احساس بد بو پس از گشت و گذار, شنا و یا نئون biolumenscent امواج و یا در طول روز قرمز جزر و مد?


جمعیت جمع آوری در ساحل به عنوان bioluminescent از امواج و جزر و مد قرمز و رول در ساحل در ساحل شمالی در سن کلمنت پنج شنبه, مه 6 سال 2020 است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

مایکل کیت به خاطر احساس عجیب و غریب مانند تعادل خاموش بود چند روز پس از مصرف یک شیب به glowing neon آب هنگامی که آن را نشان داد تا خاموش بلمونت سواحل در چند ماه برگشت.

برخی افراد گزارش کرده اند که خارش پس از شنا در bioluminescent امواج است که در یک نمایش قرار داده شب پس از شب هفته در اوایل این سال است. برخی از خوانندگان شکایت از ابتدا گلوی مسائل سینوس و سرفه پس از سوار قرمز جزر و مد امواج است که درنگ برای هفته کالیفرنیای جنوبی است.

محققان راه اندازی یک بررسی درخواست افرادی که به ساحل رفت, یا وارد شدن در آب و یا تماشای امواج درخشان از شن و ماسه در طول های اخیر red tide رویداد اگر آنها به هر حال قابل توجه مسائل مربوط به سلامت است که به طور بالقوه می توانست ناشی از فیتوپلانکتون حضور.

این بررسی که انجام شده توسط بنیاد Surfrider جنوبی کالیفرنیا و سواحل اقیانوس رعایت سیستم و محققان در موسسه موسسه اقیانوس شناسی. آن را می پرسد برای بازخورد از هر کسی که رفت به ساحل در شمال باخا و یا کالیفرنیای جنوبی بین مارس 30 و 31 مه.

ایده این است برای جمع آوری اطلاعات حدیثی احتمال علائم تنفسی و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت با تجربه پس از قرار گرفتن در معرض. اطلاعات جمع آوری شده می تواند برای آینده نشریات و بولتن بررسی اثرات این نوع فیتوپلانکتون بلوم.

اخیر جزر و مد قرمز در جنوب کالیفرنیا آورده شکستن رکورد فقره Lingulodinium polyedra (L. polyedra) یک گونه از گیاهان شناور که باعث اقیانوس به نوبه خود زنگ زده و قرمز در طول روز, اما درخشش در شب برای بیش از شش هفته است.

وجود دارد گزارش می دهد که میرسد از تیجوانا به ونتورا با غلظت زیادی در مناطق سان کلمنت, نیوپورت بیچ, ساحل هانتینگتون و جنوب خلیج هفته, هر چند در هر روز متفاوت در جایی که آن را می تواند در بر داشت.

شکوفه فیتوپلانکتون یک پدیده طبیعی است که می شود تشدید رواناب مواد مغذی و آب گرم. باران های سنگین در ماه های مارس و آوریل به ارمغان آورد بارهای از آب تازه همراه با شهری اجرا کردن و مواد مغذی به اقیانوس و آب گرم سواحل در زمان ساخته شده برای یک دستور کامل برای جلبک شکوفه.

نوع فیتوپلانکتون که باعث می شود تا جزر و مد قرمز و شکوفه های متفاوت با منطقه و سمیت. بسیاری از آنها بی ضرر و ضروری به زمین اکسیژن تولید و اکوسیستم دریایی, اما دیگران می تواند مضر برای انسان و زندگی دریایی.

که نشان داد تا خاموش کالیفرنیای جنوبی بود یک نوع در نظر گرفته می شود کمتر سمی تر از دیگران با این حال وجود داشته است “حدیثی” گزارش علائم تنفسی در حال توسعه پس از L. polyedra قرار گرفتن در معرض برای سال.

یک پدیده نادر ایجاد “تابی” ایجاد یک انفجار از نئون آبی در امواج توفنده بر روی ساحل خاموش اورنج کانتی. در طول روز آب قرمز است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از رویس Hutain

بنابراین به جای فقط شنیدن surfer داستان در مورد احساس خوب پس از در نظر گرفتن شیب در درخشان اقیانوس و یا گرفتن آمار با اسپری دریا که از ساحل محققان در واقع می خواهید به جمع آوری داده های بیشتر.

کتی بعد یک دانشمند برای سن کلمنت مبتنی بر بنیاد Surfrider گفت: او را درک فریب درخشان اقیانوس تا به حال به برخی که می خواستم به چلپ چلوپ در اطراف آن است.

“شما نمی توانید به رفتن نیست به بازی زمانی که آب های درخشان,” او گفت:. “بسیاری از مردم رفت و آنها بعدا اشاره خواهد شد ‘من به نوعی احساس این نوع از احساس است.'”

هانتینگتون بیچ surfer استیو فرانس وورس نمی گشت و گذار bioluminescent امواج, اما ور رفته در “جزر و مد قرمز تند و زننده و آن wreaked ویران کردن بر روی سینوس من,” او گفت:.

چاد LaBass که فرو می رود در ساحل نیوپورت گزارش داشتن مسائل سینوس خارش چشم و گوش است. “چیزهای جان من مثل من حساسیت به جزر و مد قرمز” او نوشت: در رسانه های اجتماعی.

در اولین روز بررسی راه اندازی شد در حال حاضر وجود دارد از 200 پاسخ. همراه با سوالات خاص در مورد مسائل تنفس وجود دارد باز بخش است که می پرسد در مورد هر یک از دیگر علائم است.

“من کنجکاو برای دیدن آنچه که این نتایج چه روند شناسایی شدند” بعد گفت:. “شاید ما به شما کشف برخی از تم های بیشتر.”

دیگر گزارش های موردی او را شنیده شامل خارش پوست.

او هشدار می دهد که ممکن است وجود مسائل دیگر است که می تواند علائم مشابه. Coronavirus با همه گیر می افتد فقط به عنوان جزر و مد قرمز نشان داد تا آن شناخته شده است اثرات در سیستم تنفسی است.

“بیشتر ما می توانید اطلاعات در مورد هر یک از انواع مختلف گونه های آن را انواع مختلف جزر و مد قرمز بهتر کار می توانیم انجام گفتن مردم در مورد هشدار در طول این جزر و مد قرمز و شکوفه” بعد گفت:. “Surfrider همیشه توصیه ماندن از آب در هنگام جزر و مد قرمز, چرا نتایج نمی شناخته شده است. هنگامی که در شک, اقامت در خارج از آب – حتی اگر آن است که واقعا temping برای بازی در آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de