یوسف Gomm خانواده واصل به واشنگتن شهرستان دادگاه منطقه در استیلوتر در روز جمعه انتظار برای شنیدن یک دادگاه تاریخ و یا حتی پیشرفت در مورد زندانی متهم به قتل در وظیفه اصلاحات افسر در سال 2018 است.

آنها متوجه شدند که ادوارد محمد جانسون عمومی مدافعان در حال رقابت روا شواهد به هیئت منصفه و ادعا کیفرخواست برای قتل درجه اول باید اخراج شود.

اصلاحات افسر یوسف Gomm (حسن نیت ارائه میدهد مینه سوتا وزارت اصلاحات)

“چرا آنها این را تا ماه پیش گفت:” کریس مخروط Gomm برادر در قانون. “به نظر می رسد مانند آنها فقط به امید پیدا کردن چیزی به او خاموش و یا پایین تر شارژ اما شواهد و مدارک است که همه وجود دارد. … من نمی دانم چرا آنها در حفظ و کشیدن آن را. آن را مانند آنها در حفظ و لگد زدن به توپ به پایین این زمینه و زمینه است برای همیشه.”

جانسون محاکمه در اصل مجموعه ای برای ماه ژوئن 2019, به تعویق افتاد, به عنوان دادگاه در نظر گرفته شود که آیا جانسون می تواند درک روند دادگاه و شرکت در دفاع از خود. در ماه دسامبر او در بر داشت ذهنی مناسب برای محاکمه.

اخبار روز جمعه که وجود خواهد داشت بیشتر به تاخیر می اندازد — دادستان باید تا فوریه. 24 تا فایل پاسخ و قضاوت الن Maas تا 30 روز پس از آن به قانون بود “یکی دیگر از سیلی” گفت: آدری مخروط Gomm خواهر. “این یک غلتک coaster از احساسات است. فقط هنگامی که ما در نهایت فکر می کنم ما در حال رسیدن به پایان آن اتفاق نمی افتد. ما امیدوار بودند برای عدالت است.”

آدری مخروط می پوشد یک گردنبند با چهره برادر Minnesota Department of Corrections افسر یوسف Gomm حکاکی بر روی آن. (مریم الهی / پایونیر پرس)

“ما می خواهیم او را به پاسخگو” اضافه شده آنجلا چوب Gomm خواهر.

جانسون مدافع ویرجینیا Murphrey است به چالش کشیدن کفایت قبول شواهدی که ارائه شد به هیئت منصفه و همچنین ادعا می کند که هیئت منصفه شنیده ناروا Spreigl مدارک و شواهد جنایات قبلی و یا بد عمل می کند.

“اساسا بحث من این است که دولت ارائه ناروا شواهد و بدون که شواهدی وجود دارد نمی توانست به اندازه کافی علت احتمالی,” او گفت: پس از شنیدن.

با توجه به شکایت کیفری جانسون با استفاده از یک زندان صادر شده چکش برای ضربه زدن به 45 سال Gomm در سر و کشتن او در 18 ژوئیه 2018. او همچنین با استفاده از یک بداهه چاقو به چاقو Gomm دو بار در قفسه سینه شکایت متحده است.

در زمان جانسون خدمت شد و در 29 سال مدت برای قتل دوست دختر خود را در سال 2002.

Gomm کار کرده بود برای وزارت اصلاحات 16 سال.

حدود یک دوجین از Gomm دوستان و اعضای خانواده حضور داشتند روز جمعه شنوایی. بسیاری از عینک پیراهن که به تاریخ درگذشت او.

ادوارد محمد جانسون

جانسون که عینک زندان صادر پیراهن قرمز و شلوار, نگاه به اطراف دادگاه قبل از گرفتن یک صندلی در کنار Murphrey و مدافع جیسون Steffen.

آدری مخروط گفت: او متنفر بودن در دادگاه با جانسون. “حال که نزدیک به او را به ارمغان می آورد تا بسیاری از خشم” او گفت:.

کریس مخروط گفت: هر اضافی دادگاه است “زمینه سفر” برای جانسون.

“چرا ما نیاز به … بازی بازی ها در سیستم حقوقی و کشیدن این؟” کریس مخروط گفت.

خانواده وکیل مایک Padden گفت: او را شگفت زده با حرکت از جانسون وکلای مدافع.

“آنها باید سعی کنید همه چیز ممکن است,” او گفت:. “آنها اساسا پرتاب چیزهایی در دیوار و دیدن آنچه که چوب. من فکر نمی کنم حرکت اساسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de