FBI بازداشت جنوب کالیفرنیا متهم به ترویج ساختگی روش برای جلوگیری از, درمان coronavirus

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

در جنوب کالیفرنیا که به دروغ ادعا Earvin “Magic” Johnson شد در هیئت مدیره برای شرکت خود بازداشت شده بود روز شنبه به ظن تقلب سیم مربوط به جعلی ادعا می کند او تا به حال مواد مخدر برای جلوگیری و درمان coronavirus, مقامات گفت.

کیت لارنس Middlebrook و 53 دستگیر شد توسط ماموران اف بی آی ایالات متحده دفتر دادستان در لس آنجلس در بیانیه ای گفت.

Middlebrook است که در ارتباط با خوابگاه در ساحل نیوپورت موریتا و وست وود در لس آنجلس.

حداقل 2 میلیون نفر دیده اند یوتیوب و Instagram ویدئوها که به دروغ ادعا می کنند او ایجاد یک coronavirus پیشگیری قرص و تزریقی برای درمان کسانی که در حال حاضر آلوده ، وزارت دادگستری آمریکا مقامات در دفتر در بیانیه ای گفت.

وزارت دادگستری گفت: Middlebrook دستگیر شد پس از شکایت کیفری واصل شد وی از سوی مامورین او متعهد اقدام به تقلب سیم یک جرم جنایت است که می تواند حداکثر مجازات 20 سال زندان.

“Middlebrook دستگیر شد طی یک جلسه که در آن او تحویل قرص – ظاهرا درمان است که مانع از عفونت کرونا ويروسی – به یک عامل مخفی که نما به عنوان یک سرمایه گذار” مقامات در بیانیه ای گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هیچ واکسنی برای coronavirus و هیچ داروهای تایید شده برای درمان آن بهترین راه برای جلوگیری از بیماری است که برای جلوگیری از در معرض بودن.

Middlebrook بینی بودجه با وعده سود عظیم برای یک شرکت به نام او کوانتومی پیشگیری CV, Inc., وزارت دادگستری گفت.

مقامات گفت که Middlebrook ساخته رفیع ادعای خود را در مورد درمان و پیشگیرانه دارو یک شاهد عینی که در همکاری با محققان.

“من را توسعه داده اند و برای درمان بیماری های کروناویروس,” Middlebrook گفت: شاهد توجه کنند. “یک لا بیمار آزمایش مثبت برای Coronavirus کردم و راه می رفت 51 ساعت پس از تزریق.”

در همان متن پیام محققان گفت: Middlebrook همچنین نوشت: “سرمایه گذاران که در سطح زمین می گویند 1 میلیون دلار خواهد شد و با چتر نجات $200 – $300M…محافظه کار حداقل برساند.”

اجرای قانون مقامات گزارش داده اند که یک افزایش در طرح های تقلب در coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>