واقعیت را بررسی کنید: تهمت نادرست و بازدید ناظران رای گیری تقلب

واشنگتن — Man bites دیده بان.

در شلیک یک بازرس کل sidelining دیگر و assailing یک سوم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر قرار داده است خود گریزی به عوامل فدرال پاسخگویی در stark نمایش در کشور مصرف شده توسط coronavirus.

به وضوح ناراضی زمانی که بازرسان به طور کلی می آیند مستقل به نتیجه گیری که اصلا متناسب با داستان های او می گوید تهمت استخدام یک تاکتیک برای mar اعتبار خود را. اگر بندگان عمومی مشغول به کار برای دولت در دوران اوباما آنها منوط به بودن نقاشی با عنوان ” وفاداران به او.

و آنها را عایق اگر آنها کار کرده و جمهوری خواه رئیس جمهور هم به عنوان سه هدف IGs یافت.

با نگرانی های مطرح شده در مورد ایمنی از رای گیری در یک بیماری همه گیر از جمله نوامبر انتخابات و تهمت گسترش دروغ در مورد حد از پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است.

نگاهی به رییس جمهور تحریف روی عناصر کلیدی این بیماری همه گیر پاسخ و چند سیاسی دیگر افراد:

دولت ناظران

مغلوب ساختن پیشی جستن در تصمیم خود برای حذف گلن خوب اقدام وزارت دفاع بازرس کل بود که شنود گذاشته به رهبری ویژه نظارت هیئت مدیره از 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک: “ما باید IGs در از دوران اوباما.” — اخبار جلسه روز سه شنبه.

حقایق: خوب است که یک موجود از دوران اوباما.

او یک حرفه رسمی دولت بود که در خدمت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت و انتخاب شد توسط همسالان خود را برای ویروس نظارت هیئت مدیره. تهمت تحریف است که رکورد را خوب و دیگر خدمتگزاران مردم مانند گیاهان و یا holdovers از رئیس جمهور باراک اوباما.

مرتبط با: نشانه های از دست رفته و مراحل را آهسته در مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر پاسخ

خوب شده اقدام پنتاگون بازرس کل برای بیش از چهار سال قبل بود که بازرس کل در وزارت دادگستری برای یک دهه از جمله تمام مدت از جورج دبلیو بوش بود. او در حال حاضر تبدیل شدن به موقعیت اصلی معاون بازرس کل در پنتاگون.

اگر بازرسان به طور کلی ریاست جمهوری منصوب بسیاری از خدمت رئیس جمهور از هر دو طرف. همه در حال انتظار به بگمارند. آنها عمل به عنوان محققان مستقل در بخش روشن کمبود در خود سازمان.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک گزارش از سلامت و خدمات انسانی وزارت watchdog که بیمارستان با آن مواجه شدید کمبود coronavirus تست لوازم: “من از شنیدن کلمه بازرس کل? واقعا ؟ این اشتباه است. … می تواند سیاست وارد شود؟” — اخبار توجیهی مارس 6.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به HHS گزارش: “یکی دیگر از پرونده جعلی!” — پرینت سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما نمی به من بگویید که این بازرس کل در آمد دولت اوباما.” — اخبار جلسه در تاریخ 6 آوریل.

حقایق: او ادعا می کند پایه و اساس هستند. هیچ شواهدی وجود ندارد که این گزارش “اشتباه” بود و یا با انگیزه های سیاسی. دوباره او insinuates دیرین بنده مدنی است اوباما وفادار به او را دریافت. بازرس کل مسئول گزارش شده است که یک کارمند دولت که تصدی predates دولت اوباما.

این گزارش بر اساس یک نظرسنجی از 323 بیمارستان های کشور در اواخر ماه مارس و گزارش شرایط آنها شرح داده شده است. آن را ندارد هر گونه قضاوت در مورد فدرال وزارت بهداشت و یا تهمت و دولت.

با کروناویروس موارد موشک خود را به سمت خود می رود اوج بازرس کل دفتر گزارش داد که کمبود آزمون و منتظر نتایج شد در ریشه نصب مشکلات بیمارستان است.

نظارت بر گزارش کریستی A. Grimm, که بازیگری به عنوان HHS بازرس کل. او یک حرفه ای دولتی مدیر که در زمان بیش از این موقعیت در اوایل سال جاری در یک دولت موقت ظرفیت. گریم و شروع زندگی حرفه ای خود را با آژانس در سال 1999 در خدمت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت.

یک هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل که فرستاده به کنگره whistleblower شکایت که در نهایت منجر به این رئیس جمهور را استیضاح در خانه. کار خود را در وزارت دادگستری مورخ بازگشت به اوایل دولت بوش و آن تهمت بزرگ که نامزد او را به عنوان بازرس کل برای هوش.

___

رای گیری تقلب

مغلوب ساختن پیشی جستن: “پست در برگه های رای قابل ملاحظه ای افزایش می دهد خطر ابتلا به جنایت و تقلب انتخابات!” — صدای جیر جیر شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “پست الکترونیکی رای گیری — آنها تقلب. OK ؟ مردم تقلب. پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل آنها متقلب. آنها بروید و آنها را جمع آوری. آنها جعلی در بسیاری از موارد است.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما به هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا. … من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: رای گیری تقلب نادر است. مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای فرد رای گیری در یک بیماری همه گیر از جمله در ویسکانسین هفته گذشته نیز در تضاد ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و خود نیروی کار اجتماعی فاصله دستورالعمل که اصرار آمریکایی ها برای حفظ 6 فوت (1.8 متر) از جدایی و جلوگیری از جمعیت بیش از 10 نفر است.

CDC به طور خاص توصیه می کند متحده به “تشویق پست الکترونیکی-در روش رای گیری اگر مجاز در حوزه قضایی” با توجه به کروناویروس تهدید. اواخر هفته گذشته Wisconsin Department of Health Services گفت که نظارت بر پتانسیل گسترش این ویروس در روز سه شنبه رای گیری.

این درست است که برخی از انتخابات مطالعات نشان داده اند کمی بالاتر بروز پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب در مقایسه با فرد رای گیری اما به طور کلی خطر بسیار کم است. این Brennan Center for Justice گفت: در سال 2017 خطر از رای گیری تقلب 0.00004% به 0.0009%.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است که به سادگی اشتباه در مورد پست الکترونیکی-در انتخابات بالا بردن ‘فوق العاده’ بالقوه برای تقلب” Richard L. Hasen یک انتخابات متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین مدرسه قانون نوشت: در یک op-ed در این هفته. “در حالی که برخی از جیب این کشور دیده می شود سهم خود را از غایب-رای رسوایی مشکلات بسیار نادر در پنج کشور است که تکیه در درجه اول در رای-توسط-mail از جمله به شدت جمهوری خواه ایالت یوتا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران غایب رای گیری از طریق پست در ماه گذشته جمهوری خواه فلوریدا اولیه.

وقتی پرسیده شد که در مورد تناقض شنبه به خبرنگاران گفت: که آن را خوب بود “از آنجا که من مجاز به” رای توسط ایمیل و که او انتظار ندارد برای رسیدن به فلوریدا.

یک کمیسیون تهمت برگزار شده پس از انتخابات 2016 به بررسی پتانسیل رای گیری تقلب منحل بدون تولید هیچ گونه يافته است.

___

ویروس تست

مغلوب ساختن پیشی جستن: “در ابتدا صحبت آزمون بوده و منسوخ و واقعا آماده شده است. ما باید یک نام تجاری جدید سیستم تست که ما توسعه بسیار سریع و در نتیجه خود را.” — اخبار جلسه در تاریخ 6 آوریل.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “این دولت به ارث رسیده در یک سیستم, یک سیستم است که منسوخ یک سیستم است که کار نمی کند.” — اخبار مطبوعاتی در مارس 30.

حقایق: او ادعا که او به ارث برده “شکسته” و “منسوخ” COVID-19 آزمون از دولت اوباما غلط است. رمان coronavirus وجود نداشت تا اینکه در اواخر سال گذشته پس هیچ آزمون به ارث می برند.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به جای تلاش برای توسعه خود آزمون برای coronavirus در ماه ژانویه بعد از کشف مشکلات در آن کیت ارسال به دولت و county public health labs در اوایل فوریه.

آن زمان سی دی بیش از دو هفته به آمده تا با یک راه حل به کیت های آزمایش منجر به تاخیر در تشخیص از طریق فوریه انتقادی ماه هنگامی که این ویروس ریشه گرفت در آمریکا تا فوریه. 29 آیا غذا و دارو تصمیم به اجازه می دهد labs به منظور توسعه و استفاده از خود را coronavirus تست های تشخیصی قبل از بررسی این سازمان آنها را سرعت بخشیده و عرضه است. قبلا FDA تنها مجاز به استفاده از یک حکومت آزمون طراحی و توسعه توسط CDC.

ضمن ایالات متحده در کنار یک تست است که سازمان بهداشت جهانی به سرعت در دسترس ساخته شده در سطح بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که تست ناقص بود; آن نبود.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن: “”ما پیشرو جهان در حال حاضر در تست تا کنون.” — اخبار توجیهی جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آمریکا همچنان به انجام تست های بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است. … در حال حاضر ما در حال انجام آنها در یک سطح است که هیچ کس تا کنون ندیده است.” — اخبار جلسه روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “هیچ کس انجام تست های بیشتر. … اگر (کشورهای دیگر) آیا این نوع تست به همان نسبت که ما انجام می دهند, آنها می خواهم که بسیاری از موارد بیشتر از ما است.” — جلسه توجیهی در تاریخ 6 آوریل.

حقایق: او را به اشتباه می گویند ایالات متحده انجام تست های بیشتر “متناسب” بیش از کشورهای دیگر است. به طور گسترده تر مکرر خود می بالد مورد آزمایش ماسک آنچه خود مسئولان را به نام شکست از سیستم. ایالات متحده به ویژه عقب مانده در این حیاتی ،

همانطور که برای متناسب تست کره جنوبی است که فقط در یکی از کشورهای با, بهتر, تست, نرخ. آن را نیز کمتر شناخته شده موارد COVID-19 هر دو در شرایط مطلق و به عنوان یک درصد از جمعیت آن است.

یک تست انجام شده برای هر 100 کره جنوبی در مقایسه با یکی برای هر 150 آمریکایی, با توجه به آمار و ارقام در روزهای اخیر.

در مجموع در کره جنوبی انجام شده حدود 500000 آزمون; ایالات متحده انجام شده بیش از 2.2 میلیون نفر است. اما جمعیت کره جنوبی شش برابر کوچکتر است.

ایالات متحده تنها به تازگی با پیشی گرفتن کره جنوبی در مجموع تعداد تست های, حتی اگر هر دو کشور گزارش اول خود را تایید موارد در همان روز در ماه ژانویه است.

آمریکا آزمایش همچنان به صورت محدود کمبود کلیدی منابع از جمله نمونه سواب و کارهای عقب افتاده از فرآوری نشده انجام شد.

___

اقتصادی امداد

مغلوب ساختن پیشی جستن, با, دختر, Ivanka در اتاق روزولت کاخ سفید: “او ایجاد بیش از 15 میلیون شغل است.” — سخن روز سه شنبه با بانکداران از طریق ویدئو کنفرانس در مورد ویروس برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

حقایق: که کامل توهم است. قبل از coronavirus فراگیر شد کمتر از نیم است که بسیاری از مشاغل اضافه شده به کل نیروی کار ایالات متحده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و دختر خود را نمی شد آنها را به عهده دارد.

رئیس جمهور با اشاره به کاخ سفید ابتکار رهبری Ivanka Trump که به دست آورد nonbinding تعهدات از شرکت ها برای ارائه 14 میلیون یا بیشتر فرصت های آموزشی در سال های آینده. آموزش برای یک کار است نه کار کردن در یک شغل برای پول است.

وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از کارگران در حال حاضر رفتن به آموزش وجود ندارد و ابتکار عمل. در بسیاری از موارد تعهد به سادگی اعطا ریاست جمهوری مهر تایید بر آنچه برخی از شرکت ها انجام شد به هر حال. با داشتن شرکت ثبت نام تعهد دولت است که با تکیه بر بخش خصوصی را بیشتر از بار مالی آموزش کارگران.

(و در حال حاضر سود کار خود را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند بیش از محو این بیماری همه گیر.)

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اضطراری فدرال برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای کوچک: “من از شنیدن آن بسیار موفق rollout.” — اخبار جلسه پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “از امروز کسب و کار کوچک (دولت) به پردازش بیش از 70 میلیارد دلار در وام های تضمین و ارائه بسیار مورد نیاز برای کمک به نزدیک به یک چهارم از یک میلیون کسب و کار در حال حاضر ما در حال راه جلوتر از برنامه است.” — اخبار جلسه روز سه شنبه.

حقایق: او glossing بیش از واقعیت است. شده اند وجود دارد قابل توجه تاخیر با چند وام صادر شده است.

$349 میلیارد اضطراری وام برنامه فقط شروع عامل مارس 3, اما اجرای گرفتار شده است توسط یک میزبان از مشکلات است. کسب و کار کوچک صاحبان شکایت کرده اند که آنها قادر به دریافت از طریق به SBA و یا بانک ها به درخواست برای وام و یا که آنها در حال رد شده توسط بانک ها است که می گویند که آنها در حال پذیرش برنامه های کاربردی تنها از کسب و کار است که در حال حاضر مشتریان از بانک.

دو ملت بزرگترین بانک جی پی مورگان چیس و سیتی بانک نیست در ابتدا راه اندازی به برنامه های کاربردی.

SBA وام پردازش سیستم و سپس کار را متوقف و در اوایل این هفته و آن را غیر ممکن است برای وام تایید می شود و پول های توزیع شده در حالی که سردرگمی در مورد اسناد و مدارک است که وام دهندگان مورد نیاز از مشتریان برای تکمیل معاملات وام. که با توجه به گروه تجارت برای جامعه بانکداران و مدیر عامل یک بازار آنلاین وام.

تهمت بود در واقع با استناد به ارزش از برنامه های دریافت شده اما هنوز به طور کامل اداره می شود.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیش بینی کرده بود قبل از برنامه آغاز شده است که وام می تواند تبدیل به اطراف و پول منتقل شده به کسب و کار حساب های بانکی در همان روز به عنوان برنامه های کاربردی دریافت شد.

___

ویروس تهدید

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به گذشته خود مقایسه coronavirus به آنفولانزا: “شما گفت: من گفت: آن را فقط مانند یک آنفولانزا. بنابراین بدترین بیماری همه گیر ما همیشه در این جهان بود آنفولانزا. … آن را در سال 1917 1918. و در هر نقطه از 50 تا 100 میلیون نفر کشته شدند. که آنفولانزا خوب است ؟ بنابراین شما می توانید می گویند که من گفتم این بود آنفولانزا و یا شما می توانید می گویند, ‘آنفولانزا است که هیچ چیز به عطسه در است.'” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: او تجدید نظر تاریخچه — هر دو خود را که از قرن بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز پیشنهاد coronavirus شد شبیه به این بیماری همه گیر آنفلوآنزای اسپانیایی که از اوایل سال 1918 به اواخر سال 1920 کشته و بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان است. در مقابل او بارها و بارها رد COVID-19 از ژانویه تا اواسط ماه مارس به کمتر از یک خطر از شایع آنفولانزا و چیزی که به طرز مرموزی ناپدید می شوند به زودی به اندازه کافی.

در ماه فوریه او اظهار داشت که coronavirus موارد قرار بود “بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست” و گفت: فاکس کسب و کار آن را خوب خواهد بود چرا که “در آوریل ظاهرا آن می میرد با داغ تر آب و هوا.”

“این کمی شبیه به آنفلوانزای معمولی است که ما باید عکس های آنفولانزا برای” او به خبرنگاران گفت: در Feb. 26. “و ما در اصل باید واکسن آنفولانزا برای این در یک نسبتا سریع شیوه است.”

دو روز قبل از این که اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم ارائه یک چشم انداز آفتابی در COVID-19.

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا” او توییتی مارس 9. “آن طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

و در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال مارس 24 مغلوب ساختن پیشی جستن رد تشبیه coronavirus به سال 1918 بیماری همه گیر. “شما نمی توانید این مقایسه به سال 1918 که در آن نزدیک به 100 میلیون نفر کشته شدند. که آنفولانزا که — کمی متفاوت است,” او گفت: “overstating احتمال مرگ و میر از این بیماری همه گیر.

___

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد حکمت انجماد بودجه به این که در طول یک بیماری همه گیر: “من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد اما ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.” گفت: او گفت: دقیقه زودتر او را به توقف کمک های مالی او گفت: “من نمی. به من گفت: ما قصد داریم به آن نگاه کنید.” — جلسه توجیهی روز سه شنبه.

حقایق: در واقع او گفت در این جلسه که او را به توقف در ایالات متحده کمک های مالی به این سازمان است.

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول برای این که” او گفت:. “ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است.”

او ناراضی سازمان coronavirus توصیه. ایالات متحده کمک نزدیک به 900 میلیون دلار برای آن بودجه برای 2018-19 با توجه به اطلاعات بر روی وب سایت آژانس, یک مقدار که به نمایندگی از یک پنجم از این که کل بودجه برای آن سال است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به یک اطلاعیه در مورد کسانی که به زودی. “ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد این موضوع در هفته آینده,” او گفت. “ما باید یک مقدار زیادی در مورد آن می گویند. ما آن را نگه دارید.”

___

مالاریا مواد مخدر

مغلوب ساختن پیشی جستن در تصمیم دولت برای ذخیره میلیون ها دوز هیدروکسی کلروکین به آن را در دسترس برای بیماران مبتلا به COVID-19: “شما نمی خواهید برای مردن از این قرص. … من واقعا فکر می کنم این یک چیز بزرگ را امتحان کنید فقط بر اساس آنچه که من می دانم. من پزشک نیستم.” — اخبار جلسه روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ من دوباره آن را می گویند: چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را. من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را. اما خود را انتخاب و آن را به پزشک خود را انتخاب و یا پزشکان در بیمارستان است. اما هیدروکسی کلروکین — سعی کنید آن را اگر شما می خواهم.” — اخبار مطبوعاتی در مارس 4.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آنها می گویند مصرف آن قبل از این واقعیت است که خوب است. … آن می تواند به آنها کمک کند اما آن را نمی خواهید به صدمه زدن به آنها را.” — اخبار مطبوعاتی در مارس 5.

حقایق: او ادعای تایید نشده در مورد مواد مخدر است که می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند و ممکن است کار نمی کند. این دارو تایید شده است به عنوان یک درمان برای COVID-19 و تهمت خود کارشناسان بهداشت می گویند مطالعات بیشتری مورد نیاز به دانستن این که آیا آن را بی خطر و موثر استفاده کنید.

رئیس جمهور شده است صحبت کردن هیدروکسی کلروکین یک داروی طولانی مورد استفاده در درمان مالاریا و آرتریت روماتوئید و لوپوس پس از بسیار کوچک مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر.

پزشکان در حال حاضر می تواند تجویز مالاریا دارو به بیماران مبتلا به COVID-19 یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز. مطالعات در حال حاضر شروع به تست اگر داروهای واقعا کمک COVID-19 بيمار و FDA مجاز است مواد مخدر به ملی ذخایر به عنوان یک گزینه برای پزشکان در نظر بگیرید برای بیمارانی که نمی توانند به یکی از این مطالعات است.

اما این دارو دارای عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب و مطالعات در حال انجام است. FDA می گوید: مردم نباید آن را بدون نسخه و تاکید می کند که مالاریا مواد مخدر در حال کاوش “هستند و نه تایید شده توسط FDA برای درمان COVID-19.”

انجمن پزشکی آمریکا, آمریکا, انجمن داروسازان و American Society of Health-System داروسازان در یک بیانیه مشترک هشدار داد در برابر “prophylactically تجویز داروها در حال حاضر شناخته شده به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19.” که به معنی تجویز یک دارو به منظور دفع بیماری و یا جلوگیری از گسترش آن.

___

محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح خود تردید به تعلیق پروازهای داخلی آمریکا برای جلوگیری از گسترش ویروس: “آنها به طور کلی بسیار بسیار خالی هواپیما. … نیز وجود دارد تست انجام می شود که مردم بر روی آن هواپیما و همچنین زمانی که افراد در خارج از هواپیما.” — اخبار جلسه در تاریخ 6 آوریل.

حقایق: نادرست است. وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از پیشنهاد او که مسافران در ایالات متحده فرودگاه هستند که به طور منظم آزمایش چه رسد به زمانی که آنها هر دو روشن و خاموش کردن هواپیما.

وجود دارد coronavirus نمایش برخی مسافران پس از رسیدن به 13 عمده ایالات متحده فرودگاه در پروازهای بین المللی که شامل درجه حرارت چک و بازجویی توسط عوامل آمریکا در مورد علائم ممکن است. برخی از ایالت ها نیز غربالگری مسافران که در حال ورود از سخت ضربه coronavirus مناطق در ایالات متحده و درخواست آنها را به خود منزوی. هیچ کدام از آن همان است که به عنوان یک COVID-19 تست و وجود دارد مقدار زیادی از شکاف در مهار.

این نمایش به عنوان مثال می توانید از دست افرادی که هنوز نمی نشان می دهد علائم COVID-19; در حالی که علائم اغلب به نظر می رسد ظرف پنج یا شش روز از قرار گرفتن در معرض دوره کمون 14 روز است.

این بررسی بر روی مسافران بین المللی در درجه اول انجام شده برای شهروندان آمریکایی قانونی اقامت دائم و فوری خود را به خانواده هایی که به تازگی در بازدید از برخی کشورها — بسیاری از نقاط اروپا و همچنین چین و ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر