مواد غذایی تورهای در لاس وگاس ارائه یک طعم خوب زندگی

Category: لاس واگاس No comments

گاهی اوقات فقط در تلاش برای انتخاب بهترین رستوران و بهترین غذاهای ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری از کار. و شما در تعطیلات هستید! شاید شما نیاز به کسی که به آن شکل برای شما.

که در آن دونالد Contursi را دوست داشتنی لب Foodie تورهای در می آید. “مردم در حال غرق با تمام گزینه های مختلف—و آنها نمی دانند که مکان و یا حتی که غذاهای که (کسانی که در رستوران هستند) معروف به” او گفت:. بنابراین شیکاگو بومی Contursi که تا به حال سابقه طولانی در صنعت مهمان نوازی در لاس وگاس همراه خود را و شور و اتصالات در وگاس’ صنایع غذایی برای کمک به آن دسته از مردمی است.

“بسیاری از رستوران های شگفت انگیز در لاس وگاس و آن را واقعا دشوار است به همه آنها را امتحان کنید—آن را به شما زمان زیادی و مقدار زیادی از پول,” او گفت:. “من می خواستم برای کمک به معاون کشیش بخش تجربه برای مردم که آنها در واقع می تواند تجربه بالای رستوران ها و ظروف از هر یک و یک مزه منو از نکات برجسته هر یک رستوران.”

که مفهوم ثابت کرده است که یک افسانه موفقیت است. او گسترش یافت و به ارائه چند تورهای بالا و پایین و مرکز شهر با راهنماهای پیشرو شام از رستوران ها در آریا و جهان وطنی به عنوان به خوبی به عنوان ونیز و وین به علاوه تورهای تخصصی از جمله steakhouses و brunches. در یک تور شما حتی کلاه خود را شب با پرواز هلیکوپتر بر روی نوار. اگر چه این ارائه شده بودند محدود با توجه به خاموش کردن نوار, ترین رزومه در ماه جولای.

به مردم و حتی گزینه های بیشتر Contursi به تازگی اعلام کرد خود هدایت آنلاین تور پیاده روی, گزینه برای مرکز شهر و هنر منطقه از طریق لب دوست داشتنی, Foodie, تورهای’, خواهر, شرکت, لب گنده, Foodie, تورهای. مرکز شهر تور در حدود 2 1/2 ساعت های طولانی در حال حاضر شامل توقف در کارسون آشپزخانه درمانی و 7 و کارسون با سه امضا ظروف را به طعم و مزه در هر محل است. جدول خود را در انتظار شما خواهد شد و مدت کوتاهی پس از شما را وارد کنید آماده به سعی کنید برخی واقعا به یاد ماندنی غذاهای.

در بین متوقف می شود, شما می توانید مقدار زیادی از اطلاعات در مورد منطقه از طریق آنلاین تور کامل با مجازی راهنمای و راه رفتن را از طریق, ظرف, پارک, خرید و ناهار خوری منطقه متشکل از رنگارنگ انباشته ظروف حمل و نقل. هنر منطقه تور یک فرمت مشابه در منطقه است که تحت یک رنسانس با مقدار زیادی از فروشگاه های عتیقه, گالری لباس, بوتیک کافه ها و رستوران ها.

وجود دو فرد حداقل برای خود هدایت تورهای و اجازه می دهد که یک سطح از صمیمیت بزرگتر تورهای ندارد. “من می خواستم به تمرکز واقعا زوج و تاریخ شب” Contursi گفت. “افرادی که می خواهید برای دریافت کردن و بعد از مدتی از بودن در خانه و برای یک قیمت مناسب نقطه. انعطاف پذیری است که واقعا خوب است زیرا شما می توانید انتخاب کنید هر روز شما می خواهید و هر زمان که شما می خواهید دلیل آن را به یک تور خصوصی. شما لازم نیست که به توان به برنامه ما و شما می تواند با هر کس که شما راحت هستید.”

اگر شما می خواهید به سفارش یکی دیگر از غذا در این رستوران شما می توانید و از آن خواهد شد 15 درصد ، تور 79 $در هر فرد.

بنابراین اجازه دهید شخص دیگری انجام بلند کردن اجسام سنگین—شما سزاوار به طور کامل لذت بردن از این تعطیلات.

اینجا را کلیک کنید خود را به صورت رایگان ثبت نام و اشتراک به نسخه دیجیتال از لاس وگاس Magazine, راهنمای خود را به همه چیز را, شنیدن دیدن و تجربه در جنوب نوادا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>