سرنوشت مشکل میدوی BP Amoco به تصمیم روز شنبه

Category: توین سیتی No comments

آن را تقریبا لحظه ای از حقیقت برای یک مشکل ایستگاه گاز در سنت پل میدوی محله.

میدوی BP Amoco 1347 در دانشگاه تهران. W. کشیده شده ماشین پلیس و منفی توجه زمان و دوباره به اتهام خرید و فروش مواد مخدر در اواخر شب تجمعات که کشیده شده و ده ها تن از عیاشان در یک زمان و تیراندازی مرگبار از 22 سال Dajuon جانسون در تابستان گذشته.

سازمان غیر انتفاعی پروژه برای غرور در زندگی خود را گزارش داد ساختمان مسکونی در ال روزاریو و دانشگاه راه ضربه شده بود سه بار توسط تیراندازی ناشی از مجاورت ایستگاه گاز آنها را وادار به صرف $20 ، 000 در امنیت جدید روشنایی و شیشه های ضد گلوله.

پس پشت به پشت پلیس تماس ها و اتهامات غیر قانونی دخانیات و فروش به افراد زیر سن قانونی, St. Paul گروه ایمنی و بازرسی مقامات به تازگی به دنبال لغو ایستگاه گاز توتون و تنباکو و مجوزهای کسب و کار آشکار است. سازندگان: ایستگاه گاز خواهد بود به سمت بالا و خروج از حالت عادی مجازات برای داشتن چندین مجوز نقض حقوق بشر در 12 ماه span — $1,000 خوب است.

خالد Aloul که خریداری ایستگاه گاز در سال 2010 دادگاه تجدید نظر این موضوع به یک دولت قاضی اداری اشاره کرد که او تا به حال ثابت شکسته نرده های چوبی در یک زمان معقولی از این شهر درخواست شده و در دسترس امنیت فیلم بر اساس تقاضا.

علاوه بر این یک مارس 2019 نامه از DSI درخواست فیلم بود از طریق پست به آدرس اشتباه. در مثال دیگری, شهرستان, صدور مجوز, مدیر متوقف شده توسط ایستگاه های گاز برای فیلم است اما 15 دقیقه صبر کنید برای فلش درایو با توجه به Aloul.

کسب و کار “استدلال می کند که آن را نمی تواند پاسخگو برای اعمال غیر قانونی از دیگران و حفظ آن است که آن را بیش از حد شده است قربانی این بی قانون عمل می کند” گفت: دولت حقوق اداری قاضی جیمز LaFave در یک نوشته خلاصه ای از صاحب کسب و کار استدلال است.

Aloul گفت: او قصد دارد یک $1.6 میلیون عوض کردن ایستگاه است که در انتظار قرار داده به عنوان یک نتیجه از صدور مجوز مبارزه با.

در مارس 9, اما, LaFave پشتیبانی کامل لغو هر دو مجوز. در میان شواهد و مدارک ارائه شده توسط این شهرستان قاضی اشاره شده است 100 پلیس تماس برای خدمات از آوریل تا جولای سال 2019 به تنهایی و امنیتی استخدام شرکت گاز ایستگاه ترک کرده بود که در ماه مارس و نه جایگزین شده است که در طول زمان.

روز چهارشنبه St. Paul شورای شهر میزبان یک جلسه عمومی در حقوق اداری قاضی توصیه است که الزام آور نیست قبل از تصمیم گیری در ایستگاه های گاز اوکراین ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>