پس سابقه و رکورد فصل LAFC دارای اهداف بلند پروازانه برای سال 2020

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

لس آنجلس — LAFC را دانشجوی سال دوم فصل بود یکی برای ضبط کتاب اما این باشگاه قادر به کلاه تاریخی خود را 2019 MLS کمپین با بلند کردن MLS Cup trophy. LAFC امیدوار است فصل سوم این جذابیت در این بخش اما آن را نیز در ایالات متحده باز جام جایزه و برنده شدن در لیگ قهرمانان کونکاکاف.

LAFC بسیاری از فوتبال به بازی در این باشگاه عاقلانه تقویت فهرستی از آن برای آماده سازی برای تمام مسابقات آمده است.

LAFC کردم در پای راست در لیگ قهرمانان بازی; تیم بسیج از کسری بودجه دو هدف برای از بین بردن باشگاه لئون 3-2 در مجموع پس از پنج پیروزی 3-0 در دور دوم را در Banc کالیفرنیا ورزشگاه. LAFC باز MLS نجومی روز یکشنبه در خانه برابر گسترش باشگاه اینتر میامی می دهد که این تیم کمتر از سه روز بین مسابقات. LAFC بهتر استفاده می شود برای سریع turnarounds اگر آن است که برای رسیدن به آن آرمان های رفیع این سال است.

LAFC پیروزی بیش از لئون مجموعه تا مرحله نهایی مسابقات با کروز آزول در چهارم; کسانی که مسابقات برگزار خواهد شد در روز 12 مارس در لوس آنجلس و مارس 18 در Estadio Azteca با توجه به کونکاکاف سایت. بازی های لیگ قهرمانان اروپا بازی در کنار برنامه لیگ به طور سنتی به یک چالش برای MLS تیم اما LAFC صرف زمستان ساختمان خارج فهرستی از آن به رقابت با یک تابستان مشغول فوتبال است.

“این غیر ممکن است به نوبه خود آن را در اطراف برای هر مرد در کمتر از 72 ساعت اما ما صفحه اصلی, درب بازکن, بنابراین ما باید آماده” LAFC سر مربی باب برادلی گفت: پس از روز شنبه را برنده شوید. “تیم های دیگر نمی تواند مدیریت هر دو (مسابقات) اما ما در حال رفتن به سعی کنید. ما در حال رفتن به سعی کنید دیوانه می خواهم به مطمئن شوید که همان فوتبال همان ذهنیت وجود دارد هر شب در نظر گرفتن رقابت یا کسی که در این زمینه است.”

هسته 2019 تیم باقی مانده است اما LAFC خواهد شد از ویژگی های مختلف چهره های جدید در سال 2020 است. LAFC شکستن رکورد حمله است که هنوز هم عنوان توسط حاکم MVP لیگ کارلوس ولا (MLS تنها-رکورد فصل 34 گل) و استعداد تعیین شده بازیکنان دیگو رسی و برایان رودریگز. پشت سر آنها آدرین پرز ادامه داد: برای بهبود بازی خود را و صعود تا LAFC نمودار عمق.

آدما Diomande (شکسته پا) و به تازگی امضا بردلی رایت-فیلیپس (فتق ورزشی) هر دو هفته دور از دیدن زمان پخش, اما آنها را LAFC حمله عمیق تر و کشنده تر زمانی که آنها بازگشت از مربوطه خود را آسیب.

LAFC که برنده MLS حامیان’ سپر با این لیگ بهترین به طور منظم فصل رکورد (21-4-9) و مجموعه MLS سوابق امتیاز (72) و اهداف (85) همچنین حفظ آن از هافبک فصل گذشته; Latif برکت ادوارد Atuesta و مارک آنتونی-کی تمام خواهد شد, تلافی نقش خود را در مرکز LAFC شروع 11 تا شروع فصل. زمانی که اینتر میامی انتخاب شده لی Nguyen در گسترش, پیش نویس, LAFC را از دست داد هافبک عمق پس از این تیم جدا راه با بازیکنان مانند پیتر لی-Vassell و جاشوا پرز اوایل در offseason.

مقابل دفتر در آورده هافبک خوزه Cifuentes, Francisco Ginella و برایس Duke LAFC اولین وطنی امضای (از رئال سالت لیک آکادمی) برای پر کردن جای خالی در پشت هافبک استارت دادن LAFC گزینه چرخش آن در بین بازیکنان لیگ ایالات متحده باز در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا بازی برای جلوگیری از overworking هر بازیکن.

“صاحبان و مربیان رفت و رو فوق العاده بازیکنان در موقعیت های خاص به طوری که ما می چرخد. آن را برای رفتن به مهم” کی گفت. “شما در یک تیم مانند مرد شهرستان سال گذشته موفق به کسب لیگ برتر است. بدیهی است که آنها سقوط از لیگ قهرمانان اروپا دیر شده اما آنها قادر به چرخش بسیار و هنوز هم نگه دارید که سطح رقابتی واقعا بالا است.

“این چیزی است که ما در حال رفتن به شیرجه رفتن به این فصل جدید است که برای ما. MLS تیم انجام نداده اند یک کار خوب از آن در گذشته است. ما می خواهم برای اولین بار است که می کند.”

با وجود اجازه می دهد یک لیگ پایین 37 اهداف در طول سال 2019 فصل به طور منظم پشت خط است که در آن LAFC ساخته شده ترین تغییرات در offseason. این باشگاه نقل مکان کرد از حق بازگشت استیون بیت آشور, مرکز پشت واکر زیمرمن و دروازه بان تایلر میلر. LAFC امضا هلندی دروازه بان کنت ورمیر از فاینورد به جای میلر به عنوان تیم استارت.

تریستان Blackmon که بازی های برگزار شده است در سمت راست و مرکز را برای LAFC از آنجا که باشگاه او را انتخاب سوم به طور کلی در سال 2017 MLS فوق العاده پیش نویس امضا شد به مدت سه سال تمدید در offseason. این باشگاه به نظر می رسد مجموعه ای برای شروع فصل با او در سمت راست به عقب.

Dejan Jakovic بازی سهم از فصل در مرکز به طوری که او به نظر می رسد ادی سگورا را شریک جدید در وسط. LAFC است که سه بازیکن در سمت چپ موقعیت که در آن کهنه اردن Harvey, Mohamed El-منیر و دیگو پالاسیوس به اشتراک گذاری زمان پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im