آنفولانزا تست متوقف در بسیاری از مترو درمانگاه. تقاضا برای COVID-19 آزمون له سواب لوازم مورد نیاز برای هر دو.

Category: توین سیتی No comments

کمبود مواد برای coronavirus تست مجبور است تعدادی از بیمارستان ها و درمانگاه برای متوقف ترین تست آنفولانزا و همچنین مقامات بیمارستان خبر داد.

این سواب. کسانی که فوق العاده Q-tip-به دنبال چیزهایی که استفاده می شود به جمع آوری نمونه از بیماران. آنها مورد نیاز برای هر دو COVID-19 و آنفولانزا. و هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از آنها.

Allina Health و HealthPartners دو عمده شهرهای دوقلو اپراتورها از بیمارستان ها و درمانگاه های محدود آنفولانزا تست برای حفظ سواب برای COVID-19 testings, مقامات گفت. آنها اشاره کرد که آنها آگاه باشید از دیگر هیت ارائه دهندگان مراقبت در نظر گرفتن اقدامات مشابه اگر چه نمایندگان از ارائه دهندگان دیگر نمی تواند رسید به بحث در مورد جزئیات شنبه شب.

یک سخنگوی وزارت مینه سوتا بهداشت و نمی گویند که چگونه گسترده آنفولانزا-آزمون سهمیه بندی شد اما تاکید کرد که این سازمان خواسته است تا دولت فدرال برای لوازم اضافی به عنوان مشابه سازمان در تعدادی از کشورهای دیگر.

توسعه آغاز شد که بیش از آخر هفته تأکید تنش در سیستم پزشکی آن را به عنوان تصدیق برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس و این می تواند برای انشعابات تلاش برای نظارت بر آن را به عنوان ویروس گسترش می یابد به صورت محلی.

هر دو COVID-19 و آنفلوانزا هستند عفونت های تنفسی که با هم تداخل دارند علائم: تب و سرفه و درد در میان شایع ترین. اگر بیمار دارای این علائم و آنفولانزا می تواند حذف شود که می تواند منجر پزشک و بیمار — به گمان COVID-19 و مناسب عمل می کنند حتی در صورت عدم وجود گسترده COVID-19 انجام شد. حداقل بخشهایی از COVID-19 تریاژ پروتکل در چین مورد استفاده این تاکتیک اما مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: او را باور نمی کند که حاکم کردن آنفلوانزا بود که به طور گسترده ای مورد استفاده در مینه سوتا است.

وجود دارد و به اطلاع عموم کمبود COVID-19 تست مواد است که نه تنها شامل سواب اما همچنین مواد شیمیایی خاص. آن منجر به جمع شدن از منجمد نمونه است که پزشکان توصیه می شود برای تست اما پاییز که خارج از آزمون جدید-سهمیه بندی دستورالعمل به تصویب رسید پیش از آن در هفته برای رزرو آزمون برای کسانی که بیشترین نیاز.

اما در یکی دیگر از احترام تشخيص آنفولانزا-مقابل-COVID-19 — یا — بی ربط است. در هر دو مورد فرد بیمار باید خود قرنطینه برای حداقل یک هفته. هر دو عفونت های ویروسی حمله به ریه ها و کسانی که با موارد جدی تر اغلب نیاز به درمان مشابه: مراقبت های ویژه و هواکش. بنابراین هر دو مالیات همان بخشی از سیستم پزشکی — بخشی که پزشکان از ترس خواهد بود overtaxed اگر coronavirus موارد گسترش بیش از حد به سرعت.

مینه سوتا در حال حاضر در میان آن فصل آنفولانزا و آنفولانزا در نظر گرفته شده است “گسترده” — شایع ترین سطح در سراسر کشور. در حالی که وجود داشته است هیچ coronavirus مرگ و میر در مینه سوتا (89 موارد هر چند) وجود داشته است 121 مرگ و میر آنفولانزا در این فصل زمستان در دولت است.

محلی کمبود

روز سه شنبه بعد از ظهر رو به کاهش منابع و اخبار بین المللی کمبود سواب Allina متوقف تمام آنفولانزا آزمون به جز برای بستری بیماران با مسائل جدی گفت: هدر Dawson, معاون رئیس جمهور از خدمات آزمایشگاه برای Allina.

Allina عمل 13 بيمارستان از جمله ایالات بيمارستان سنت پل و برخی از 90 درمانگاه در سراسر مینه سوتا و غربی ویسکانسین.

موجود عرضه سواب است که این سایت متعلق به COVID-19 آزمون و بیماران با شرایط جدی که در آن یک تست آنفولانزا می تواند کمک به دیکته درمان داوسون گفت.

HealthPartners که در عمل مناطق در بیمارستان سنت پل در روز شنبه آغاز شد “حفاظت از سواب ترجیحا برای COVID-19 تست” سخنگوی دیوید Martinson گفت.

جهانی کمبود

این نازوفارنکس سواب بلند و انعطاف پذیر اجازه می دهد تا آنها را برای درج در بینی و رسیدن به پشت گلو که در آن ویروس های تنفسی اغلب در بر داشت. آنها ممکن است نگاه فروتن اما ساخت آنها منوط به مقررات سختگیرانه به منظور موثر در دستیابی و حفظ نمونه ویروس ها.

در اوایل این هفته از آن آشکار شد که زنجیره تامین جهانی بود که باریکش به عنوان دو تولید کنندگان عمده تلاش به سطح شیب دار بالا تولید بی سابقه ای مواجه تقاضا است. یکی از شرکت های مستقر در منطقه لومباردی در شمال ایتالیا — این منطقه در مرکز این کشور را COVID-19 شیوع است که ضعف خود را در سیستم بهداشت و کشته شدن مردم بیش از هر جای دیگری بر روی زمین قیصر سلامت نیوز گزارش داد اوایل این هفته.

یکی دیگر از شرکت مین مبتنی بر پیوریتن محصولات پزشکی در تلاش است تا سطح شیب دار به تولید و در نهایت ممکن است کارگردانی توسط مقامات فدرال به تمرکز بیشتر تلاش خود را در این سواب قیصر گزارش شده است.

میسوری و انتاریو, کانادا در میان برای اولین بار در آمریکای شمالی مکان برای تجربه سواب کمبود, اما آن را در حال حاضر به چندین ایالت از جمله ایالت مینه سوتا. مقامات محلی گفت: هنوز معلوم نیست زمانی که آنفولانزا تست سر گرفته خواهد شد اما این بستگی به در دسترس بودن از سواب برای COVID-19 تست.

آنفولانزا درمان است

بسیاری از آمریکایی ها دریافت آنفولانزا — یا نه — و هرگز واقعا می دانیم. آنفولانزا تست است که به سختی اجباری اگر علائم نسبتا خفیف.

چرا که — بر خلاف COVID-19 در این نقطه — آنفولانزا است که قابل درمان با داروهای ضد ویروسی مانند تامی فلو. داوسون گفت که چه Allina در حال انجام است.

“اگر شما راه می رفت به درمانگاه با علائم شبه آنفولانزا و شما می توانید برای مراقبت از خودتان در خانه ما می توانیم شما را تامی فلو و توضیح دهید که چه کاری انجام دهید اگر علائم بدتر و این نشان داد درمان” داوسون گفت.

اما از نظر اپیدمیولوژیک — پیگیری گسترش یک بیماری همه گیر — عدم وجود یک آزمایشگاه تایید تشخیص می گل آلود تصویر برای مقامات.

ردیابی COVID

ردیابی آنفلوانزا یک ستون از بیماری های عفونی نظارت است. در روز پنج شنبه هنگامی که خبرنگاران خواسته مقامات بهداشتی دولت چگونه آنها ممکن است مسیر coronavirus گسترش در غیاب گسترده COVID-19 تست کریس Ehresmann, مدیر, مینه سوتا, وزارت بهداشت, بیماری های عفونی بخش گفت: آنفولانزا پیگیری شد یک ابزار است.

معلوم نیست چگونه است که ممکن است تحت تاثیر کمتر آنفولانزا آزمون.

روز پنج شنبه دولت منتشر هفتگی خود آنفولانزا گزارش. آن را شامل دو ناسازگار امتیاز داده: تعداد موارد بستری کاهش یافت, آیا به عنوان تعدادی از آزمایشگاه-آزمایش نمونه های مثبت است که کاهش بیش از 5.5 درصد; تعدادی از بیمارانی که در راه می رفت به درمانگاه با شبه آنفولانزا و بیماری های گل رز به طور ناگهانی تا 2.6 درصد است.

معلوم نیست اگر این بود نتیجه کمتر آنفولانزا شده یا چیز دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>