فدرال تحت فشار به عموم آهنگ خانه سالمندان شیوع

نیویورک — مقامات بهداشتی فدرال در حال آمدن تحت فشار شروع به عموم ردیابی coronavirus عفونت و مرگ و میر در خانه های پرستاری در میان انتقاد آنها نشده اند شفاف در مورد دامنه شیوع بیماری در سراسر کشور است که در حال حاضر هزاران نفر ادعا زندگی می کند.

کارشناسان می گویند عدم پیگیری و شفافیت شده است یک نقطه کور و انتشار شیوع بیماری به عنوان آنها رخ می دهد می تواند نه تنها هشدار نزدیکی جوامع و نگران بستگان اما همچنین کمک به مقامات ببینید که در آن برای تست تمرکز و دیگر اقدامات ایمنی.

“این اساسی بهداشت عمومی — شما آهنگ شما آن را مطالعه و یادگیری شما از آن گفت:” دیوید Grabowski که متخصص در مراقبت های بهداشتی و سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد. او گفت: آن را دشوار است به اعتماد به نفس در مقامات توانایی حاوی ویروس اگر آنها نمی, ردیابی که در آن زده شده است و به همین دلیل است.

چنین اقدامی توسط این سازمان که نظارت بر این کشور 15,000 خانه های سالمندان دیده می شود به عنوان دیر آمدن بیش از یک ماه پس از یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن شد اولین COVID-19 نقطه داغ در ایالات متحده آمریکا با شیوع است که در نهایت به کشته شدن 43 نفر و نزدیک به روزانه drumbeat از موارد جدیدی که در برخی از موارد مجبور است کل خانه را تخلیه کردند.

از آنجا که دولت فدرال شده است با انتشار یک تعداد آسوشیتد پرس شده است نگه داشتن خود را در حال اجرا و شمارش بر اساس گزارش های رسانه ها و دولت بهداشت و درمان بخش است. AP آخرین تعداد حداقل 4,485 مرگ و میر است تا از حدود 450 فقط دو هفته پیش.

“ما می دانیم وجود دارد باید بیشتر گزارش” گفت: Seema Verma سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در طول یک تماس با خبرنگاران در روز چهارشنبه.

ورما گفت: آژانس در حال همکاری با مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری از افزایش گزارش شیوع بیماری. اما او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که کار می کنند و یا چه اطلاعاتی خواهد بود ساخته شده در مکان های دیگر به او می گویند آژانس بود با توجه به نیاز به خانه به افشای اطلاعات برای ساکنان و اعضای خانواده خود را.

بسیاری از کشورهای فردی اضافه شده اند به این عدم شفافیت با انتشار تنها در مجموع از عفونت و مرگ و میر و نه در مورد جزئیات خاص شیوع است. قبل از هر چیز در میان آنها است که رهبر کشور نیویورک, که حساب برای بیش از 2,477 خانه سالمندان مرگ و میر — در حدود 20 ٪ از دولت کل کل مرگ — اما تا کنون حاضر به جزئیات خاص شیوع بیماری با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت: در این هفته است که حتی انتشار مجموع اعداد توسط خانه های سالمندان می تواند نقض حریم خصوصی افراد است که تحت حفاظت بهداشت فدرال قانون حفظ حریم خصوصی. “مسئله این است که در اینجا به عنوان من که قبلا ذکر شده, این است که خانه خود را. پرستاری خانه ها خانه خود را,” او گفت:.

نوادا از سوی دیگر پرده برداری از یک ابزار آنلاین این هفته است که اجازه می دهد تا مردم را به پیگیری موارد خاص در خانه های سالمندان و دیگر امکانات زندگی کمک.

“این فقط رسوا نه بگویید عمومی که امکانات باید این ویروس گفت:” شارلین Harrington استاد emerita در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و سابق بهداشت دولت رسمی. “حتی برخی از اعضای هیات نمی دانم. آنها در حال پنهان کردن آن را به دلیل آن را برای کسب و کار بد است و آن را فقط وحشتناک است.”

علامت پارکینسون رئیس انجمن بهداشت آمریکا که نشان دهنده خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی گفت: ملی سیستم گزارش برای خانه حداقل می تواند کمک به اولویت بندی پتانسیل نقاط داغ بیشترین نیاز به آزمایش و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس.

که عدم PPE و تست اجباری برای ساکنان و کارکنان در میان شکاف کارشناسان می گویند اجازه داده اند مرگ و میر به ادامه نصب در خانه های سالمندان با وجود مقامات فدرال و سفارش آنها را در اواسط ماه مارس به ممنوعیت بازدید کنندگان توقف فعالیت های گروه و صفحه نمایش کارگران برای علائم تنفسی در هر شیفت.

کریس Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت پزشکی گفت: پایگاه ملی کمک خواهد کرد برای ایجاد یک تصویر “چگونه به طور کامل وخیم وضعیت است که در خانه های سالمندان. نه تنها آن است که underreported اما ما هیچ جا در نزدیکی قله و آن را در ادامه به افزایش است.”

شیوع شامل یک در حومه ریچموند, ویرجینیا است که به کشته شدن 45 در یک جانباز در Holyoke, Mass., که به کشته شدن 40 و یکی دیگر در یک خانه در مرکز ایندیانا است که ادعا 22 زندگی می کند. کارکنان در دیگران خانه در حال غرق و مرگ و میر در حال بالا رفتن از چنان سریع است که فرمانداران در چندین ایالت از جمله فلوریدا مریلند و ویسکانسین را اعزام گارد ملی به اجرای آزمون ها تمایل به بیمار و حتی تخلیه ساکنان.

“شما نمی خواهید به کم کردن سرعت گسترش اگر شما نمی دانید که شما آن را گفت:” جولی مور certified nursing assistant در یک خانه در فیلادلفیا که در آن شیوع ادعا کرده های متعدد زندگی می کند و بیمار کارگران است. به صفحه نمایش برای عفونت و او گفت: او می پرسد کارگران برای پر کردن پرسشنامه در مورد علائم خود و قرار گرفتن در معرض. اما او گفت: “شما می تواند بدون علامت و شما می توانید از انتقال این ویروس به ساکنان.”

یک گزارش AP در اوایل این ماه نشان داد که عفونت شد و در ادامه برای پیدا کردن راه خود را به خانه های سالمندان به دلیل چنین نمایش نمی گرفتن افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت. چند شیوع بودند سرزنش در چنین پخش از جمله آلوده سلامت کارگران که مشغول به کار در حوزه های مختلف پرستاری صفحه اصلی امکانات.

برخی از اعضای خانواده از ساکنان خانه سالمندان شده است بافل پاسخ.

“پس از اولین موارد من فکر می کردم آنها را فقط تست شده همه گفت:” علامت گذاری Paternostro که 86 ساله مادر تنفسی مسائل و ساکن در Sundale خانه سالمندان در مورگانتاون غرب ویرجینیا که در آن حداقل سه نفر در شیوع. او گفت: عدم تست بر مشکل بزرگتر است.

“این فقط یک کل جعبه سیاه نمی دانستند چه خبر است و این یک مشکل بزرگ است.”

___

AP تحقیقی محقق سفت Herschaft خبرنگاران برنارد Condon در نیویورک مارینا Villanueve در آلبانی نیویورک, Michelle قیمت در لاس وگاس و ریکاردو آلونسو-Zaldivar در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im