اولین اتهامات علیه هم لیک مرد مشکوک در رشته مینیاپولیس جنسی ضرب و جرح

اولین اتهامات جنایی بودند ظ روز شنبه در برابر هم لیک مرد مرتبط توسط مقامات به یک رشته از مینیاپولیس تجاوزات جنسی رفتن به 2013.

Jory دانیل Wiebrand

Hennepin County دادستان متهم 34 ساله Jory دانیل Wiebrand با یک جفت صفحه اصلی تهاجم رخ داده است که در مارسی-هلمز محله مینیاپولیس آخرین ماه های ژوئن و اوت.

در ماه ژوئن مورد Wiebrand چهره یک تعداد هر یک از درجه اول سرقت و جنایی جنسی درنده رفتار مجازات تا 20 و 25 سال در زندان بود. در ماه اوت مورد او چهره یک تعداد هر یک از درجه اول سرقت و در درجه اول کیفری رفتار جنسی که حمل حداکثر جملات 20 و 30 سال بود.

دو شکست رخ داده است در یک زن و شوهر از بلوک از یکدیگر است.

Hennepin شهرستان دفتر دادستان گفت: در انتشار اخبار دوشنبه که هزینه های اضافی در برابر Wiebrand انتظار می رود که احتمالا اواخر این هفته.

“این اتهامات ناشی از عالی کار پلیس توسط تعدادی از سازمان ها و ما انتظار داریم که به پرونده اتهامات در موارد اضافی به زودی” Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: در دفتر خود را به انتشار اخبار. “در حالی که ما نیاز به اثبات (Wiebrand است) گناه در دادگاه اگر ما موفق هستند ما به دنبال افزایش حکم به طوری که او قادر خواهد بود به تهدید و ارعاب زنان برای یک مدت زمان طولانی است.”

Wiebrand را اولین حضور در دادگاه نشده است برنامه ریزی شده است.

در تاریخ 2 ژوئن 2019 یک زن بود و خواب در اتاق نشیمن آپارتمان او در 800 بلوک از خیابان پنجم شرقی زمانی که او بیدار شد و حدود 5:30 صبح توسط Wiebrand که قرار دادن یک دست بر دهان او و دیگر در اطراف گردن او با توجه به شکایت کیفری علیه او.

زن مبارزه با Wiebrand و او فرار آپارتمان, مصرف خود را کیف پول شکایت گفت. محققان بعد از پیدا Wiebrand است اثر انگشت روی شیشه های شکسته از یک پنجره پیشرو به زن در آپارتمان.

در اوت. 7, 2019, یک زن که زندگی در 700 بلوک از خیابان پنجم شرقی راه می رفت از دوش حدود 4 صبح برای پیدا کردن Wiebrand در اتاق خواب خود را از اتهامات عنوان شده علیه او می گویند.

Wiebrand قرار دادن یک دست بر بینی او و دهان و دیگر در سراسر قفسه سینه خود را هل دادن او بر روی تخت او که در آن او تجاوز جنسی او, اتهام می گویند. زن مبارزه با Wiebrand که فلفل اسپری خود را قبل از فرار با توجه به اتهامات.

یک تجاوز جنسی در بررسی انجام شده بر روی این زن به همراه داشت یک نمونه DNA که رد 99.99998 درصد از جمعیت انسانی را رد Wiebrand.

“تا هفته گذشته آقای Wiebrand DNA بود و نه در فایل با هر آژانس پلیس بنابراین در حال توسعه اثر انگشت و گرفتن بازی از قبل نامربوط بازداشت اجازه پلیس برای شناسایی او به عنوان یک مظنون و به دنبال یک حکم جستجو برای به دست آوردن DNA خود را,” فریمن گفت: در انتشار اخبار.

Wiebrand مشکوک در مجموع 10 مورد دوستیابی بین 2013 و سال 2020 در Hennepin و Anoka شهرستانهای انتشار اخبار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im