فلچر چوی Axtell: تاریخ قضاوت خواهد کرد ما چگونه ما درمان هر یک از دیگر در طول این همه گیر

ما در حالت بحران بی سابقه ای هیچ یک از ما دیده است در طول عمر ما. در طول زمان از ترس و عدم اطمینان در آن به نگاه های محلی و ایالتی و رهبران ملی به مجموعه ای از تن برای چگونه به مقابله با ما همیشه در حال تغییر اجتماعی ، اقتصادی و محیط های شخصی.

در مینه سوتا شده است تا با استفاده از عالی مدیریت بحران در اطراف COVID-19 جهانی همه گیر توسط رژیم صهیونیستی. Walz دولت. متاسفانه این بیماری همه گیر است و همچنین باعث شده برخی از همه بیش از حد آشنا استعارههای که الهام گرفته از برخی برای ضربه زدن به برخی از اعضای جامعه ما – به طور خاص آمریکایی های آسیایی تبار. این آگهی ما را در یک مسیر خطرناک است.

به عنوان اجرای قانون و محاکمه رهبران در شهرستان رمزی پیام ما روشن است: این نوع رفتار و تحمل باید متوقف شود و باید آن را متوقف کند در حال حاضر. نفرت هیچ جایی در شهرستان رمزی.

اجرای قانون از سراسر کشور ارسال شده 7,120 جنایت نفرت گزارش در سال 2018 شامل 8,496 جرائم. از کسانی که نزدیک به 60 درصد بر اساس قومی یا نژادی و تعصب. به عنوان COVID-19 pandemic همچنان به گسترش نمایی فدرال اجرای قانون هشدار داده است از افزایش جرایم ناشی از نفرت. FBI ارزیابی که “نفرت حوادث جرم علیه آمریکایی های آسیایی تبار به احتمال زیاد خواهد شد افزایش در سراسر ایالات متحده با توجه به گسترش بیماری کروناویروس … به خطر انداختن آسیایی آمریکایی جوامع است.” FBI ساخته شده این ارزیابی بر اساس مردم به ناحق نسبت COVID-19 به آمریکا جمعیت.

ویروس ها هیچ قومیت. هر روز در سراسر کشور و در شهرستان رمزی ما شنیدن داستان شخصی حملات لفظی و درگیری فیزیکی و سوء استفاده علیه اعضای ما آسیایی آمریکایی جوامع است. به طور تصادفی اختصاص سرزنش به کل یک گروه از مردم است و سزاوار سرزنش است. مسئله بزرگتر این است که ما چگونه درمان هر یک از دیگر و هم به عنوان یک جامعه برای حمایت و مراقبت از یکدیگر را به عنوان ما به این صورت وحشتناک سرایت.

شهرستان رمزی است متنوع ترین شهرستان در مینه سوتا نظر از نژاد و قومیت و اقتصادی ایستاده است. این خرس یک یادآوری است که امریکا یک ملت از مهاجران; تنها تفاوت میان ما این است که چگونه ما به تازگی و یا خانواده های ما مهاجرت.

رمزی شهرستان استقبال بیشتر مهاجران سرانه بیش از هر شهرستان در دولت است. ما را ساخته اند یک تعهد و تا حد زیادی بهره مند از کار سخت و فداکاری از مهاجران اخیر و جدید خانواده های آمریکایی است.

برای نسل های جدیدتر جوامع مهاجر را پر کرده اند ما را, مدارس ساخته شده در محله های ما و مولد مالیات-پرداخت اعضای جامعه ما است.

شهر و شهرستان و مقامات منتخب اجرای قانون و همچنین به عنوان دادستان آموخته اند از هر مهاجر جامعه در مورد چالش های منحصر به فرد ، با هر موج از تازه واردان ما همه با هم کار برای پاسخگویی به این سر و ارتقای حس امنیت و جامعه است.

در زمان بحران ما به نوبه خود به یکدیگر – و نه در هر یک از دیگر. لطفا می دانم که شما نمی مجبور به تحمل این حملات است. شما به تنهایی نیست. به عنوان برخی از قابل رویت ترین اجرای قانون رهبران در شهرستان رمزی ما قویا محکوم کردن هر گونه ضد آسیایی حملات و بیگانه ستیزی. ما را تشویق هر کسی که تجربه کرده یا شاهد حوادث تعصب و/یا نژاد پرستی برای تماس با وزارت مینه سوتا حقوق بشر و یا اجرای قانون محلی شما در آژانس با تماس 9-1-1.

هر کس حق دارد به احساس امن است. ما را به نفرت و جرایم جدی است. وعده ما به شما این است که ما در بررسی این جنایت و محاکمه آنها را به حد کمال از قانون است. ما در کنار شما ما آسیایی-آمریکایی جامعه و همه جوامع در شهرستان رمزی.

ما با هم قوی تر. تاریخ قضاوت خواهد کرد ما چگونه ما درمان هر یک از دیگر در طول این بیماری همه گیر.

باب فلچر است Ramsey County Sheriff. جان چوی است که در شهرستان رمزی وکیل. تاد Axtell است سنت پاول رئیس پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im