توسط کن MORITSUGU

پکن — تعداد موارد جدید در چین کاهش یافته و برای دومین مستقیم بعد در شیوع ویروس است که آلوده مورد 45000 نفر کشته و بیش از 1100, سلامت, مقامات گفت.

رئیس جمهور چین وعده کاهش مالیات و دیگر کمک به صنعت به عنوان دولت تلاش می کند تا به حد رشد آسیب به اقتصاد است. شیوع بیماری تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای Xi و حزب کمونیست چین.

در حالی که بسیاری از عفونت ها شده اند در چین از آن به تدریج موج در خارج از کشور. در ژاپن 39 مورد جدید تایید شد در یک کشتی کروز در قرنطینه یوکوهاما آوردن مجموع 174 در الماس شاهزاده خانم.

یک مسابقه فرمول یک در شانگهای در ماه آوریل شد آخرین رویداد لغو آنجا که از virus. نوکیا, Vodafone و Deutsche Telekom شد آخرین شرکت به بیرون از عمده بی سیم تجارت عادلانه این هفته در اسپانیا است که معمولا تساوی 5000 تا 6000 بازدید کنندگان چینی.

آخرین تحولات در شیوع آغاز شده است که در ماه دسامبر در شهر ووهان:

موارد جدید کاهش

تعداد موارد جدید است trended در هفته گذشته افزایش امید است که این بیماری همه گیر ممکن است نگه دارید.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 2,015 فتح کرد گرفته شد موارد جدید بوده است شمارش در سه شنبه دوم راست روزانه کاهش و از حدود 3,900 یک هفته پیش. سخنگوی کمیسیون Mi فنگ گفت: این وضعیت هنوز هم ترسناک است اما “ما را دیده اند برخی از تغییرات مثبت.”

چینی پیشرو اپیدمیولوژی زونگ اتباع گفته پزشکان در ووهان است که در حالی که بقیه ممکن است چین تبدیل شده اند گوشه ای بیشتر تلاش ها هنوز هم مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس در شهر و بقیه از استان هوبی سخت ترین ضربه منطقه است.

تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین رسیده 44,653 و مرگ و میر آمار 1,113. دو نفر فوت کرده اند در جای دیگر در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

رو به زوال اقتصاد

چین در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از سالانه قمری تعطیلات سال جدید تمدید شد به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. ترافیک باقی مانده نور در پکن و بسیاری از مردم هنوز هم در حال کار در خانه.

یازدهم را اعلام کاهش مالیات در آمد و به عنوان شرکت در صورت افزایش ضرر و زیان ناشی از تعطیلی کارخانه ها و ادارات و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر در گسترده ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

دولت نیاز به “حفظ ثبات اقتصادی عملیات و هماهنگی اجتماعی,” یازدهم گفت: در نظر پخش در تلویزیون دولتی.

سنگاپور بانک تخلیه اتاق

DBS گفت: از 300 کارکنان به محل کار از خانه پس از آن متوجه شدند که یک کارمند به حال شده است توسط ویروس آلوده. سنگاپور بانک گفت: همه کارکنان در همان طبقه باید انجام دهید تا به عنوان یک اقدام احتیاطی. شهر-دولت 50 موارد تایید شده.

در چین, دولت, رسانه ها گفت: یک خوشه از موارد در یک منطقه تیانجین یک شهر بندری در جنوب شرقی پکن شده و ترسیم شده برای یک فروشگاه است. یک سوم از تیانجین را 104 مورد تأیید هستند در Baodi منطقه که در آن ذخیره شده است به ایسنا خبر داد.

یک فروشنده در فروشگاه لوازم خانگی بخش اول تشخیص داده شده در Jan. 31 شین هوا گفت: “و یک سری از موارد به دنبال. هیچ یک از آلوده سفر کرده بود ووهان به تازگی و به غیر از یک زن و شوهر ازدواج آنها مشغول به کار در بخش های مختلف فروشگاه و نه کسی دیگر.

شهروند روزنامه نگار از بین می رود

یک شهروند روزنامه نگار گزارش در این بیماری همه گیر در ووهان ناپدید شده است گفت: فعالان دوم به محو در روز میان محکم کردن کنترل بر اطلاعات در چین است.

نیش بن یک فروشنده لباس سنتی چینی متوقف شد ارسال ویدئوها و یا پاسخ به تماس ها و پیام ها در روز یکشنبه, فعالان گائو فی و یونگ هوآ گفت: با استناد به نیش دوستان. تلفن او خاموش بود چهارشنبه.

نیش تا به حال نوشته شده ویدئوها از ووهان را در بیمارستان به سر می برند از جمله بدن در یک ون در حال انتظار باید به کوره های جسد سوزی. آخرین فیلم او ارسال شده بود از یک تکه کاغذ خواندن “همه شهروندان در برابر دست قدرت به مردم است.”

یکی دیگر از شهروندان روزنامه نگار چن Qiushi, از بین رفت در روز جمعه. غیر تحریم سرایی توسط چن نیش و دیگران در مورد این بیماری همه گیر است که به چالش کشیدن حزب حاکم کمونیست را محکم ای اداره انحصار اطلاعات در یک مقیاس بی سابقه است.

کشتی کروز گلایه

مسافران داخل کشتی کروز است که منع شده است از متصل کردن توسط چهار دولت در نهایت ممکن است پا بر روی زمین دوباره.

Holland America Line گفت: MS Westerdam خواهد رسید صبح روز پنجشنبه در سیهانوکویل کامبوج. کشتی تبدیل شده و دور از فیلیپین و تایوان و ژاپن و اخیرا تایلند است.

این Westerdam شده است ناخوشایند به دلیل ترس که کسانی روی می تواند به گسترش این ویروس هر چند آن اپراتور گفت: هیچ موردی از این بیماری تایید شده است در میان بیشتر از 2200 مسافر و خدمه در هیئت مدیره.

دو روس ها فرار قرنطینه

دو زن که در انزوا نگه داشته برای امکان خمیدگی توسط ویروس می گویند که آنها از فرار از بیمارستان های این ماه به دلیل uncooperative پزشکان شرایط بد و ترس آنها را تبدیل به آلوده.

هر دو زنان گفت: بیمارستان خود مصائب آغاز شد و پس از بازگشت از Hainan, یک جزیره گرمسیری در جنوب چین محبوب است با گردشگران روسی.

بسیاری از کسانی که قرنطینه در بیمارستان شکایت کرده اند در مورد شرایط در اتاق انزوا و عدم همکاری از پزشکان که نامشخص در مورد پروتکل قرنطینه.

درمان تجربی

چینی تولید کننده مواد مخدر اعلام کرد آن را آغاز کرده است تولید مواد مخدر طراحی و توسعه توسط شرکت آمریکایی Gilead Sciences, Ltd. برای استفاده احتمالی در برابر این ویروس جدید است.

BrightGene Bio-Medical Technology Co. گفت: در بیانیه صادر شده از طریق بورس شانگهای که آن را تا به حال با موفقیت سنتز مواد تشکیل دهنده فعال در remdesivir.

دولت آزمایشگاهی گفت: در هفته گذشته این بود که درخواست برای ثبت اختراع در این دارو برای درمان ویروس.

جلعاد گفت: پیش از آن مشغول به کار بود با ایالات متحده و مقامات چینی برای تست remdesivir به عنوان یک درمان برای ویروس. ایسنا گزارش هفته گذشته که آزمایش های بالینی شروع شد.

آسوشیتد پرس نویسندگان ماری یاماگوچی در توکیو ایلین Kurtenbach در سنگاپور جیمز Heintz در مسکو اعطای پک در بانکوک کلوین چان در لندن و جو مک دونالد Dake Kang, Yanan وانگ و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su