آتش سوزی در پالایشگاه ماراتن در کارسون ‘محدود’ — 405 آزادراه بازگشایی

کارسون — آتش قبل یک انفجار در یک برج خنک کننده در ماراتن نفتی پالایشگاه در کرسن سیتی سوختن بود صبح روز چهارشنبه.

لس آنجلس آتش نشانی گفت: در رسانه های اجتماعی در 1:09 صبح آتش شده بود محدود عرضه سوخت بسته شده بود و باقی مانده سوخت خاموش سوختن بود.

آتش سوزی در پالایشگاه آن واقع در 2350 E. 223rd St., بین ویلمینگتون خیابان و گردشگاه عمومی و خیابان و جنوب سن دیگو (405) آزادراه شکست حدود 10:50 p. m. روز شنبه.

“ماراتن پرسنل نگه داشتن شعله های آتش در بررسی از طریق ثابت زمین مانیتور در حالی که کار می کنند به depressurize سیستم” با توجه به لس آنجلس آتش نشانی بود که کمک ماراتن خدمه در خاموش کردن شعله های آتش.

تصویری از صحنه نشان داد که چندین رایت آف رخ داده در کارخانه.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از صدمات.

همه عازم شمال و عازم جنوب خطوط 405 آزادراه در ویلمینگتون خیابان مسدود شد فقط بعد از ساعت 11 شب به علت آتش گشت بزرگراه کالیفرنیا گزارش شده است. خطوط بازگشایی حدود 11:40 بعد از ظهر

Los Angeles County sheriff نمایندگان و CHP افسران “امن یک محیط اطراف ماراتن پالایشگاه” کلانتر کارسون ایستگاه توییتی درست قبل از نیمه شب. “ما در حال حمایت از تلاش های (لس آنجلس) County Fire & ماراتن تسهیلات بخش آتش. در این زمان ما پیش بینی نمی (همان) نیاز به تخلیه ساکنان.”

پالایشگاه “بزرگترین پالایشگاه در سواحل غرب با نفت خام ظرفیت 363,000 بشکه در روز تقویم” با توجه به وب سایت این شرکت.

یک آتش می سوزد و پس از انفجار در پالایشگاه ماراتن در کرسن سیتی در روز سه شنبه, فوریه. 25, سال 2020 است. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)
در این فایل عکس ماراتن نفتی پالایشگاه بافندگی در پس زمینه در پشت شل و شورون ایستگاه گاز در کارسون در دوشنبه Mar. 18 سال 2019. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de