فدرال برای بررسی سن دیگو رول اور اتوبوس که به کشته شدن 3

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

پلا مسا — بازرسان فدرال در حال اعزام یک تیم به صحنه منشور تصادف اتوبوس که به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن 18 نفر دیگر در باران-slicked بزرگراه در نزدیکی سن دیگو, مقامات گفت.

اتوبوس در بزرگراه بین ایالتی 15 در پلا مسا در روز شنبه هنگامی که آن را منحرف نورد پایین خاکریزی و فرود بر روی سقف آن, North County Fire Protection District سخنگوی جان چوی گفت.

مسافران چندین پرتاب شد از اتوبوس و یکی از مردگان به دام افتاده بود زیر خودرو چوی گفت. یکی دیگر از کسی که مرده بود به دام افتاده در داخل, او گفت:.

ملی ایمنی حمل و نقل گفت: این اعزام یک تیم از چهار به بررسی تصادف در پلا مسا unincorporated جامعه حدود 45 مایل (72 کیلومتری) شمال سن دیگو

“وجود دارد خیلی خوب است, باد و باران در سراسر زمان سقوط” چوی روز یکشنبه گفت. آن را خیلی زود به تعیین اگر آب و هوا یک عامل بود, مقامات گفت.

اتوبوس به حال هیچ کمربند ایمنی با توجه به چوی.

زخمی شدند به سه بيمارستان با تغییر صدمات چوی گفت.

یکی از بیماران در وضعیت بحرانی و سه نفر دیگر دچار صدمات بزرگ, California Highway Patrol افسر Mark Robin گفت: San Diego Union-Tribune در روز شنبه.

راننده اتوبوس دچار صدمات جزئی و باقی مانده در صحنه است. او ظاهرا منحرف به دلیلی نامعلوم و از دست کنترل, اتوبوس, Robin گفت.

راننده که نام نشده بود منتشر شد به طور داوطلبانه ارائه یک نمونه خون است که استاندارد برای جمع آوری در این گونه تحقیقات است. اما مواد مخدر و الکل نیست مشکوک بودن عامل, مقامات گفت.

اخبار شهر گفت: راننده است که از آمریکا.

اتوبوس که قرار بود از ال مونته برای San Ysidro, the San Diego محله درست در شمال مرز ایالات متحده و مکزیک است. مسافران شامل بزرگسالان و کودکان است.

5-year-old boy زخمی در تصادف شد airlifted از دره داخلی مرکز پزشکی به دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley می شود برای درمان زخم سر, Robin گفت.

در همه 18 نفر گرفته شده برای بیمارستان ها از جمله پنج به Palomar مرکز پزشکی در اسکاندیدو پنج به دره داخلی مرکز پزشکی در ویلدومار و هشت به Temecula Valley, بیمارستان, Robin گفت.

منشور متعلق به اجرایی خطوط مستقر در بلدوین پارک در نزدیکی لس آنجلس. این شرکت اجرا می شود به طور منظم مسیر از طریق داخلی جنوب کالیفرنیا به San Ysidro, با توجه به وب سایت این شرکت.

کسب و کار بازگشت نیست یک تماس تلفنی و یا ایمیل به دنبال نظر یکشنبه.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de