اول 2 Riverside County ساکنان مرگ از coronavirus

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

دو نفر در Coachella Valley اند و تبدیل شدن به اولین و میر مرتبط با رمان coronavirus در ریورساید شهرستان, شهرستان برتر افسر بهداشت اعلام کرد دوشنبه, مارس 16.

دکتر کامرون قیصر بخش بهداشت عمومی افسر گفت که او نیز تجدید نظر خود را سفارش قبلی که محدود مجامع عمومی بیش از 250 نفر است. در حال حاضر بیش از 10 نفر باید جمع آوری در یک زمان قیصر گفت.

“افکار ما هستند با خانواده های دو بيمار” قیصر گفت: در انتشار اخبار. “متاسفانه این نتایج انتظار می رود که ما با یک چالش جدی و در ادامه به تصمیمات لازم برای حفاظت از سلامت جامعه است.”

مرگ اعلام شد و همان روز است که شهرستان خود را تایید کرد 15 مورد از Riverside County ساکنان با کوروناویروس.

محدودیت های جدید در تجمعات نیز نیاز است که وجود اتاق به اندازه کافی برای حفظ 6 پا از فضای بین شرکت کنندگان.

محدود معافیت به 10-فرد قانون شامل امکانات بهداشتی فروشگاه های مواد غذایی, مراکز مهد کودک ها و رستوران ها خدمت گرفتن-از انتشار اخبار اعلام کرد.

قیصر نیز دستور بسته شدن تمام شهرستان ریورساید مدارس از دبستان تا دانشگاه. او همچنین توصیه می شود که شهروندان ارشد و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در Coachella Valley جلوگیری از هر گونه غیر ضروری سفر.

“متاسفانه تعدادی از موارد در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا برای مدتی” قیصر گفت. “اما ما در حال برداشتن گام های ما را جلوتر از منحنی و مردم مراقبت از گرفته شده به سرعت به عنوان ما می توانیم. اگر هر کس به سهم خود ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

مانوئل پرز رئیس Riverside County هیئت ناظران و نماینده Coachella Valley منطقه تمدید تسلیت خود و نماز.

“بیشتر از آن در حال حاضر از همیشه قبل از ما باید عمل اجتماعی فاصله به پهن کردن منحنی” Perrez گفت: در انتشار. “ما خواهد شد به طور مداوم کار به نفع جوامع ما در این دوران سخت که قبل از ما هستند.”

اطلاعات در بيماران بلافاصله در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>