لس آنجلس — در تابستان امسال لیکرز واقعا می تواند امریکا را به تیم.

مقدماتی 44-مرد فهرستی از تیم ایالات متحده آمریکا است یک راه طولانی از 12-گروه مرد است که سفر به توکیو بازی های المپیک در تابستان امسال وجود دارد اما پنج لیکرز در این لیست. و حتی که به اندازه کافی به اتاق قفل وزوز پس از پیروزی ققنوس در دوشنبه شب.

نامزدها در محدوده واضح — LeBron James و آنتونی دیویس که هر دو موفق به کسب مدال طلا قبل از اینکه به نقش بازیکنان Kyle Kuzma (که آسیب دیدگی او را مانع از بازی در بسکتبال در تابستان گذشته) و JaVale McGee.

دوایت هاوارد بود که یکی از 2008 تیم با نشاط جوانان و زمانی که او در آخرین بازی در پکن گفت: او کاملا مطمئن نیست که آیا به آن اعتقاد دارند.

“برای من عامل برای تماس با من و بگو با سلام شما می خواهم به در تیم المپیک دوباره؟'” هوارد گفت. “در ابتدا من فکر کردم این یک رویا است.”

در واقع پنج لیکرز در بازی های المپیک است که کمی دور از ذهن به خصوص از آنجا که تعدادی از آنها بازی بازی های مشابه رو به جلو موقعیت. تنها NBA تیم با پنج بازیکن در ترکیب بوستون سلتیکز.

برای برخی از لیکرز ” نامزد آن نیز یک فاصله پس از آنها در آخرین بازی خود در بازی های المپیک: جیمز و دیویس آخرین بازی انجام شده در لندن در سال 2012. حتی 26 ساله دیویس شوخی وقتی پرسیده شد که در مورد بازی در توکیو در این تابستان: “من نمی دانم من پیر.”

جیمز بود که به ویژه فروتن در مورد امکان بازی در چهارم بازی های المپیک است. در حالی که او گفت: تمام راه برگشت در ماه سپتامبر “من دوست دارم به” بازی برای تیم ایالات متحده آمریکا دوباره و که او نا امید شده بود با کشور هفتم-پایان محل در بسکتبال جام جهانی, او همچنین دارای یک رانندگی علاقه به سالم ماندن. با لیکرز به طور بالقوه در خط برای یک مدت طولانی postseason اجرای او به نظر می رسید مصمم به نگه داشتن گزینه های خود را باز.

“این همیشه مبتنی بر, یک, بدن من چگونه بدن من است احساس در پایان فصل,” او گفت:. “من امیدوارم که به اجرا حذفی. و پس از آن که در ذهن من است و پس از آن جایی که خانواده من سر است. پس از آن بسیاری از عوامل است اما نام من در کلاه.”

دیگران به نظر می رسید بیشتر مشتاق.

مک گی دو بار دعوت شده به تیم ایالات متحده آمریکا mini اردوهای اما از دست رفته فاینال کات. 32 ساله 7-پاورقی شده است تعقیب طلا برای یک دلیل منحصر به فرد: مادرش USC و WNBA ستاره پم مک گی برنده با تیم ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک 1984 در لس آنجلس.

McGee گفت که او رشد کرده و از او آخرین بازی برای ایالات متحده آمریکا بسکتبال یک دهه پیش. بین المللی بازی است که بیشتر پذیرای مردان بزرگ که تخصص در دفاع آمریکا و بیشتر تعریف نقش بازیکن. در حال حاضر که او ساختار است که در کار حرفه ای خود را شاید خود را حرفه ای بین المللی می تواند به آشکار شدن همان راه است.

“من فکر می کنم جوان در زندگی حرفه ای من, من واقعا درک اهمیت المپیک دعوت من را درک نمی کنند که نقش شما را به بازی زمانی که شما به موقعیت هایی مانند این که” او گفت:. “از آنجا که دعوت شده ام اما آن را بیشتر از زمانی که من وجود دارد و من بیشتر بود: “من می خواهم به انجام این کار, من می خواهم به انجام این کار!” هنگامی که آن را واقعا مهم نیست که اگر شما نمره مهم نیست که اگر شما انجام این کار و یا که آنها فقط می خواهم شما را به بازی در یک نقش است.”

از پنج نامزد تنها Kuzma بازی برای اسپرز مربی و تیم ایالات متحده آمریکا مربی Gregg Popovich در این تابستان. این دو باید گفت که رشد احترام به یک دیگر در طول تابستان با هم کار و Popovich گفت: این ناامید کننده بود که پای آسیب جلوگیری Kuzma از رفتن به چین در فهرست نهایی.

اولیه فهرستی است که ستاره نکردم البته بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از رقابت برای نقاط با فرض اینکه برخی از تیم ایالات متحده آمریکا بزرگترین ستاره هستند تمایل بیشتری به بازی در المپیک سال به جای یک FIBA سال است. کوین دورانت Kawhi Leonard, پل جورج, جیمز هاردن, Stephen Curry and Damian Lillard در حال برخی از مشاهیر در این فهرست است.

چنین Kuzma آن را محافظه کار با جاه طلبی های خود را فهرست.

“این یک برکت و رحمت فقط به یک فینالیست,” او گفت:. رشد “من همیشه می خواستم به بازی برای تیم المپیک. این بود که همیشه یک هدف از معدن. واقعا هرگز می دانستم که اگر آن تو اتفاق می افتد و یا فلان چیز اما این فرصت را به تیم است.”

در واقع در برخی از گوشه و کنار وجود دارد برخی از نا امیدی است که فهرستی اریب بزرگتر و نه کوچکتر. در حالی که بازیکنان مانند Jayson تاتوم داناون Mitchell, Bam Adebayo و Kuzma دعوت شدند بازگشت پس از عمل در تابستان گذشته نسل بعدی بازیکنان مانند صهیون ویلیامسون و جعفر Morant شامل نمی شد.

دیویس که خود را شروع کردم در سال 2012 لندن بازی به عنوان یک-و-انجام می شود کنتاکی گفت: این نشانگر چقدر حتی برخی از جانبازان می خواهید به بازی در بازی های المپیک است.

“زمانی که بازی های المپیک آمده در اطراف آنها مطمئن شوید که آنها آن بچه ها در آن وجود دارد اگر آنها می خواهند به بازی به طوری که آنها فقط یک مقدار زیادی از بچه ها,” او گفت:. “(بازیکنان جوان هستند) برای مطمئن شوید که رفتن به وقت خود را.”

رویاهای المپیک ندارد و محدودیت سنی. هوارد reminisced از سال 2008 از گرو در اوردن تیم تجربه هنگامی که او عینک مدال در اطراف گردن خود را برای مدت زمان طولانی پس از آمدن به خانه. به عنوان 34 ساله صحبت در مورد امکان بازگشت برخی از که جوانی و شور و شوق حباب به سطح.

“فقط همین را هر لحظه برای اعطا,” او گفت:. “قادر بودن به بازی در بازی های المپیک بسیار ویژه است. این چیزی است که بسیاری از بچه ها نمی توانید فرصت های, به ویژه در حرفه خود. برای من این که من 16 فصل به فرصت را به بازی فقط شگفت انگیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su