FivePoint سالن آمفی تئاتر میزبان زنجیره ای متحرک با Jimmy Eat World, Taking Back Sunday

آیا Jimmy Eat World را در “میانه” به شما تمام احساس می کند ؟ آیا داد و فریاد همراه با در نظر گرفتن عقب یکشنبه ؟ آیا شما دیده می شود یک گروه در واکنش زنجیره ای در آناهایم که به ناچار کردم و شما کسی که می گوید: “من آنها را دیدم که”?

اگر پاسخ شما بله به هر یک از این سوالات زنجیره ای متحرک که می آید به FivePoint آمفی تئاتر در ارواین در روز شنبه, مه 23, ممکن است برای شما نشان می دهد.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

پانک محل از آناهایم تیمی با زندگی ملت نشان می دهد که شامل Jimmy Eat World, Taking Back Sunday, حدود زنده ماندن موجب صرفه جویی در روز Anberlin, Glassjaw Cartel و پذیرش است.

این آلبوم با مضمون مجموعه جشنواره شامل “آسمان آبی سر و صدا” از حدود زنده ماندن “از طریق سرد” از موجب صرفه جویی در روز” “همه چیز شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد سکوت” از Glassjaw و “رنگی” از کارتل.

قبلی زنجیره ای متحرک اتفاق افتاده است در سال 2016 در سانتا آنا در رصدخانه و برجسته در حدود زنده ماندن Coheed and Cambria MxPx و بیشتر.

زندگی ملت خریداری واکنش زنجیره ای و رصدخانه در سال 2019.

بلیط برای تمام سنین متحرک در فروش در ساعت 10 صبح روز جمعه, فوریه. 14. پذیرش کلی عبور $59.50, عمومی پذیرش می گذرد با گودال دسترسی هستند $79.50 و VIP عبور $179.50 قبل از هزینه.

بازدید chainfest.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر