پنج بازیکن با لاس وگاس روابط می تواند نام خود را به نام این آخر هفته در پیش نویس NFL

1116_sun_UNLVHawaii17

استیو مارکوس

UNLV شورشیان linebacker Javin سفید (16) پنجه است پس از دوره نقاهت بعد از یک هاوایی اشتباه کردن در طول بازی مقابل هاوایی رزمندگان در سام بوید ورزشگاه پنج شنبه, نوامبر. 16, 2019.

ترین سال های پیش نویس NFL غالب رتبه های تلویزیون و ورزش بحث را برای اولین بار شب قبل از محو در پس زمینه.

2020 پیش نویس NFL نقل مکان کرد از لاس وگاس به یک قالب مجازی است به احتمال زیاد به تغییر نیمه دوم که روایت به عنوان طرفداران ماندن در خانه برای مبارزه با گسترش COVID-19 از جان گذشته برای زمان مطالب ورزشی برای تماشای. دور اول بود که همیشه رفتن به قرعه کشی عظیم مشاهده اعداد اما انتظار می رود پرونده به سقوط روز جمعه دوم و سوم دور همراه با روز شنبه از انعقاد چهارم از طریق هفتمین دور.

چرا معمول کاهش علاقه ؟ در بخش های بزرگ, کمتر, آشنایی با بازیکنان رفتن اواخر در پیش نویس است. اما هنوز هم وجود دارد صدها نفر از ورزشکاران و داستان ارزش زیر را در آن بخش و برخی از این بازیکنان ثابت خواهد کرد حتی بیشتر مهم است به تیم از اولیه خود دور شد.

در اینجا پنج بازیکن با محلی روابط به سازمان دیده بان به عنوان پیش نویس بادها پایین.

جان Molchon, Boise State گارد

Molchon یکی از رهبران در ایمان لوتری 2013 3A قهرمانی کشور تیم و در ادامه به پر کردن یک نقش مشابه در یکی از کشور سازگار ترین برنامه های دانشگاهی.

او در آغاز هر چهار سال در Boise State, جایی که او برنده دو کوه قهرمانی کنفرانس غرب شد و کاپیتان تیم. Molchon را در زمینه موفقیت و اندازه او 6 فوت و 5 309 پوند به دست آورده او را دعوت به پیش نویس NFL در ترکیب مارس در ایندیاناپولیس که در آن او مدرج خوبی از قدرت چشم انداز اما در زیر به طور متوسط در سرعت و شتاب دریل.

سراغ سایت های peg او را به عنوان بالا به عنوان پنجمین انتخاب دور ساخت Molchon به احتمال زیاد سابق مدرسه محلی بالا محصول به پیش نویس این سال است.

نیک هریس, واشنگتن مرکز

بسیاری ممکن است فرض NFL پیشاهنگی بسته بندی دسامبر در لاس وگاس کاسه برای تماشای واشنگتن کارفرمایی یعقوب Eason اما آنها فقط به عنوان انگیزه برای به دست آوردن یک نگاه چالاک 6-پا-1, 302-پوند مرد خوراکی توپ به او.

رشد جناح از فوتبال ذهن در نظر مرکز دوم-مهم ترین توهین آمیز و هریس است که تاریخ به عنوان یکی از بهترین ها در این سال در پیش نویس است. او همچنین همه کاره با داشتن آغاز شده و در گارد خود را در دو فصل اول در واشنگتن قبل از مربیان منتقل و او را به مرکز برای استفاده بهتر از فراست و آشنایی با توهین آمیز طرح.

هریس افزایش سهام خود را در لاس وگاس کاسه که در آن واشنگتن تحت سلطه Boise State جلو در 38-7 پیروزی. او می تواند بنا به گزارش ها به عنوان بالا به عنوان سومین دور.

Trending سفید, UNLV linebacker

ده سال گذشت از شورشیان تولید NFL Draft pick—جو هالی در سال 2010 را دور چهارم به Atlanta Falcons—و سفید به نظر می رسد به احتمال زیاد اگر نه تنها امکان شکستن خشکسالی در این سال است.

برخی سراغ خدمات هنوز پروژه او را به عنوان عامل رایگان undrafted اما اگر تیم بودند چیدن بر اساس بازی اخیر فیلم به تنهایی می توان آن را سخت به انکار است که سفید است و شایسته انتخاب است. او را شکست خود را در طول سال ارشد ساخت UNLV دفاع محترم در پایان فصل برای اولین بار در سال.

سفید اندازه دیده می شود به عنوان یک ضرر. او ایستاده بود به عنوان یک linebacker در UNLV اما در 6-پا-3, 205 پوند او می خواهم نیاز به انتقال به ایمنی در NFL.

Mykal واکر, Fresno State linebacker

UNLV طرفداران تقریبا تضمین شده یک شانس برای تشویق شنبه. آنها باید آمدیم که واکر در حال حرکت است و شورشیان دیگر نمی خواهد که برای مقابله با او.

6-پا-3, 230 پوند اول-تیم تمام غرب کوه کنفرانس مجری می تواند قطعه با هم یک حلقه برجسته تنها از بازی های خود را علیه شورشیان در دو سال گذشته. او وحشت UNLV به عنوان یک لبه حمله کننده در یک 48-3 فرزنو امور خارجه پیروزی خود را junior فصل و هر بیت به عنوان یک مزاحم پس از انتقال به وسط linebacker سال گذشته Bulldogs ضرب و شتم شورشیان 56-27.

شاید از آن خواهد شد به نوبه خود از واکر نیست, با انجام, Las Vegas, بعد از همه. اظهارات نیاز به اضافه کردن به خود را linebacker عمق و واکر می تواند در حال حاضر جذاب در اواخر دور گزینه است.

Kalen هیکس هاوایی ایمنی

عضو Bishop Gorman دبیرستان ملی قهرمانی تیم در سال های 2014 و 2015 هیکس شناخته شده است به عنوان یک hard-hitting ایمنی که برتری در اجرا پشتیبانی می کند. چند منظوره 6-پا-2, 210 پوند دفاعی به عقب بود در راه خود را به پیش نویس خود را تقویت سهام به عنوان رزمندگان پیشرو tackler از طریق هفت بازی آخر سال قبل از درد و رنج پایان فصل مصدومیت زانو.

که ظاهرا چپ ارزیاب با احتیاط از امکان گذراندن یک پیش نویس انتخاب در هیکس. او در درجه اول ذکر شده به عنوان عامل رایگان undrafted با پیش نویس prognosticators اما آن را فقط طول می کشد یک تیم همه چیز را تغییر دهید.

هیکس بعید است به منصرف بدون در نظر گرفتن. او دارای سابقه غلبه بر معافیت های بد, پس از آسیب رنج می برد در طول سال آخر دبیرستان قبل از راه رفتن در هاوایی برای تبدیل شدن به یکی از این برنامه بهترین بازیکنان.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im