طعم دهنده های این ماه: سیاتل, مواد غذایی و نوشیدنی فوق العاده را امتحان کنید در فوریه سال 2020

Macrina نانوایی قرمز مخملی “کوپید نوعی کیک کوچک” است که پر از لوبیا وانیل شیرینی کرم و صدر با کرم کره و شکر و تمشک و یک sugared گلبرگ رز. Macrina نانوایی

مارس به ارمغان می آورد یک میزبان از رفتار شیرین از جمله دونات, macarons, کیک و شکلات و کوکی ها به رستوران ها و نانوایی ها در سیاتل است. به علاوه Li المللی وودی برگر ماه آشپز همکاری سری است در نوسان کامل و نمک و نی منتشر کرده است سالانه خود wood work industres سری با طعم الهام از شکلات سازان مانند تئو و Fran است. خوانده شده در برای خوشمزه تر, مواد غذایی و نوشیدنی ویژه در اینجا برای ماه. برای ایده های بیشتر ما را بررسی کنید تمام مواد غذایی و نوشیدنی تقویم.

نانوایی نو
معشوق نانوایی وعده های فراوانی از روز ولنتاین با مضمون شیرینی از جمله خانه ساخته شده شکلات و کارامل وانیلی قلب کوکی ها “گل رز در تمام طول روز” (شیر شکلات و موس با تمشک رز gelée مرکز در یک هل کماج شیرینی خشک با لعاب شکلات و شیرینی گلبرگ گل سرخ) و “ساکورا” (وانیل و شکوفه های گیلاس bavarois لایه بین limoncello خیس, لیمو, کیک شیفون با کره کاکائو) و “آفرودیت” (لیمو fromage بلان موس با, تمشک, توت فرنگی gelée, توت فرنگی-خار لیمو نوعی پارچه ابریشمی لعاب, توت فرنگی, تمشک coulis مینی madeleines و گلبرگ های گل رز), یک شکلات, تمشک, موس گنبد و کوکی ها قند و شکر در شباهت از لودگی مکالمه قلب و عشق ، آنها همچنین reprising خود را همیشه محبوب glitzy, پادشاه, کیک, در, رنگارنگ, شکر این هفته تا مردی Gras (سهشنبه, مارس 25). آغاز و در روز سه شنبه, فوریه 11, آنها نیز سرخ کردن تا paczki (لهستانی پر دوناتها به طور سنتی برای مردی Gras) پر از شکلات و وانیل و لوبیا, تمشک, لیمو, توت فرنگی و خامه یا سیب کارامل و پودر شکر یا لعاب.

کوکی ضد
وگان شیرینی و بستنی فروشی اعلام کرده است که آنها در حال بسته شدن در فوریه 29, اما تا آن زمان شما هنوز هم می توانید سعی کنید برخی از کارخانه خود مبتنی بر رفتار مانند قلب به شکل بادام-لعاب کماج کوکی ها.

کیک رویال
سیاتل قدیمی ترین cupcakery است که همه را برای روز ولنتاین: فصلی خود را طعم شامل توت ماسکارپونه (نارگیل کیک با توت ماسکارپونه رویه خامهای کیک یا شیرینی و شکلات سفید پوست) شکلات غوطه ور توت فرنگی (یک نوعی کیک کوچک شکلات با شکلات پوسته سخت تحت پوشش توت فرنگی با رویه خامهای کیک یا شیرینی و یک خشک توت فرنگی), گیلاس کیک پنیر شکلات نوعی کیک کوچک (یک نوعی کیک کوچک شکلات نکردم با گیلاس و صدر با پوشش پنیر خامه ای و شکلات, sprinkles و یک گیلاس) و Smokie Oakie قدیمی از مد افتاده نوعی کیک کوچک (یک پرتقال رایحه وانیل نوعی کیک کوچک با دودی ویسکی افرا گراوند, Luxardo گیلاس و پرتقال). به علاوه Deathcake کشنده trifecta دریا-شور “شکلات انحطاط” نوعی کیک کوچک رویال برنده جایزه کیک شکلات و Stumptown اسپرسو ganache شامل تئو شکلات برای روز ولنتاین فصل و در دسترس در یک گلوتن-نسخه رایگان است. (گذشته غریبه نویسنده مگان Seling مستند به Deathcake مرگبار قدرت در سال های گذشته.) کیک رویال نشان می دهد گرم شدن آن و حفر با یک قاشق.

Ellenos ماست
ماست یونانی بود و چندساله چیز نوک تیز سوراخ کردن محل های مورد علاقه خود منتشر شد, جدیدترین عطر و طعم—اوبه (خیره کننده-بنفش رنگی بنفش یام).

غش بز Gelato و دیوانه سنجاب Gelato
این دو gelato مغازه ها (که پیوست نیروهای در سال گذشته—دیوانه سنجاب متعلق به بز غش صاحبان دختر و شوهرش) خواهد بود scooping تا تیرامیسو توت فرنگی برای یک مدت زمان محدود.

Frankie & Jo است
برای فوریه گیاهی یخ لبنیاتی با هدف “اکسپرس زیبایی و تغذیه مراقبت از خود” خود را از طریق سه فصلی طعم و همکاری با کالیفرنیا سلامتی تجاری خورشید معجون برای اضافه کردن adaptogens (گیاهان و قارچ است که ادعا کرد برای کمک به بدن در انطباق با استرس). سه نفر شامل شکلات تند Sugarcomb (85% شکلات تیره بادام هندی نارگیل بستنی شیر با قارچ reishi پودر و یک چرخش کاین sugarcomb آب نبات), Toccocino (قهوه بستنی با شربت افرا و شکر نارگیل, tocos پودر ویتامین E چرخش از dulce de leche و قطعات از یک خانه ساخته شده از, اسپرسو, لوبیا, شکلات) و مخملی Heartbeet (بازگشت مورد علاقه با بادام هندی نارگیل پایه بوداده چغندر قرمز و دارویی زالزالک, انواع توت ها, و تکه های منحط ganache شکلات کیک لایه حاوی ashitaba پودر).

به طور کلی گراز دریایی دونات
رنه اریکسون روشن, دوست داشتنی, فروشگاه doughnut گرفتن در روز ولنتاین با خود کاستارد وانیلی دونات آراسته خود مکالمه قلب (نابودسازی با پیام های سفارشی مانند “نهنگ شما بود من ؟” و “عشق شما اسپرسو”).

سلام رابین
انتقال محبت خود را با شیرینی به شکل قلب کوکی ها قند و شکر مات شبیه به گفتگو دل با پیام مانند “عیار پای” “شما برو دختر بچه” و “معدن باشد.”

کیک داغ
مذاب داغ cakery بازگرداندن “Bling Blings,” ارگانیک خود را در میزبان دینگ دونگ شامل کیک شکلاتی با شکلات گراوند پر و شکلات پوشش (و پیچیده در snazzy طلا بسته بندی) شروع این جمعه, فوریه 7. خود را در فوریه مذاب کیک از ماه عسل زنجبیل مذاب کیک تیره انحطاط کیک با عسل-سس زنجبیل در کنار حرکت شبیه چمچه زنی بستنی لیمو و هل و گلابی مربا و شیرینی زنجبیل تافی. وگان لرزش از ماه است “شکلات رز کرک وگان لرزش” با Frankie & جو گیاهی بستنی تئو تکه شکلات و غذاهای وگان رز باد صبا کرک.

بانوی یام
این macaron maven فوریه طعم Burnin’ عشق (قرمز Hots دارچین آب نبات) و ساعتیدر حالی که زمستان طعم شامل قند کوکی, Amarena گیلاس شکلات تیرهو Amaretto افزایش یافت.

Li المللی وودی’
به عنوان بخشی از خود را سالانه برگر ماه, همکاری, Li المللی وودی را مونتاژ شده است یک نرم افزار ترکیب چهار سرآشپزها محلی برای ایجاد هر هفته خود را برگر ویژه برای ماه فوریه. در این سال ویژگی های “خوب برگر” با سرخ, سس پنیر آمریکایی و yubeshi پیاز از آشپز بردی ویلیامز از Canlis (Feb 4-10); پورتوریکو-الهام گرفته از “Boricua برگر” با دو picadillo بتس Sazon بارهنگ چیپس و سس از آشپز اریک ریورا از Addo (Feb 11-17); به “Homersapien” با یک بره پتی, قارچ chanterelle میل, سیر, zaatar-چاشنی تیم چیپس سیب زمینی و تاریخ سس گوجه فرنگی از آشپز لوگان کاکس از هومر (Feb 18-24); و “Manolin ساندویچ” با پوشیده با نان گوشت کتلت و پیاز و شیرین مستی از آشپز لیز Kenyon از Manolin و روپیه نوار (Feb 25-مارس 2).

Macrina نانوایی
قدیمی سیاتل نانوایی های زنجیره ای خود را منتشر کرده است روز ولنتاین منو در دسترس از طریق فوریه 16. رفتار شامل شکلات رز gianduja, “Eros کیک” (فاقد گلوتن فندق torta لایه با mocha موس و خالدار مرنگ و مات با اسپرسو گراوند), mini, شکلات, تمشک, کیک, مینی توت فرنگی لوبیا وانیل کیک پنیر “کوپید نوعی کیک کوچک” (کیک قرمز مخملی با لوبیا وانیل شیرینی کرم و صدر با کرم کره و شکر و تمشک و یک sugared گلبرگ رز) شکلات, گیلاس, بادام, قلب, نان ویفر شکلات و آلبالو و گیلاس کماج کوکی ها و به شکل قلب روز ولنتاین کوکی ها.

توانا-O دونات
وگان شیرینی بی شیرینی فروشگاه عطر و طعم ویژه ماه است که نان موز یک موز کیک صدر با شکر قهوه ای لعاب. و اگر شما می خواهم به تعجب کسی که ترجیح خمیر سرخ شده به گل آنها نیز باید دونات دسته در دسترس برای قبل از سفارش از طریق 5 بعد از ظهر در فوریه 13 برای انتخاب کنید تا در روز ولنتاین در سبز دریاچه و 2 و مکان است.

مولی مون بستنی
محلی بستنی زنجیره ای چهار فصلی طعم شامل وگان یتیهای گیاهی و لبنی-نسخه رایگان از محبوب خود یتی طعم شیرین بستنی وگان, pepita-کره گرانولی را کنار بگذارید تکه های تیره تئو شکلات و روبان وگان کارامل; رول دارچینیک شکر قهوه ای یخ کرم ساخته شده با قرمز میمون دارچین; پاپ قلبیک توت-آلبالو بستنی با تکه های از خانه ساخته شده بری-cherry pop تارت; و کاکائو ترد شیر, غلات شیر الهام گرفته از عطر و طعم ساخته شده با استفاده از تازه پخته شده قیف شکلات. بستنی و مغز گردو ماه است که پاپ قلب و مغز گردو یک بستنی و مغز گردو با یک حرکت شبیه چمچه زنی از “پاپ قلب” بستنی, شیر, سس, خامه, sprinkles در و Chukar گیلاس.

راشل آبجو زنجبیل
نیاز به یک pick-me-up از دلتنگ آب و هوا ؟ تند-شیرین نوشابه اذوقه رسان فعلی فصلی عطر و طعم در شیر است پر جنب و جوش طلایی-زرد بهار پانچ ترکیبی از هویج و نارنگی و آناناس.

مطرح دونات
منطقه مرکزی فروشگاه doughnut فوریه طعم شامل یک شکلات, تمشک, خرد, نوار, red velvet, کوکی ها و کرم توت فرنگی mochi قهوه crullers (جمعه ها فقط), همه چیز بیگل (شنبه) و لیمو نوعی کیک میوه دار (روزهای یکشنبه ،

نمک و نی
هر ماه فوریه پرتلند بر اساس صنعتگر یخ لبنیاتی می پردازد ادای احترام به محلی شکلات سازان با خود فصلی طعم برای خود wood work industres سری. در این سال خود را محدود به زمان خلاقیت عبارتند از: Fran را بادام شمش طلایک عطر با الهام از یک بستنی خانگی که chocolatier Fran بیگلو دوستان مورد استفاده قرار گیرد را برای او در ’80s, این برنامه شامل یک شور وانیل پایه کارامل و شکلات چرخش و Fran را بادام شمش طلا قطعات; Theo شکلاتی کره بادام زمینی و ژلهشکلات کره بادام زمینی بستنی با مربای تمشک و تئو شکلات تیره کره بادام زمینی فنجان; نقاشی با آبرنگ روی گچ تیره شکلات شیر جو, گیاهی و لبنی-شکلات شربت ساخته شده با نقاشی با آبرنگ روی گچ است جمهوری دومینیکن Oko کریب جو شیر و شکر و نمک; Forte را با شکلات سفید, لیمو, فلفل,لیمو, فلفل, بستنی با تکه های Forte شکلات را امضا لیمو و فلفل نوار; و فتنه قهوه شکلات و شور کرکیک قهوه اسپرسو بستنی ساخته شده با فتنه قهوه و شکلات به آرامی شور باد صبا کرک.

سیاتل شرکت شکلات
این زن محلی متعلق به و زنان-led شیرینی های شرکت پرده برداری کرد روز ولنتاین ترافل نوار مجموعه با trifecta از طعم: درخشان حساسه تیره شکلات ترافل بار با نکات پرتقال و آبمیوه های جاسازی شده با گردانندگان سایت آب نبات به صورت جوشان اثر; شور + بادام زمینی, شکلات تیره با نوار نکات تنومند و نوزاد, کیک, شیر, شکلات ترافل با نوار قرمز پولک meltaway مرکز. نیز وجود دارد رومئو و ژولیت جعبه به شکل قلب جعبه با مجموعه ای از قارچ در طعم شور بادام, تاریک, نمک دریا, تافی, شاه توت, Creme, صورتی, شامپانی تاکویلا فندق, شکلات شامپاین و سن ژوئن نمک دریا. شرکت jcoco خط نیز دارای یک تیره مجموعه جعبه هدیه با سه طعم: Boharat خاورمیانه ادویه (شکلات تیره با سیاه دانه فلفل, زیره, دارچین و میخک) سیاه انجیر پسته و 80% شکلات تیره.

تئو شکلات
گرینوود آلی و تجارت منصفانه کارخانه شکلات انواع محدود ولنتاین رفتار از جمله میله در شور و شیرین بیان سیاه و سفید (70% شکلات تیره با نمک دریا و شیرین بیان سیاه و سفید) و گیلاس نوزاد (45% شیر شکلات) limited-edition هشت قطعه “شیرینی مجموعه” به نام عشق عشق است مجموعه ای از یک دوجین کارامل و یک جعبه هدیه به نام “عشق شیرین” که شامل کارامل دو میله کره بادام زمینی و ژله فنجان و قهوه و فنجان کرم.

کاپ کیک
لذیذ کیک و شیرینی به مقدار زیادی از جشن رفتار از جمله گل سرخ کیک با Valrhona کیک شکلاتی و یک چرخش قرمز گراوند (پیشنهاد برای “لیسانس باغ و آلیس در سرزمین عجایب احزاب”), تاریک, شکلات, تمشک, کیک با تمشک گراوند و تلخ و شیرین بلژیک ganache شکلات یک “Lovefetti” نوعی کیک کوچک (ولنتاین را در امضا با نام تجاری “Yumfetti” نوعی کیک کوچک decked با مکالمه قلب آب نبات پوشش داده شده با شکلات توپ lovefetti sprinkles در و مات سیرک حیوانات کوکی), و بیشتر-است-بیشتر “Love Potion No. 9” نوعی کیک کوچک (قرمز و صورتی funfetti کیک با کرم کره وانیلی شکلات تحت پوشش توت فرنگی macaron, قرمز, اب نبات چوبی, ویفر, کوکی, غوطه ور در زرق و برق, باد صبا, مرنگ, بوسه, سفید, شکلات غوطه ور شور داستد با آب نبات قلب سیرک حیوانات کوکی ها شیرینی و مجموعه ای از رنگ های قرمز و صورتی ولنتاین آب نبات). این فروشگاه همچنین دارای macarons در قرمز مخملی شکلات تحت پوشش توت فرنگی و تمشک شامپاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر