مواد غذایی اخبار شما می توانید با استفاده از این هفته

نیاز به فرار از این هفته ؟ ما یک خبر خوب: داخل پاساژ نوار ماورا از این تیم پشت Rumba باز خواهد شد در این تابستان در کاپیتول هیل. اگر شما نمی توانید صبر کنید که طولانی خود را مسخره کوکتل در حال حاضر در دسترس برای پیش نمایش در Rumba هفتگی ماورا شب چهارشنبه. داخل پاساژ از طریق Instagram

این هفته در مواد غذایی, اخبار, رستوران های مقابله با کروناویروس, ترس, جدید, میوه, فروشگاه چای باز می شود و یک جانباز کامیون مواد غذایی مالک باز می شود یک نوار در مرکز شهر مناسب برای طرفداران ورزش. به علاوه biang biang رشته های جدید در نوار ماورا و شمال غربی اقیانوس آرام-تحت تاثیر رستوران رهبری به کاپیتول هیل. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد همه که و بیشتر به علاوه آخر هفته برای foodies مانند پن یارو Musselfest (که هنوز هم در حال وقوع به عنوان برنامه ریزی شده!). برای ایده های بیشتر, چک کردن لیست ما از زنان متعلق به رستوران برای بازدید برای روز بین المللی زنان ما لیست مواد غذایی و نوشیدنی فوق العاده را امتحان کنید در ماه مارس و کامل ما مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

دهانه
زیر بشکهای عمومی خانه
فرشید ورامینی صاحب مردم برگر و پیشگام کوره هات داگ کامیون های مواد غذایی به تازگی افتتاح یک آجر و ملات به نام زیر بشکهای عمومی خانه با موقعیت ایده آل برای کسانی که به دنبال گراب قبل یا بعد از بازی در سنچریلینک درست و T-Mobile پارک. استقرار چهار آبجو در شیر (با شش بیشتر به آمده است) یک منوی معمولی کرایه نوار مانند tacos و بال و 14 صفحه نمایش بزرگ تلویزیون. مهمانان همچنین باید این گزینه در آوردن خارج از ورامینی به کامیون مواد غذایی. با توجه به خوار سیاتل ورامینی نیز به دنبال اضافه کردن شافل, دارت و “خشم اتاق” (یک منطقه تعیین شده که در آن مهمان می تواند بر روی محافظ دنده و سر و صدا موارد برای مسهل اثر).
مرکز شهر

آقای آرزو
این تایوانی زنجیره ای که دارای تخصص در نوشیدنی های ساخته شده با چای دم کرده و مخلوط میوه های فصلی است که با داشتن افتتاح آن کرکلند محل از مارس 7-8. در طی افتتاح نوشیدنی خواهد بود خرید-یک-دریافت یک رایگان. دیگر شامل ارائه ویفر و کیک و شیر و چای را مخلوط و “پنیر” چای (نوشیدنی صدر با کف آلود کرم لایه پنیر).
کرکلند

تعطیلی
Aoki ژاپنی جلو پنجره و نوار سوشی
این مقرون به صرفه رستوران سوشی است که باز از سال 1986 به نظر می رسد بسته اند. دیرین صاحب Hitoshi Nishitani بازنشسته در ماه مارس گذشته و رستوران گرفته بود توسط سرمایه گذار املاک و مستغلات الکس Bae. کاپیتول هیل در سیاتل گزارش می دهد که یک “پنج (5) روز توجه به پرداخت اجاره بها یا تخلیه محل” نوشته شده بود در رستوران و نشان داد از $10,000 در عدم پرداخت اجاره بها برای ژانویه و فوریه به علاوه 1500 دلار در ماه در اتهامات عنوان شده برای املاک و مستغلات و مالیات و بیمه ساختمان و تعمیر و نگهداری.
کاپیتول هیل

چوان در کنگره
یکی از درب بسته باز می شود: کاپیتول هیل داغ در قابلمه نقطه بسته شده است و قرار است جایگزین می شود بعد از این سال توسط Biang Biang رشته فرنگی, نام, دست کشیده, چینی, انواع ماکارونی و همچنین خدمت در نزدیکی شین خین مواد غذایی است. چوان ادامه خواهد داد به کار برای تحویل سفارشات تنها برای ماه بعد.
کاپیتول هیل

درایو را از طریق Boba
صاحبان این boba فروشگاه با یک زیر وفادار اعلام کرد: “با قلبی سنگین” در یک Facebook پست که آنها بسته خواهد شد خود را به مرکز شهر Bellevue کافه در شنبه 14 مارس پس از هشت سال از کسب و کار است که کسب و کار دیگر به آنها وابسته هستند با مصرف خواهد شد جای خود را. کسب و کار شروع ابتدا به عنوان یک درایو از طریق ایستادن در سال 2012 و نگهداری نام در ادای احترام به خود را فروتن ریشه حتی پس از ارتقا به معمولی آجر و ملات صرف هشت ماه بعد. صاحبان شرکت, ازدواج شده, زن و شوهر, Alex Jorge و کارن وو نوشت: “ما می خواهیم برای تشکر از ما طرفداران وفادار و مشتریان است که در ادامه به حمایت از ما. این را نه فقط ما که از طریق سال رشد کرده – ما نیز دیده می شود برخی از شما در آمده در تاریخ اول ارائه شده در کافه ازدواج کردم (ما catered خود را ضیافت بیش از حد) برخی از طلاق گرفتم تا به حال boba تحویل حين زايمان و پس از آن به همراه آورده نوزاد شما(s)!” آنها همچنین تشویق طرفداران به دنبال آنها را در Facebook و Instagram برای به روز رسانی و یا برای رسیدن به از طریق ایمیل و اشاره کرد “اعتماد ما کتاب نیست انجام می شود.”
Bellevue

مواد غذایی دیگر اخبار
Coronavirus را تحت تاثیر قرار سیاتل مواد غذایی صحنه
سیاتل مواد غذایی صحنه در حال حاضر تا حدودی متزلزل دولت پس از یورش رستوران تعطیل است احساس تاثیر coronavirus به طور فزاینده ای به عنوان شام میل به ماندن در خانه. به عنوان خوار سیاتل گزارش بسیاری از رستوران ها با توسل به طول های بزرگ برای جبران از دست دادن کسب و کار ، تبلیغات خود را تحویل خدمات و بهداشت و سلامت شیوه در رسانه های اجتماعی و برجسته نمایش ضد عفونی کننده دست. (به ویژه محلی شیرینی اذوقه رسان Piroshky Piroshky حتی تا آنجا پیش رفت به بازار جدید piroshky حاوی زنجبیل کاری نخود و کدو سبز به عنوان “سیستم ایمنی حمایت.”) وگان رستوران تایلندی آریا را نیز به دنبال برای تخفیف دادن به مشتریان’ نگرانی با اطمینان آنها را که هیچ یک از کارکنان خود سفر کرده اند و یا در سمت چپ این کشور در شش ماه گذشته. رستوران ها در محله چینی ها-بین المللی منطقه ممکن است متحمل فشار از وضعیت کسب و کار در نیمه قطع با توجه به coronavirus نگرانی و نژادپرستانه ننگ. بسیاری از کسب و کار ترس داشتن به اخراج کارگران اگر این رکود همچنان ادامه دارد. عمده مواد غذایی حوادث مانند طعم واشنگتن و کوکتل منطقه نیز لغو شده است یا rescheduled.

Surrell آماده برای باز کردن در کاپیتول هیل
آشپز هارون Tekulve از شمال غربی اقیانوس آرام pop-up و پذیرایی شرکت Surrell است در مراحل نهایی آماده سازی برای باز کردن دائمی خود را در رستوران از همان نام در کاپیتول هیل. این رستوران در فضایی که قبلا قرار دارد Addo و له. Surrell شراب نوار باز خواهد شد در مارس 25, به دنبال یک چند دوره “آشپز مقابله تجربه” شروع در ماه مه با مزه منوها که منبع مواد از تامین کنندگان محلی و حول یک موضوع خاص (مانند گوجه فرنگی و قارچ). این فضا نیز به عنوان محل رویداد.

کوکب سالن discontinues صبحانه و ناهار
کوکب سالن یکی از جواهرات در تاج تام داگلاس امپراتوری متوقف وعده صبحانه و ناهار در ماه فوریه است. یک نماینده گفته خوار سیاتل است که “در حال تغییر و پویایی را ساخته اند آن دو خدمات قابل دفاع در حال حرکت رو به جلو است.” داگلاس نیز به تازگی بسته شده خود را در مرکز شهر رستوران TanakaSan مونتاژ سالن و درمان های خانگی در داخل Via6 ساختمان در پایان 2019.

Speakeasy باز در بللوو
با توجه به آزادی مطبوعات جدید speakeasy-سبک نوار کوکتل به نام روژ تنظیم شده است برای باز کردن در Bellevue. این بار می آید از ازدواج زن و شوهر کریس و مری کنی که نقل مکان کرد و از نیویورک و قابلیت اجرای زنده صنایع دستی کوکتل و اشتراک گذاری صفحات. تاریخ دقیق باز است “به چپ یک راز نگه داشتن درست به speakeasy مفهوم” اما با توجه به سایت نوار است که انتظار می رود برای راه اندازی زمانی در مارس سال 2020 است.

Rumba باز کردن نوار ماورا
محترم کاپیتول هیل رم دن Rumba برنامه ای برای باز کردن ماورا-مضمون نوار درب بعدی به نام داخل پاساژ مدتی در تابستان امسال در سابق در فضا از یک Stussy فروشگاه. پروژه های جدید خواهد شد که دکور رنگارنگ از اشاره ماورا طراح درجه یک گونزالس از سن خوزه-کسب و کار مبتنی بر اخرین Kustoms و خواهد شد از ویژگی های یک برنامه نوار توسط Rumba مدیر کل شبیه جن و متصدی بار شان Dumke و همچنین به عنوان یک گرمسیری منو غذا توسط Rumba آشپز آلن Bochi. اگر شما می خواهم برای پیش نمایش داخل پاساژ را کوکتل قبل از آن باز می شود Rumba خواهد شد از ویژگی های یک نوشیدن شراب از آینده نوار هر شب در طول هفته خود را ماورا شب چهارشنبه.

Momofuku مرغ سرخ شده با نام تجاری آمدن به سیاتل
با توجه به سیاتل ملاقاتT-Mobile به طعنه که فوکو یک مرغ سوخاری ساندویچ, زنجیره ای از آشپزی نیروی عظیم منهدم کننده دیوید چانگ از Momofuku خواهد شد پیوستن به ورزشگاه جدید منو ارائه شده در این فصل است. این فروشگاه در حال حاضر دارای پایگاه در نیویورک و بوستون و لس آنجلس.

حوادث
جمعه, مارس 6
هفتم سالانه صدفی روز
به افتخار صدفی بیکر ساقی که گذشت پس از چهار سال نبرد با سرطان روده بزرگ در سن 39 در سال 2013 کمی آب Cantina صاحبان لورا و شانون ویلکینسون (صدفی خواهر و برادر در قانون) را وقف روز خالص درآمد حاصل از Ronald McDonald House.

مارس 6-8
سیاتل کوکتل هفته
این روحیه weeklong رویداد قرار می دهد یک نور افکن در محرک و (کوکتل) شیکر از سیاتل بار با ویژه libations در دسترس در بیش از 60 شرکت کننده در سالن به علاوه کلاس ها و سمینارها برای جوانب مثبت صنعت, پاپ آپ میله کوکتل, نوار, تصاحب, مسابقات, مزه, احزاب, و بیشتر. شنبه کوکتل منطقه رویداد در بل بندر مرکز همایش لغو شده است و به طور آزمایشی موکول برای مارس 11 با توجه به coronavirus نگرانی اما کوچکتر حوادث و کوکتل ویژه هنوز هم اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده.

پنج شنبه, مه 7
سالانه 9 Bellevue بوربن باش
مباهات یکی از بزرگترین مجموعه های بوربن و ویسکی چاودار در این طرف می سی سی پی, سالانه بوربن باش به ارمغان می آورد بیش از 100 نمونه به اندازه قهوه ای سبز—از جمله یک مجموعه کوچک از Pappy Van Winkle—به Bellevue. غذا دلچسب خواهد بود به خدمت, بنابراین شما لازم نیست بیش از سرنگونی.

Cabernet کلاسیک 2020
نان تست به یکی از مهمترین و خشنود انگور varietals در خارج وجود دارد با مزه cabernets از 30 واشنگتن از wineries در این مغرور جمع آوری کمک برای نوع تلویزیون های غیر انتفاعی با برنده جایزه سری وب سایت اختصاص داده شده به “مثبت رسانه ها و ایجاد راه حل برای فاجعه است.”

چریکی پیتزا, آشپزخانه x Ursa Minor
مخفی نباشید عشایری “عجیب و غریب, پیتزا” pop-up چریکی پیتزا آشپزخانه را با تیم نیک Coffey از تحسین لوپز جزیره رستوران Ursa Minor برای یک شب “به طور طبیعی تخمیر پیتزا, انتخاب طبیعی, شراب و آرایه ای از سبزیجات خوشمزه ارائه مادری به یک جزیره جمع به جنوب کانادا الجزایر” با همه شما می توانید خوردن سالاد و پیتزا.

سه کیسه کامل: روح گرم شدن سوپ & چهار نان
بیشتر از اواخر زمستان سرما با آرامش سوپ و خورش و چهار نان با مربا و شربت موارد از سه کیسه پر نیم هکتار مزرعه. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از غذاهای وگان و گیاهخواری گزینه برای غیر گوشتخوار.

مارس 7-8
پن یارو Musselfest
با تشکر از مواد مغذی و سرشار از خروج آب از رودخانه Skagit, زیبا پن یارو معروف صدف رشد در اندازه کامل در زمان ثبت و برداشت جوان آنها را غیرممکن شرکت و شیرین است. این جشنواره سالانه که لوایح خود را به عنوان یک جشن همه چیز “جسورانه, briny و آبی” امکانات تورهای قایق از پن یارو صدف مزرعه صدف خوردن مسابقه, آشپزی, تظاهرات با سرآشپزها محلی یک اسکله باغ آبجو و رویداد اصلی: مزه رقابت با رستوران ها از سراسر Coupeville رقابت خود را به صدف آبگوشت اعلام کرد بهترین در شهر.

یکشنبه, مارس 8
2020 صورتی چکمه همکاری دم روز
هر سال صورتی, چکمه, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است که به ارمغان می آورد با هم و پشتیبانی از زنان شاغل در صنعت آبجو brews ویژه همکاری آبجو در روز بین المللی زن. پیوستن به سر brewer کوین Forhan به کمک دم مبهم و مه آلود IPA با صورتی چکمه هاپ مخلوط از Yakima رئیس رازک.

نوشیدنی مانند یک دختر بچه! جشن روز جهانی 2020
ویسکی علاقه مندان جولیا ریتز Toffoli و دوستان او بودند خسته از شنیدن مردان روی تعجب فریاد زدن: “ایست که یک نوشیدنی قوی برای یک بانوی کوچک! مطمئن شوید که شما می توانید آن را اداره کند ؟ ” هر بار که آنها دستور مورد علاقه خود را به مشروب. به طوری که آنها تاسیس زنانی که ویسکی یک “تجربی ویسکی باشگاه برای زنان است.” در این سیاتل کوکتل رویداد هفته به میزبانی جامعه سیاتل فصل به افتخار روز جهانی زن Wanderback ویسکی Co. مالک ساشا Muir منجر خواهد شد ویسکی, مزه limited-edition آمریکایی تک مالت whiskeys و ارائه در “آمریکا تنها-مالت انقلاب” و شرکت او روند. بلیط شامل یک کوکتل تنقلات و ویسکی مزه پرواز.

Lechoncito: کل خوک
لذت بردن از یک کل خوک در همه آن crackly پوست شکوه و همراه با برنج و لوبیا, yucca, tostones “مامان flan” و tembleque (پورتوریکو پودینگ نارگیل دسر).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im