قاضی فدرال پرتاب فن دعوی در دادگاه در مقابل MLB Astros, Red Sox

نیویورک — یک قاضی فدرال است را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه توسط fantasy sports شرکت کنندگان که مدعی بودند آسیب دیده توسط نشانه سرقت در لیگ اصلی بیس بال.

پنج مرد بودند شکایت کرد, MLB, MLB Advanced Media هوستون آستروس و Boston Red Sox در دادگاه فدرال در منهتن ادعا تقلب و تخلف از مصرف کننده-قوانین حفاظت از غفلت غنی سازی ناعادلانه و فریبنده شیوه های تجارت توسط تیم که نقض MLB قوانین در برابر استفاده از الکترونیک به سرقت فو’ علائم.

“یک ورزش است که جشن `سرقت’ حتی اگر تنها از یک پایه ممکن است ارائه کامل تشویق به متفکرين بازی” ایالات متحده در منطقه قاضی Jed S. Rakoff نوشت جمعه در 32 صفحه ، “نه می توان انکار کرد که یک سر میل به برنده شدن گاهی اوقات ممکن است منجر قهرمانان ما به استخدام ممنوع مواد خود (تف) توپ خود را (corked) خفاش ها و یا حتی خود را (استروئید مصرف) شویم. اما به عنوان Frank Sinatra معروف گفت به گریس کلی (در سال 1956 فیلم موزیکال جامعه بالا), “قوانین وجود دارد در مورد چنین چیزهایی است.”

MLB کمیسر راب مانفرد حکومت در ژانویه آستروس نقض قوانین علیه الکترونیکی ثبت نام-سرقت در خانه بازی مسیر خود را به جهان سری عنوان در سال 2017 و دوباره در سال 2018 است. او معلق مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow برای یک فصل هر و هر دو از کار اخراج شدند توسط تیم. مانفرد جریمه آستروس $5 میلیون حداکثر تحت MLB قوانین و محروم این تیم را از دو بعد اول و دوم پیش نویس دور میدارد.

مانفرد جریمه Red Sox در سال 2017 برای استفاده از ساعت اپل به تصویب همراه سیگنال. بوستون در حال بررسی نقض احتمالی ثبت نام الکترونیکی-سرقت قوانین در سال 2018 هنگامی که آن را برنده سری جهانی.

“در سال 2017 و پس از آن Houston Astros و تا حدودی کمتر پرهیاهو به Boston Red Sox, بی شرمانه که حکومت را شکست و در نتیجه شکست قلب همه درست طرفداران بیس بال,” Rakoff نوشت. “اما آیا این تلاش های اولیه از این تیم و ظاهرا از لیگ اصلی بیس بال خود را برای پنهان کردن این اعمال ناپاک از ساده ورزشی bettors که wagered در بیس بال فانتزی ایجاد دانستنی های حقوقی ادعا ؟ در اتهامات در اینجا ساخته شده است, جواب این است: هیچ.”

این پنج مرد که شکایت فانتزی شرکت در مسابقات به میزبانی DraftKings از 2017-19.

“ارتباط بین ادعا آسیب شاکیان رنج می برد و متهمان انجام است که به سادگی بیش از حد ضعیف برای حمایت از هر یک از شاکیان ادعا می کند برای تسکین” Rakoff گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر