دادستان فدرال مخالفت Micheal Avenatti را به قید وثیقه پیشنهاد با استناد به کروناویروس تهدید

سانتا آنا — دادستان فدرال در اورنج کانتی باید ثبت مدارک دادگاه اعتراض به یک درخواست که به قید وثیقه تواند مجموعه ای برای محکوم وکیل مایکل Avenatti استدلال وجود دارد هیچ چیز ویژه ای در مورد وضعیت خود را در شهر نیویورک که در آن یک شخص زندانی زندان تشخیص داده شده است با کوروناویروس.

Avenatti “ارائه می دهد هیچ مدرکی که در داخل یک اداره زندان تسهیلات خطرناک تر است — به او — از بودن در خارج از یک” دادستان نوشت. “اما خطر به جامعه از جمله آزادی بسیار زیاد است و منطق از متهم درخواست سرسام آور است. COVID-19 تقاضا نیست آزادی جمعی از سالم پیش از محاکمه بازداشت شدگان است.”

دادستان برکنار Avenatti این مشاجره که او بیشتر آسیب پذیر تر از بسیاری از زندانیان به خاطر او مبارزه یک مورد پنومونی در پاییز گذشته.

“اگر چه متهم ادعا کرده است که او از ذات الریه رنج می برد ناشناخته شدت حدود شش ماه پیش متهم هرگز مدرکی یا اطلاعات نشان می دهد که او در حال حاضر رنج می برند از هر مداوم تنفسی مسائل” دادستان نوشت. “و نه متهم ارائه هر گونه شواهد نشان می دهد که یک تک گذشته نمونه ای از ذات الریه مکان متهم در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-19.”

Avenatti وکیل دین مباشر ثبت یک حرکت پنج شنبه به دنبال وثیقه تا مشتری خود را — که به اعدام محکوم شده در فوریه در تلاش برای گرفتن تا 25 میلیون دلار از نایک — می توانید در بیرون از زندان در منهتن در حالی که در انتظار یکی دیگر از محاکمه در نیویورک و سپس یک سوم در اورنج کانتی.

Avenatti است که با توجه به در دادگاه ماه آینده در نیویورک در یک مورد مربوط به اتهامات که او پاره پاره کردن مشتری سابق Stormy Daniels. نمایندگی خود از بزرگسالان فیلم ستاره در یک توافقنامه nondisclosure موضوع را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرتاب وکیل به شهرت.

Avenatti شده است در بازداشت پس از ژانویه زمانی که دادستان در سانتا آنا اتهام او مشارکت در یک طرح به نگه داشتن یک قدم جلوتر از او وام های مختلف در حالی که به قید وثیقه.

مباشر گفت: Avenatti بیمار به ذات الریه در سپتامبر گذشته اما بیماری درنگ از طریق تعطیلات. او اشاره کرد در وثیقه حرکت است که موارد coronavirus ها “نگران کننده” ظهور در شهر نیویورک و “تکان دهنده” شهری مرکز تادیبی که در آن Avenatti قرار دارد حال ثبت اولین مورد از COVID-19.

Avenatti به دنبال بازگرداندن 300.000 دلار وثیقه امضا شده توسط یک دوست دیرین هیو Bromma سان فرانسیسکو, مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مشاوره شرکت.

Avenatti خواهد اقامت در یک خانه نیمه راه در نارنجی یا لس آنجلس شهرستانهای تحت شرایط وثیقه با توجه به حرکت. هر گونه معاملات بیش از 1000 $را باید تایید شده توسط مقامات که نظارت متهمان در بازداشت هستند. او را مجاز به سفر به نیویورک برای حضور در دادگاه.

ایالات متحده منطقه قاضی جیمز Selna در روز پنج شنبه منتقل Avenatti ” سانتا آنا دادگاه از مارس 19 Aug. 18 زیرا هیچ محاکمه برگزار شد در طول coronavirus اضطراری است.

مباشر استدلال او نیاز به زمان بیشتر برای آماده شدن برای محاکمه اما دادستان فدرال در حالی که موافقت خود را برای تاخیر در Avenatti دادگاه گفت: آنها فقط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و استدلال متهم به حال به اندازه کافی زمان برای آماده شدن برای آزمون و نباید دیگر تداوم در ماه اوت است.

Selna که رد Avenatti پیشنهاد برای وثیقه در هفته گذشته تصمیم گرفتیم این هفته به تجدید نظر خود را حاکم.

“در پرتو این تحول طبیعت COVID-19 همه گیر به خصوص در بیشتر منطقه شهر نیویورک دادگاه دعوت Avenatti به درخواست ex parte تجدید نظر” از دادگاه انکار وثیقه Selna گفت: در سفارش خود را.

“نکته اصلی او است که به دنبال تحت وثیقه اصلاحات قانون است گرفتن وجود دارد-همه که شما می توانید برای منتشر شد دلایل قانع کننده” مباشر گفت: شهرستان سرویس خبری روز چهارشنبه. “مشکل این است که دلایل قانع کننده مشکلات پزشکی برای متهم یا یکی از اعضای خانواده و چیزهایی مانند آن. شما فکر می کنم وجود دارد می تواند زمینه را برای انتشار, اما شده است وجود دارد هرگز یک COVID-19.”

مباشر گفت: هیچ قانونی وجود دارد سابقه “است که حتی نزدیک” به قید وثیقه در میان یک بیماری همه گیر. شده اند وجود دارد یک زن و شوهر از موارد حکومت در نیویورک به تازگی در مورد کوروناویروس اما کسانی که دست به دست در سطح منطقه و نه از دادگاه استیناف که ایجاد مقدم گفت.

در یکی از این موارد قید وثیقه اعطا شد و در دیگر آن را رد مباشر گفت.

Selna می خواهد به می دانم که اگر وجود دارد “یکی دیگر از دلایل قانع کننده ای” برای انتشار Avenatti و او می خواهد به دانستن که در آن متهم را به لحاظ نظری اقامت در زیر یک خانه پیشنهاد دستگیری مباشر گفت.

“این درست مثل او دستگیر شد و تازه ما در حال تلاش برای وثیقه ترتیبات” این وکیل مدافع گفت.

Avenatti شده است ایمیل خود را وکیل در مورد شرایط زندگی در این شهر درست در مرکز منهتن و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“او بسیار نگران” مباشر گفت. “ما به دریافت تعداد زیادی ایمیل از او توصیف کسی که در واحد خود را که دارای آزمایش مثبت به طوری که او واقعا نگران ابتلا به این زودی که آشنایی زیادی فوریت به آنچه من انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im