واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن “هیچ کس نمی دانست” ادعای ثابت کاذب و در عین حال این بار از طریق کتاب های کمیک

From No Ordinary Flu, a comic book PSA produced King Countys public health department more than a decade ago.

از “هیچ آنفلوآنزای معمولی” یک کتاب کمیک PSA تولید شده توسط King County عمومی وزارت بهداشت بیش از یک دهه پیش. دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

وجود دارد هیچ کمبود از واقعیت-چک کردن در اطراف رئیس جمهور تهمت و ادعا می کنند که وقتی که می آید به این بیماری همه گیر کوروناویروس “هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی مثل این” “شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به این در تاریخ” و “هیچ کس نمی دانست وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر و یا بیماری همه گیر از این نسبت.”

نادرست نادرست و غلط در بسیاری از راه های.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در عین حال ثابت شده است نادرست از طریق کتاب های کمیک?

برای درمان این پتانسیل شکاف در واقعیت بررسی ضبط و یا فقط خودتان را به یک راه جدید برای در نظر گرفتن در جامد اطلاعات در مورد بیماری های همه گیر را بررسی کنید “No Ordinary آنفولانزا” یک کتاب کمیک PSA تولید شده توسط King County عمومی وزارت بهداشت در سال 2008.

نشان داده شده توسط غریبه نویسندگان دیوید نگار, این کوتاه, بودجه عمومی کتاب روشن ساخته بیش از یک دهه پیش است که مردم باید دیده می شود چیزهایی مانند این بیماری همه گیر قبل از آن هشدار داد:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Screen_Shot_2020-04-01_at_10.41.04_AM.png

دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

Screen_Shot_2020-04-01_at_10.41.21_AM.png

دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

نگار کتاب نیز ارائه می دهد پیشنهادات (هنوز هم مفید به این روز) در مورد چگونه برای محافظت از خود و جامعه خود و هنگام خواندن در زمان حاضر, آن را پر از وهم آور رزونانس.

Screen_Shot_2020-04-01_at_10.39.22_AM.png

دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

Screen_Shot_2020-04-01_at_10.39.48_AM.png

دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

Screen_Shot_2020-04-01_at_10.40.03_AM.png

دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

یکی از خاص هشدار نسبت ناروا بهره مند ممکن است از شنیدن می آید در زیر پنل. “ما همه فرزندان بازماندگان از سال 1918 همه گیر” پانل می گوید. که شامل تهمت که پدربزرگم فوت در سال 1918 بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن پدر شد و 12 سال در زمان.

We are descendants of survivors of the 1918 pandemic—including President Trump.

دیوید نگار / سیاتل شهری Archives

دفعات بازدید: همه چیز در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im