیزی است که من در تلاش برای اثبات این تصمیم درست است.”

یک تغییر او نیاز به در میامی: شماره 13 در دسترس نیست. دلفین ها بازنشسته آن را برای Hall of Famer دن مارینو.

“من درک می کنم شماره 13 بازنشسته شده است و باید آن را” Tagovailoa گفت. “هر شماره من داده شده توسط سازمان اگر آن را 78 یا 99, من آن را می پوشند.”

خجسته با انتشار سریع و بسیار عالی در اواسط محدوده دقت و زیرک پا Tagovailoa انداخت 76 touchdown عبور در 24 شروع دو فصل گذشته. او کمک کرد زرشکی جزر و مد به 2017 ملی عنوان شده است.

هربرت قوی postseason از جمله فوق العاده ارشد کاسه هفته است که مطرح شده سهام خود را. 6-پا-6, 236 پوند او را به اندازه جوانب مثبت بود و او یک ورزشکار خوب. اما او نیز است که به عنوان دقیق عبور به عنوان او باید بود.

لس آنجلس تا به حال سوزش سوراخ در کارفرمایی پس از رها از دیرین استارت فیلیپ رودخانه. به علاوه این شارژر طرح به حرکت به یک استادیوم جدید و می تواند با استفاده از کسی که برای کمک به فروش بلیط.

“این یک فرصت ویژه است. کلمات نمی تواند توصیف چگونه هیجان زده و هیجان زده و اخراج کردن من برای این” هربرت گفت.

از آن زمان تا 13 نقطه قبل از تجارت ساخته شده بود: Tompa اوه خلیج تمپا در حال حرکت به یک نقطه به مقابله با تریستان Wirfs آیوا برای کمک به محافظت جدید/پیر QB تام بردی. The Buccaneers رو که انتخاب کنید از NFC قهرمان سان فرانسیسکو.

گیرنده گسترده ای است که عمیق ترین موقعیت در این پیش نویس اما از آن زمان تا 12 انتخاب برای یکی رفتن. آلاباما هنری Ruggs III شاید سریع ترین مرد در این گروه (4.27 در 40) بود اولین مشمول لاس وگاس اظهارات. مربی جان weather underground سرعت را دوست دارد و او سوز که به ثمر رساند 24 touchdowns در میان 98 حرفه ای پذیرایی.

جدید انگلستان است که به یک فصل بدون بردی برای اولین بار پس از سال 1999 ارسال آن 23rd کلی نقطه به شارژر اضافه کردن یک دوم و سوم طفیلی. شارژر مشتاق بودند به تقویت دفاع خود را با اوکلاهما linebacker Kenneth موری.

هکرها با وجود نیاز در گیرنده خط حمله و linebacker معامله شده تا از شماره 30 به 26 و انتخاب شده برای آینده ، Aaron Rodgers, البته, شنبه برای چند سال در خلیج سبز پشت Brett Favre. عشق ممکن است به انجام همان پشت یک میله.

LSU تا به حال پنج سرآمد با LB K’lavon Chasson (شماره 20 جکسون) WR جاستین جفرسون (22 مینه سوتا), LB پاتریک ملکه (28 Baltimore) و RB کلاید ادواردز-Helaire (32 سوپر جام قهرمان کانزاس سیتی) پیوستن به نقب زدن.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر