جشنواره عبور: نحوه اتصال به دلیجان از نیمکت خود را (به صورت رایگان)

جشنواره پاس خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما جایزه دریافت کنید نسخه های بیش از حد! مشترک شدن در حال حاضر.

جشنواره برای عبور چهار شنبه, آوریل 22

من هر روز جستجو برای لنت نقره ای داخل این کل جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر.

تلفن و شبکه های مختلف اجتماعی به من یادآوری می کنند که در آن من در هر روز آوریل آن است که در حال حاضر در سال های گذشته. وجود دارد بدیهی است که بسیاری از جشنواره عکس وجود دارد. این باعث می شود من خوشحال است که من صرف بسیاری از چشمه گرفتن برای این و آن مرا به یاد چگونه بزرگ آن را برای رفتن به زمانی که ما می توانیم همه با هم دوباره.

همچنین در حالی که من می خواهم به طور معمول پوشش دلیجان آخر این هفته من تلفن می گوید متوسط است برای رفتن به یک خوشبو 103-105 درجه در Indio, بنابراین شما می دانید اجتناب از احتمال گرمازدگي است که همیشه چیز خوبی است. علاوه بر این من می تواند جشن دلیجان از من کوچ. بیشتر در مورد که در یک دقیقه.

به عنوان اخبار جشنواره اببس و جریان در طول این زمان های عجیب و غریب من خواهید بود از جمله برخی از کلی تر کالیفرنیای جنوبی موسیقی داستان در خبرنامه و همچنین آخرین به روز رسانی ما در رویدادهای زندگی می کنند. اقامت امن و با تشکر برای خواندن.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.
مردم ژست برای عکس در 2015 دلیجان کشور جشنواره موسیقی در امپراطوری باشگاه چوگان در Indio. SiriusXM خواهد شد اجرای برنامه از دلیجان سال 2020 هنرمندان به عنوان بخشی از خود را “Stagecouch” برنامه نویسی این آخر هفته. این جشنواره در اصل قرار بود به اتفاق می افتد مارس 24-26 اما به نقل اکتبر با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. (فایل عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

خسته: CouchellaWired: Stagecouch

از دست رفته دلیجان این آخر هفته ؟ شما می توانید بر روی چکمه های خود را و خود را پرچم آمریکا کوله پشتی در اتاق نشیمن خود را و اتصال به SiriusXM که تیمی با این کشور جشنواره “Stagecouch” —یک آخر هفته “در صفحه اصلی” اجرای برنامه از هنرمندان که می توانست بازی Indio این آخر هفته. در اینجا نحوه اتصال به صورت رایگان حتی اگر شما نمی اشتراک شباهنگ.

Chicano بتمن را انتشار یک آلبوم جدید “نامرئی مردم” در تاریخ 1 مه. لس آنجلس مبتنی بر گروه تا به حال برنامه ای به بازی بازی های 2020 Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره مارس در Indio قبل از آن به تعویق افتاد با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط جورج Mays)

مشخصه “نامرئی”

LA Chicano بتمن را انتشار آلبوم جدید “نامرئی مردم” در هفته آینده. این گروه همچنین قرار است به بازی Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره دو تعطیلات آخر هفته. اما این شانس را ترک نمی Chicano Batcave کمی است که در واقع خوب خواننده باردو مارتینز می گوید خبرنگار ریچارد Guzman. وجود دارد برخی از بچه Batpeople در راه است.

مت Mauser (سمت چپ) خواننده-گیتاریست برای اورنج کانتی, party rock band تیجوانا سگ و موفق Frank Sinatra, ادای احترام خواننده و نوازنده است. Mauser همسر کریستینا (راست) کشته شد در کالاباساس سقوط هلیکوپتر در ماه ژانویه که به کشته شدن هشت نفر دیگر از جمله سابق NBA ستاره Kobe Bryant. از هانتینگتون, ساحل, صفحه اصلی, Mauser است جریان کنسرت از طریق Facebook Live و آپلود موسیقی های جدید برای یوتیوب در حافظه از اواخر خود را ، (حسن نیت ارائه میدهد عکس از مت Mauser)

شفا از طریق موسیقی

تیجوانا سگ’ مت Mauser از دست همسرش کریستینا در کالاباساس هلیکوپتر سقوط که منجر به کشته شدن NBA ستاره کوبه برایانت و 8 نفر دیگر. او جشن زندگی خود را با موسیقیگفت: خبرنگار Kelli Skye Fadroski. این یک داستان در حال حرکت در مورد ارتباط با مردم است.

اورنج کانتی, پانک راک, گروه اجتماعی اعوجاج راه اندازی یک خط “اجتماعی فاصله” تی شرت های گروه آرم با سود تقسیم شده بین ایران راه و MusiCares COVID-19 صندوق امداد. (عکس توسط میشل Alvarez)

اجتماعی D ملاقات اجتماعی فاصله

Kelli همچنین با Social Distortion مایک بودن به بحث در مورد Social Distortion را ‘اجتماعی فاصله’ پیراهن برای coronavirus امداد و نوشتن موسیقی جدید در قرنطینه.

Lizzo نشان داده شده در اینجا انجام در سال 2019 Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio, یکی از اعمال به صورت آنلاین PlayOn متحرک قرار داده شده توسط Warner Music Group. (فایل عکس جنیفر Cappuccio ماهر, Inland Valley بولتن روزانه)

خوب به جهنم

شما می توانید بطور منظم احساس Lizzo حماسه Coachella 2019 عملکرد به عنوان بخشی از PlayOn متحرک از Warner Music Group اتفاق می افتد آنلاین در این آخر هفته. دیگر هنرمندان شامل Cardi, B, Bruno Mars, Coldplay, Ed Sheeran, سبز, روز, Weezer, Janelle Monáe, Slipknot و کورن. دریافت جزئیات بیشتر.


و در حال حاضر برای چیزی کمی اضافی و…در اینجا سه باید خواند, در, سرگرمی, فرهنگ و رویدادهای ما فکر می کنم شما ممکن است مانند.

  1. 20 بهترین پیتزا در اورنج کانتی
  2. آمیب دارای یک GoFundMe برای کمک به نگه داشتن چراغ های نئون در
  3. ‘Fatal Attraction’ مدیر ایران فیلم صحنه های جنسی, اصلی, برای پایان دادن به remastered re-release

دریافت به جشنواره پاس تحویل به صندوق هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de