مبارزه با عقب!

Category: سیاتل No comments

soberve/گتی ایماژ

منf شما احساس می کنید مانند شما در حال زندگی در یک کابوس شما به تنهایی نیست. رئیس جمهور است و دروغ گفتن خیانت نژادپرستانه dirtbag. مهاجرت و سیاست های دولت او در حال هدفمند بی رحمانه است. و این سیاره در حال گرم شدن است با سرعت بیشتری از دانشمندان پیش بینی کرد.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

در این موضوع خاص از غریبهما نگاهی به برخی از افراد و سازمان های مبارزه به حق این و دیگر اشتباهات—از جمله نژادپرستانه سیاست مواد مخدر و خشونت علیه زنان و چشم انداز بیشتر آتش سوزی دود و خفگی سیاتل دوباره در این تابستان.

ما شروع با ما ریاست جمهوری تایید شده برای 10 مارس اولیه انتخابات. رای خود را در حال حاضر وارد شده از طریق پست. غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل انجام آن راز مذاکرات طراحی شده توسط آبشار یخ کافئین دار و ما برای انتخاب بهترین نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در اینجا.

که مبارزه در برابر تهمت بی رحمانه سیاست های مهاجرتی محلی ؟ گرگوری Scruggs را به شما معرفی چند افراد مهم در اینجا.

بالارد شرکت نوری تاسیس یک آزادیخواه که استفاده می شود به تغییر آب و هوا شکاک است که در حال حاضر مشغول به کار برای حذف کربن از جو است. چگونه آنها آن را انجام دهد و آنچه آورده موسس تغییر از قلب در تغییر آب و هوا ؟ پاسخ های مربوط به یک زندگی در حال تغییر دوز از قارچ سحر و جادو در اینجا.

واشنگتن یکی از اولین به رسمیت شناختن است که مواد مخدر سیاست نژادپرستانه و نیاز به تغییر—اما این مبارزه هنوز تمام نشده است. لستر سیاه می نویسد در مورد آخرین حرکت دولت برای تعمیر نژادپرستانه و جنگ با مواد مخدر در اینجا.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

فمینیستی کاراته اتحادیه قطار زنان در تمام سنین در دفاع از خود. این کیک بوکسینگ ورزشگاه 30 دقیقه ضربه نیز ارائه می دهد دفاع از تمرینات و تمرینات قدرتی. دیو سگال می نویسد: در مورد هر دو مکان در اینجا.

و اگر شما نگران در مورد آتش سوزی دود و خفگی سیاتل دوباره در این سال خوب, هیچ راهی وجود دارد شما به نگرانی در مورد آن را به عنوان هیلاری فرانتس واشنگتن کمیسر اراضی عمومی که در حال مبارزه با آتش سوزی صنعت بیمه و وضعیت موجود در سراسر کشور ما است. غنی اسمیت پروفایل او را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>