مبارزه با 2 جمهوریخواهان برای گرجستان سنا صندلی unnerves ایران

Category: لاس واگاس

ماریتا ، — یک جمهوریخواه کنگره این تصمیم را به چالش تازه منصوب بهداشت ، کلی Loeffler حفره دو سند چشم انداز ایران آینده در برابر هر یک از دیگر. تا کنون آن را تقسیم رای دهندگان شده است و چیزی جز مودب.

Loeffler, 49, یک بازرگان ثروتمند و سیاسی تازه وارد که پر از خالی سنا صندلی در ماه ژانویه پس از منصوب توسط گرجستان فرماندار. بالا جمهوریخواهان امیدوارم که او به شما کمک ایران فریب پشت حومه زنان محوری رای گیری بلوک که فرار کرد حزب در ترس بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خام رفتار و سخت لبه سیاست.

اما در میان کسانی که به چالش کشیدن Loeffler در Nov. 3 ویژه انتخابات است Rep. Doug Collins چهار دوره کنگره محبوب با روحانی محافظه کار پایه. Collins, 53, که باعث می شود حضور مکرر در سمت راست متمایل Fox News Channel, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدترین مدافعان در طول استیضاح مبارزه به عنوان بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس و از او تصویر خود را به عنوان محافظه کارانه تر و وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن از Loeffler است.

در برابر پس زمینه از این سال انتخابات ریاست جمهوری و کنگره انتخابات مرحله نهایی مسابقات بافندگی را به عنوان یک آزمون که مسیر را حس می کند برای ایران در یک قرمز-متمایل به دولت که در آن دموکرات ها حک شده اند قوی تاخت و تاز. همچنین در سمت چپ بسیاری از رای دهندگان در تلاش برای را تشکیل می دهند ذهن خود را.

“داگ کالینز رو ضبط آهنگ است. کلی یک محصول ناشناخته” گفت: تونی Casteel یک پیمانکار برق از ماریتا یک شهر شلوغ در شهرستان کاب فقط غربی آتلانتا. “اما شما می دانید, من درک می کنم که چرا رژیم صهیونیستی. کمپ منصوب کلی. او در تلاش برای رسیدن به حومه زنان است. کاب کانتی بین رفته آبی.”

مبارزه تغذیه شده ایران نگرانی از یک جنگ است که می تواند زخم جمهوری خواهان در گرجستان در این پاییز. مغلوب ساختن پیشی جستن ایران از سوی دیگر ، دیوید پردو و دولت را 14 کرسی مجلس نیز در این رای گیری.

به جای حزب جداگانه ای مقدماتی برای Loeffler صندلی گرجستان فشرده نامزدها به یک مسابقه Nov. 3. اگر هیچ یک از دریافت نیمی از آرا وجود خواهد داشت Jan. 5 رواناب بین دو رای-اهل عمل بدون توجه به وابستگی های خود.

جمهوری خواهان اخم که کشیده شده-نبرد بین Loeffler و کالینز خواهد خونین هر دو ترک دموکرات صدمه ندیده و احتمال مقدماتی برای دور دوم انتخابات. که می تواند کشیش رافائل وارناک که حمایت واشنگتن دموکرات ها و کشیش آتلانتا کلیسا که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور موعظه.

“اگر ما مشغول پاره کردن خودمان از هم جدا در ماه های سپتامبر و اکتبر ما می تواند از دست دادن آن. پردو و از دست دادن دولت برای رئیس جمهور و از دست دادن” Loeffler صندلی بیش از حد سابق مجلس نیوت گینگریچ R-Ga., در مصاحبه ای گفت:. گینگریچ حمایت Loeffler.

جمهوری خواهان کنترل سنا 53-47. دموکرات ها را باید برای به دست آوردن حداقل چهار کرسی را به تصرف اکثریت اگر تهمت است مجددا انتخاب یکی کمتر نه. دموکرات ها’ شانس برنده شدن کنترل به نظر می رسد دشوار و ایران برگزار می شود کرسی در کلرادو آریزونا مین و کارولینای شمالی در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر از گرجستان.

این faceoff بین Loeffler و کالینز شده است ،

روز پنجشنبه مدیر اجرایی گزارش رسمی کمپین بازو است که پشتیبانی از Loeffler — ترجمه گزارش مجله آتلانتا قانون اساسی است که این سازمان هشدار بالا جمهوریخواه سنا دستیاران به هدایت روشنی از جمع آوری کمک کالینز در حال برنامه ریزی برای اوایل ماه مارس.

کوین مک لافلین اجرا می شود که این ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته توییتی پنج شنبه که Collins’ کمپین یک “خلبان ازجان گذشته ژاپنی ماموریت” که کارکنان نیست “مورد لعنت به آسیب های جبران ناپذیر آنها در حال انجام به Collins یا POTUS,” مخفف برای رئیس جمهور ایالات متحده است. مبارزات انتخاباتی کمیته متحد با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., یک Loeffler حامی.

به عنوان مجلس سنا در نظر گرفته شده دو دلاری اسکناس پنج شنبه مهار سقط جنین — محکوم آرا که Collins’ حامیان مشکوک شدند و با هدف اجازه دادن به Loeffler صیقل دادن او محافظه کار اعتبار — کالینز’ کمپین در حال اجرا دیجیتال تبلیغات. آنها متهم Loeffler حمایت از حق سقط جنین و گفت: “او باید دوباره فایل را اجرا کنید به عنوان یک دموکرات است.”

لکه های ذکر شده یک 2018 ارتقاء توسط WNBA — Loeffler صاحب آتلانتا رویای یکی از زنان بسکتبال لیگ را تیم — که در آن پول توزیع شد به گروه های از جمله برنامه ریزی والدین. یکی از Collins’ تبلیغات شامل یک doctored عکس از Loeffler برگزاری یک تعداد انگشت شماری از پول نقد تحت Planned Parenthood آرم.

Loeffler, که, کاهش درخواست برای انجام مصاحبه و صحبت در طبقه سنا در روز سه شنبه سقط جنین بحث است.

“من دعا می کنم که مردم آمریکا را تشخیص دهد که زندگی در تعادل آویزان,” او گفت:. او رای برای هر دو حزب جمهوری خواه صورتحساب برای جلوگیری از سقط جنین.

Loeffler حامیان متهم کالینز از طولانی خشم خود را بیش از شکست در تلاش برای متقاعد کردن گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را انتخاب کنید او را برای صندلی خالی. کالینز به حال مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از انتصاب رفتم ولی به Loeffler.

در یک مرجع به آن قسمت سخنگوی جسی شکار مجلس سنا کمیته کمپین به نام کالینز “همه چیز گرجی نفرت در مورد واشنگتن: یک باتلاق موجود مست کردن طعم تلخ ترش انگور است.”

این کمیته همچنین استقبال کالینز’ ورود به مسابقه با هشدار آن را انجام دهد بدون کسب و کار خود را با مشاوران سیاسی اگر آنها با او باقی ماند. این سازمان که صرف بیش از 100 میلیون دلار در هر چرخه انتخابات موجب سیاست حفاظت از امتیازهای برابر ایران رقبای.

“ما تا به حال برای غلبه بر این استقرار از تلاش برای کشتن ما را تهدید فروشندگان ما” کالینز در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال حرکت به سمت راست پیش رو است.”

Loeffler در زمان دفتر Jan. 6 به جای ایران از سوی دیگر ، جانی Isakson و 75 که بازنشسته شد در متزلزل سلامت. او تاکید کرد پیام رسانی با تمرکز بر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و محافظه کار باعث می شود مانند تفنگ حقوق و ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک.

Loeffler, که, شوهر, اجرا می شود یک شرکت است که دارای بازار بورس نیویورک است متعهد به صرف $20 میلیون از پول خود در مبارزات انتخاباتی و در حال حاضر تبلیغات نامحدودی تلویزیون.

“کلی سرمایه گذاری خواهد کرد هر آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود گفت:” سخنگوی Caitlin O’Dea.

مک کانل به خواست تهمت به تایید Loeffler, با توجه به یک توافق مشاور در حالی که دیگری گفت: مک کانل گفته است مغلوب ساختن پیشی جستن او را از پشت او بدون توجه به آنچه رئیس جمهور می کند. هر دو خواهان صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی و هر دو گفت: تهمت به هیچ نشانه ای روشن از آنچه که او انجام خواهد داد.

Loeffler را گرفته اند و سعی در قانع کردن کالینز به ترک نژاد فایده ای نداشت. در یک پیشنهاد است که کاخ سفید به دنبال یک جایگزین مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هفته گذشته بود که او با توجه به نامزدی کالینز به عنوان مدیر اطلاعات ملی. که ایده نیست میوه.

جمهوری نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید انجام گرجستان از سال 1996. حتی پس از, دولت حومه انعکاس بقیه ملت ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آبی که همراه با رشد جمعیت اسپانیایی ها و دیگر اقلیت ها را ساخته اند و دموکرات ها رقابتی تر و واکنش عصبی است.

“این هیچ راز است که جمهوری خواهان شده اند صدمه زدن به میان کالج تحصیل زنان در حومه جوامع در سراسر کشور و آتلانتا با کالج تحصیل حومه زنان رای دهندگان گفت:” ایران ناظر انتخابات می روید Ayres.

در Collins’ زادگاه گینسویل, گرجستان, بازنشستگان آنجلا و لوئیس نیزه گفت: آنها پشتیبانی کالینز. “او شده است موثر واقعی در خانه و او را به انجام یک کار بزرگ در طول جلسات استیضاح گفت:” لوئیس نیزه.

Karyl McBurnett یک جمهوری خواه از rocky ford گرجستان گفت: او تکیه داده بود به سمت Loeffler. او گفت: Collins’ آشنایی در میان محافظه کاران بود و بی ربط.

“این چیزی است که آنها برای ایستادن و تغییراتی که آنها می خواهند به” McBurnett گفت.

فرهم گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de