باشگاه های بدنسازی رو به 10 میلیارد دلار درآمد آمار به عنوان اعضای فرار

توسط Sonali Basak بلومبرگ

باشگاه تناسب اندام را لرزاند توسط COVID-19 تعطیلی چهره متورم از ورشکستگی با بیش از 10 میلیارد دلار از درآمد پاک کردن به عنوان مشتریان خندق عضویت با توجه به سرمایه گذاری بانک هریسون Co.

در هریسون (آرکانزاس) نظرسنجی از 1000 باشگاه تناسب اندام کاربران بیش از یک سوم گفت: آنها لغو شده و یا برنامه ریزی برای خاتمه موجود عضویت.

“وجود دارد 38,000 مکان در سراسر ایالات متحده و حدود یک سوم منطقی احتمال بالا بودن تعطیل” Paul Byrne یک بانکدار سرمایه گذاری در هریسون (آرکانزاس) که سابقا رئیس جمهور در بیضوی-ساز Precor گفت: در بلومبرگ مصاحبه تلویزیونی. تعداد زیادی هستند “احتمالا نمی خواهید به آن را از طریق این.”

ورزشگاه در حال حاضر لود شده با بدهی روبرو هستند در دراز مدت کاهش در درآمد با وجود اجتماعی-فاصله اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus آغاز به سهولت در سراسر ایالات متحده مردم به احتمال زیاد به ادامه میداد تا از نزدیک بسته بندی شده در مراکز تناسب اندام برای جلوگیری از بودن در مجاورت نزدیک به افراد دیگر حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی با توجه به گزارش.

“شماره 1 از نگرانی های ما تا به حال در مطالعه ما این است که طهارت” بایرن گفت. او انتظار دارد که بیشتر برندها برای رفتن به دیجیتال و بسیاری از بوتیک studios برای افزایش قیمت کلاس به نگه دارید تا با پرداخت اجاره.

صاحب نیویورک باشگاه های ورزشی زنجیره ای طلا و بدنسازی در میان شرکت هایی که وزن ورشکستگی و یا در حال حاضر در زمینه.

“کوتاه مدت مسئله برای بسیاری از آنها این است که نقدینگی” بایرن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de