دنبال که John Deere! نمایندگان تعقیب سرقت تراکتور دستگیری زن در شمال غربی ایالت مینه سوتا

Category: توین سیتی No comments

هاولی, Minn. — Clay County sheriff نمایندگان تعقیب یک زن رانندگی به سرقت رفته تراکتور برای حدود نیم ساعت قبل از دستگیری او در اوایل روز شنبه با توجه به کلانتر در شمال غربی ایالت مینه سوتا.

در 3:38 صبح نمایندگان در پاسخ به یک گزارش از یک تراکتور سرقت که به تازگی رخ داده در منطقه از 100 خیابان و 250 خیابان جنوبی در روستایی هالی.

با توجه به کلانتر, قربانی به نام که به گزارش خود را در John Deere 4320 تراکتور با تریلر متصل شده بود به خارج از زمینه خود را. او گزارش داد کسی بود رانندگی تراکتور از طریق لوبیا زمینه است.

زمانی که نمایندگان وارد آنها دریافتند یک زن رانندگی تراکتور و تلاش برای انجام یک ترافیک متوقف کند اما راننده حاضر به توقف کلانتر شدهاند. نمایندگان نگهداری چشم از تراکتور پس راننده از طریق زمینه برای حدود 30 دقیقه. نمایندگان در نهایت موفق به هدایت تراکتور را در این زمینه و به یک منطقه باتلاقی که در آن گیر شد.

نمایندگان شناسایی راننده به 31 ساله Nicole Rae ابر Warroad این کلانتر, گفت:.

ابر دستگیر شد ظن موتور خودرو, سرقت, فرار از پلیس در یک موتور خودرو, جنایی, خسارت به اموال و دو حکم برجسته. او سپس به رزرو رس زندان شهرستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>