Fairplex در پومونا آماده به مرکز صحنه به عنوان تولید فیلم رزومه

“چراغ … دوربین … ماسک در … عمل!”

مدیران ممکن است با استفاده از این کلمات به زودی شروع به تولید فیلم و تلویزیون و موسیقی فیلم پس از سه ماه تعطیلی فیلمبرداری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در یکشنبه, ژوئن 10, لس آنجلس هیئت ناظران و وزارت بهداشت اعلام کرد که خدمه می تواند از سر فیلمبرداری بر روی چهار شنبه, ژوئن 12.

اما با این تصمیم یک لیست طولانی از پروتکل های ایمنی است که باید اجرا شود معنی آن را بعید فیلمبرداری خواهد شد تا سطح شیب دار به سمت راست دور. واقعی تر شروع زمان برای تولیدات با توجه به صنعت ناظران ژوئیه و اوت و یا حتی اوایل پاییز است.

با فیلمبرداری مجاز به رزومه, موقعیت پیشاهنگی در حال حاضر به دنبال فیلمبرداری مکان به ساقه. یکی از اولین در دسترس و مناسب برای کار در شهرستان جدید مقررات ایمنی ممکن است Fairplex در پومونا است که تنظیم برای چندین فیلم تلویزیونی و تولید موسیقی.

  • ملیسا DeMonaco, مدیر فروش برای Fairplex می ایستد در داخل ساختمان 4 در Fairplex در پومونا در شنبه 16 ژوئن 2020. ساختار استفاده شده است برای فیلمبرداری تبلیغات و فیلم ها. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • ملیسا DeMonaco, مدیر فروش برای Fairplex می ایستد در داخل ساختمان 4 در Fairplex در پومونا در شنبه 16 ژوئن 2020. ساختار استفاده شده است برای فیلمبرداری تبلیغات و فیلم ها. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • ملیسا DeMonaco, مدیر فروش برای Fairplex می دهد یک تور در داخل Fairplex مرکز فرماندهی در پومونا در شنبه 16 ژوئن 2020. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

در Fairplex که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus و مربوط به تعطیلی منجر به لغو لس آنجلس نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر بازگشت خدمه فیلم دیده می شود به عنوان یک اقتصادی نعمت غیر مترقبه.

این نمایشگاه که در اصل میله میله برای سپتامبر. 4-27 است Fairplex بزرگترین رویداد سال از لحاظ اقتصادی و تولید-دانا است. آن را به طور معمول به ارمغان می آورد بیش از 1 میلیون مهمانان به fairgrounds در طول آن 19-بعد اجرا و برآورد اقتصادی تاثیر $324 میلیون دلار در لس آنجلس و 58 میلیون دلار در شهر پومونا با توجه به Fairplex.

از اواسط ماه مارس Fairplex اختصاص داده شده است که اکثر منابع خود را برای کمک به محلی coronavirus پاسخ تلاش. این شامل تست میزبانی درایو از طریق مواد غذایی pantries و ارائه رایگان مهد کودک برای فرزندان کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران در آن کودک مرکز توسعه. وسبک Fairplex هتل واقع در Fairplex پردیس نیز باز کرد تا 244 اتاق به قرنطینه coronavirus بیماران.

با تمام Fairplex-تولید رویدادها لغو شد برای بقیه سال 2020 وجود دارد تجدید تمرکز بر جذب فیلمبرداری خدمه به زمین.

این 487 هکتار پردیس که شامل 225 هکتار از باز پارکینگ دارای محیط های مختلف به صورت فیلم, فضای بزرگ برای تولید خدمه و حتی یک هتل اگر بازیگران و دیگران مایل به ماندن در این نزدیکی هست. آن را دارای یک بزرگ داخلی فیلمبرداری سالن یک مسیر مسابقه یک مزرعه و یک دولت از هنر امنیتی مرکز فرماندهی است که می تواند مورد استفاده برای فیلمبرداری.

ملیسا DeMonaco, مدیر فروش گفت: Fairplex بیش از آماده برای کمک به محل سکونت مدیران.

“ما یک مقدار زیادی از فضای داخل منزل فضا و انعطاف پذیری که آن را به تولید در اینجا است که بسیاری دیگر از مکان های فیلمبرداری ندارد” گفت: DeMonaco که همچنین یک عضو هیئت مدیره برای محل انجمن صنفی مدیران بین المللی است. “فضا و محیط ما را مجموعه جدا.”

DeMonaco گفت Fairplex تبدیل شده است محبوب تولید نقطه در سال های اخیر میزبانی خدمه برای شورلت تبلیغات و حتی یک موزیک ویدئو با Usher. او می بیند محل به عنوان یکی است که ممکن است تبدیل به یک کالا با توجه به توانایی خود را به پایبندی به شهرستان جدید فیلم و مقررات ایمنی.

“وجود دارد هیچ چیز واقعا که در مقایسه با آنچه که ما در اینجا در Fairplex,” او گفت:.

برخی از قابل توجه ترین قوانین جدید برای شرکت های تولید شامل چک های بهداشتی برای تمام فروشندگان و کارکنان در هنگام ورود به مجموعه از جمله دما غربالگری و اجتماعی فاصله. خدمه فیلم ها برای ارائه تمام تجهیزات حفاظت شخصی و دست عفونی مورد نیاز در مجموعه. ماسک صورت نیز مورد نیاز خواهد بود برای بازیگران و خدمه مگر اینکه آنها قادر به آنها را می پوشند مانند زمانی که بازیگران در حال عکسبرداری از یک صحنه.

تمیز کردن مکرر از همه کار و ناهار مناطق مورد نیاز خواهد بود به عنوان ضد عفونی کننده به اشتراک گذاشته شده در غرفه قبل از استفاده مجدد و شستن دست قبل از فیلمبرداری صحنه است. تمام اسکریپت ها قرارداد یا موسیقی ورق باید به اشتراک گذاشته شده به صورت دیجیتالی و یا به صورت جداگانه اختصاص داده شده به هر کارگر. وقتی که می آید به تست برای coronavirus تولیدات باید با ارائه تست های دوره ای برای بازیگران و خدمه به ویژه کسانی که درگیر در کار است که نیاز به تماس نزدیک و بدون ماسک برای یک دوره طولانی از زمان.

کارگران جدید استخدام خواهند شد برای کمک به تنظیم و نظارت بر coronavirus مربوط به پروتکل های ایمنی که اضافه کردن به هزینه های تولید. بیشتر کارگران خواسته خواهد شد که برای کار از خانه و یا در آمده در روز متناوب به منظور محدود کردن تعدادی از افراد در مجموعه ای که منجر به طولانی تر فیلمبرداری برنامه.

مایک Fantasia رئیس LMGI گفت: تولید خدمه بسیاری از تنظیم برای انجام این “دنیای جدید از فیلمبرداری.” او گفت که او شنیده می شود از بسیاری از کسانی که نگرانی در مورد تست برای ویروس, تغییرات عملیاتی و مردم کمتر در مجموعه.

“چگونه شما را به یک فیلم با این اقدامات احتیاطی لازم و پروتکل در جای خود قرار داده … هیچ کس واقعا نمی داند که هنوز,” Fantasia گفت. “هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به کار می کنند اما هیچ کس می خواهد به پرش به آتش فقط رتبهدهی نشده است.”

Fantasia گفت: یک محل مانند Fairplex است یک انتخاب واضح برای تولیدات برای شروع از حق دور. در حالی که دیگر کوچکتر استودیو و محل فیلمبرداری ممکن است باید به تنظیمات اصلی قبل از بازگشایی گفت: Fairplex آماده برای عمل است.

“این یک محل بزرگ است و آن را یکی از چند محل است که با مقدار زیادی از فضای باز سازه,” او گفت:. “این Fairplex یکی از کسانی که قرار است واقعا به خوبی کار می کنند با شرکت در این COVID محیط زیست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de