خانواده مرد آويزان در پالم دیل به دنبال خود کالبد شکافی

خانواده مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل هفته گذشته به دنبال مستقل کالبد شکافی گفته مقامات بیش از حد به سرعت نام خود را به مرگ و خودکشی.

یک وکیل برای خانواده رابرت فولر گفت: او نظارت بر تحقیقات مستقل به این مرد ژوئن 10 مرگ در یک پارک در نزدیکی پالم دیل شهرستان سالن.

“عدم بررسی و اخراج از این به عنوان یک پتانسیل قتل و یا جنایت نفرت است خشم آقای فولر خانواده و کل و بز کوهی دره جامعه” گفت: Jamon هیکس در بیانیه ای در روز سه شنبه.

این دومین اعدام در منطقه فقط در 10 روز — در مه 31 در حدود 50 مایل دور 38 ساله مالکوم Harsch نیز داشت صحافی از یک درخت در یک بی خانمان گاه در ویکتورویل.

مقامات گفته اند که بازی ناپاک بود مشکوک در هر انسان مرگ است. اما نزدیکی و زمان اعدام منجر به سوء ظن در میان فعالان و اعضای خانواده.

هزاران نفر در راهپیمایی بیش از آخر هفته در هر دو شهرستانها. روز دوشنبه کارآگاه و پزشکی قانونی محققان در هر دو شهرستان گفت: آنها ادامه خواهد داد بررسی مرگ و میر.

L. A. County fire امدادگران و بعد پزشکی قانونی محققان که در پاسخ به صحنه فولر مرگ در ابتدا گفت: حلق آویز کرده بود خودکشی.

پس از کالبد شکافی جمعه گذشته, اما, این, دفتر پزشکی قانونی معوق اعلام رسمی علت مرگ.

یک سخنگوی پزشکی قانونی گفت: گزارش بررسی کاملتری بدن نخواهد بود در دسترس ساخته شده تا زمانی که انتشار آنها باعث مرگ — بازرسان در حال درخواست برای اطلاعات بیشتر “از جمله آزمایشگاه تست و اظهارات شاهد” برای تعیین کرد.

L. A. پزشکی قانونی شهرستان Jonathan لوکاس گفت دفتر او هرگز رسما تعیین علت مرگ به صورت کاملتر. بازرسان که در ابتدا بازدید از مرگ او به عنوان یک خودکشی “احساس آن را محتاطانه به رول است که به عقب و در ادامه به نگاه عمیق تر,” او گفت:.

L. A. County Sheriff الکس بیانوبا قتل detectivers نیز ادامه بررسی فولر مرگ با نظارت از دولت فدرال و مقامات.

در یک بیانیه اف بی آی در لس آنجلس گفت: عوامل آن همراه با “باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا و وزارت عدالت و حقوق مدنی بخش به طور جدی به بررسی تحقیقات به دار مرگ دو آمریکایی آفریقایی تبار در شهرهای گراش و ویکتور ویل برای تعیین اینکه آیا بازی ناپاک و یا نقض حقوق مدنی نقش داشته است.”

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا در بیانیه روز دوشنبه گفت که او اعزام محققان از دفتر کار خود به پالم دیل به نقد و بررسی L. A. شهرستان کلانتر بررسی است. او نگفت که آیا این تحقیقات در ویکتورویل همچنین می تواند بخشی از آن را نقد کنید.

سروان. کنت Wegener گفت: L. A. شهرستان کارآگاهان بررسی پارک برای هر فیلم دوربین نظارت است که ممکن است دستگیر کرده اند فعالیت های قبل و بعد از دار زدن از فولر. او گفت که آنها نیز به دنبال شاهد که برای اولین بار دیدم فولر بدن و به نام 9-1-1.

هیکس خانواده وکیل گفت: آنها به دنبال به طور مستقل کالبد شکافی برای پرداخت توسط شهر گراش.

او گفت: محققان با عجله به اعلام فولر مرگ و خودکشی.

“برای آمریکایی های آفریقایی تبار در آمریکا حلق آویز از یک درخت یک مجازات. چرا این cavalierly را رد کرد و به عنوان یک خودکشی و بررسی به عنوان یک قتل است؟” هیکس در بیانیه ای گفت:. “ما می خواهیم شفافیت کامل. به این منظور خانواده باید انتخاب آسیب شناس به انجام کالبد شکافی مستقل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de