فدرال از بین بردن صدها نفر از coronavirus scammer وب سایت

Justice

Jose Luis Magana / AP

در این Nov. 28, 2018, فایل, عکس, وزارت دادگستری مهر و موم دیده می شود در واشنگتن ،

صدها نفر از وب سایت های جعلی ایجاد شده به امکان استفاده از coronavirus همه گیر تعطیل شده اند توسط مقامات و بخش خصوصی همکاران وزارت دادگستری اعلام کرد روز شنبه.

این عملیات که در آن FBI سابقه بیش از 3,600 شکایت از شنبه منجر به اختلال در دامنه های که ترویج جعلی خیریه دیسک و آگهی COVID-19 واکسن و درمان.

“برای جذب ترافیک این وب سایت ها اغلب استفاده از نام دامنه است که حاوی کلماتی مانند “covid19′ یا ‘coronavirus'” مقامات فدرال گفت. این سایت در برخی از موارد ادعا می شود وابسته مشروع ادارات و سازمان های بهداشت عمومی و مقامات نوشت: در یک نسخه.

یک مثال ارائه شده توسط مقامات یکی که در آن کلاهبرداران وانمود به بالا بردن بازیابی بودجه برای صلیب سرخ آمریکا. آنها به دنبال قربانیان شخصی و اطلاعات بانکی.

در دیگر موارد کلاهبرداری منجر به اقدام به نصب نرم افزارهای مخرب بر روی قربانیان دستگاه های الکترونیکی, مقامات گفت. پس از سرویس درآمد داخلی اعلام کرد توزیع محرک بودجه و وب سایت های قانونی که در آن متقاضیان می تواند فایل برای کمک FBI شناسایی وب سایت های غیر قانونی که تا به حال ظهور تا, مقامات گفت.

همکاری با شرکت های اینترنتی و سایبر محققان بوده است, مقامات گفت. دامنه ثبت و تاسیس تیم که نقد ممکن است جعلی فعالیت های مرتبط با این بیماری همه گیر در حالی که محققان در حال توسعه “ابزار پیچیده” برای کمک به آنها در انتخابات اشاره کرد.

“این بخش ادامه خواهد داد به همکاری با ما در اجرای قانون و بخش خصوصی همکاران برای مبارزه با آنلاین COVID-19-مربوط به جرم” گفت: معاون دادستان کل برایان Benczkowski از DOJ به بخش جنایی در انتشار. “ما ستایش مسئول شرکت های اینترنتی است که با اقدام سریع برای جلوگیری از منابع خود را از استفاده می شود برای بهره برداری از این بیماری همه گیر.”

در نوادا ایالات متحده دفتر دادستان و نوادا دادستانی کل در هفته گذشته پرده برداری از COVID-19 وظیفه نیروی multiagency تلاش برای تحقیق و تعقیب جرائم مربوط به قیمت سنگ آهن در بازار خیریه کلاهبرداری و تقلب.

“جنایتکاران همیشه به دنبال راه هایی برای بهره برداری از ترس و سردرگمی را بد بدست دستاوردهای” گفت: آمریکا وکیل برای منطقه نوادا نیکلاس Trutanich در مصاحبه. “این رفتار در حال رفتن به رفتن دارد و مصمم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im