آتش بسته 14 آزادراه رشد می کند به 400 هکتار

زمین خدمه و هواپیما و پنجه آتش سوزی در سانتا کلاریتا در نزدیکی دره کشور است که باعث بسته شدن 14 آزادراه در یکشنبه, جولای 5.

شعله های آتش سوختن متوسط برس شمال Soledad, دره عمیق و باریک, جاده, جنوب غربی Agua Dulce, لس آنجلس مقامات اداره آتش نشانی گفت: در یک صدای جیر جیر ارسال شده در 3:38 بعد از ظهر فروغ به حال سوخته حدود 400 هکتار در بیش از یک ساعت و تا به حال بالقوه به گسترش به 1000 هکتار است.

تغییر در باد دادند و آتش به سوی غرب و بیش از اتوبان درست قبل از 4 p. m. هیچ ساختار بلافاصله تهدید چه بود لقب Soledad آتش توسط مقامات.

اما هر دو جهت از 14 آزادراه تعطیل شد به عنوان تیم کار می کرد برای مهار آتش است. عازم شمال ترافیک مسدود شده بود در سلدد دره عمیق و باریک, جاده, در حالی که رانندگان عازم جنوب شدند منحرف دور در Agua Dulce, جاده, Caltrans گفته مقامات در رسانه های اجتماعی. 5 آزادراه و بزرگراه 138 ممکن است به عنوان مسیرهای جایگزین.

لس آنجلس آتش جنگ شعلهور شد و با کمک بال ثابت هواپیما. لس آنجلس شهر آتش نشانی و هلی کوپتر نیز اعزام شده است برای کمک به خدمه روی زمین LAFD سخنگوی مارگارت استوارت گفت.

عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد یک ستون بلند از دود مواج از یک قلم مو-تحت پوشش دامنه کوه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de