چهره بیکار: تلاش برای شناور ماندن در لاس وگاس در میان همه گیر

Unemployment Vignette: Robert Dornisch

استیو مارکوس

رابرت Dornisch یک جدول بازی ها فروشنده در قطعه طلایی به شمار خارج از مجتمع آپارتمانی در مرکز شهر لاس وگاس پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

از کار در میان coronavirus همه گیر برخی از مردم نه تنها هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه برای محافظت از سلامت خود را اما چگونه به پرداخت صورتحساب بعدی.

این ویروس که تا به حال آلوده بیش از 2500 نفر رسید و منجر به حداقل 102 مرگ و میر در نوادا به عنوان جمعه نیز flatlined اقتصاد و در کنار ده ها هزار نفر از کارگران.

این همیشه شلوغ لاس وگاس رفته طرز مرموزی تاریک و بسته نشانه های آویزان در ویندوز از رستوران ها و فروشگاه ها و سالن مو و مادر و پاپ مغازه ها در سراسر دره.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس Gov. استیو Sisolak دستور داده است تا یک ایالت خاموش کردن همه غیر ضروری کسب و کار از طریق مارس 30. چه اتفاقی می افتد پس از آن حدس و گمان است.

در حالی که برخی از کارفرمایان همچنان به کارگران پرداخت از طریق بحران دیگران مجبور به کاهش کارکنان و کردند کارکنان و اعداد سرسام آور هستند.

برای هفته پایان مارس 21 — هفته Sisolak دستور مجازی مستند اقتصاد — بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی دریافت بیش از 92,000 برای اولین بار تعداد مدعیان بیکاری در تمام زمان بالا. یکی دیگر از 71,400 مردم در زمینه های زیر در هفته و بیش از 79,200 هفته پایان مارس 4.

این گروه که در همه 2019 پردازش بیش از 119,000 ادعا شده است غرق حجم. مردم گزارش می دهند که آن را تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن حتی یک انسان در گوشی در بیکاری ،

مقامات دولتی می گویند که آنها در حال تلاش برای گرفتن — تلاش شامل گسترش و کارکنان ساعت پس از عملیات— اما بسیاری از مردم هنوز برای دریافت اولین بیکاری پرداخت.

پس داستان از برخی از جنوب نوادا از ساکنان که از کار کردن پول و پس از هفته ها مبارزه با نوار قرمز و بوروکراسی از صبر و شکیبایی است.

Click to enlarge photo

بیس بال داوری فیل david payne شمار در برایس هارپر زمینه در لاس وگاس دبیرستان جمعه, آوریل 10 سال 2020 است. David payne بازنشسته شده است اما مکمل بازنشستگی خود را با داور کار می کنند. با هیچ بازی اتفاق می افتد او را از دست داده است که درآمد اضافی.

فیل david payne, 60, داوری

فیل david payne ساخته شده است این سفر در بسیاری از مواقع آن را تقریبا تبدیل به طبیعت دوم.

David payne آثار یک بازی بیس بال به عنوان یک داوری در بعد از ظهر قبل از رفتن به نوار غزه به کار به عنوان یک راهنما. این سفر شامل همه چیز از تغییر لباس در ballfield پارکینگ به مرور راه خود را از طریق ترافیک در بزرگراه

آن را تبدیل به یک راه زندگی است. و برای 60 سال بازنشسته این یک راه بسیار خوبی برای تکمیل درآمد خود را.

او کار می کرد به عنوان یک داوری برای نزدیک به 30 سال برای اولین بار در مدرسه محلی بالا لیگ و در حال حاضر کالج بازی. فرفره بر روی نوار چند قدرت پردازش — او دیده می شود بسیاری از شوالیه طلایی بازی ها و کنسرت مانند بانوی دل شکسته.

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که بازی ها و کنسرت را متوقف کند ؟ این واقعیت که david payne و دیگر پیمانکاران مستقل روبرو هستند به عنوان ورزش و سرگرمی انجمن بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس از نگرانی از گسترش coronavirus. با هیچ بازی یا برنامه برای کار وجود دارد پرداخت.

“بسیاری از مردم ما بستگی دارد یا برای تکمیل درآمد خود را و یا تامین اجتماعی یا به عنوان یک منبع اصلی درآمد” گفت: Vince Kristosik های دیرین جمهور از جنوب نوادا مقامات انجمن.

این انجمن دارای حدود 900 مقامات کار 10 دبیرستان, ورزش, و آن را نیز تامین مقامات به لیگ جوانان در تعطیلات آخر هفته.

David payne خوش شانس است — بازنشستگی خود را و صرفه جویی در آن را به جایی که او زندگی نمی تواند بلافاصله تغییر داده است.

دیگران نمی خیلی خوش شانس. آنها نزدیک به یک ماه بدون پرداخت و هنوز نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

“من احساس می کنم بد برای بسیاری از دیگر مقامات” david payne گفت. “مالی ذهنی خود زندگی crashing پایین آمده به این دلیل است. وجود دارد بسیاری از مردان و زنان خوب در خارج وجود دارد که واقعا صدمه زدن به.”

David payne را بدست آورده $68 به داوری دبیرستان بازی و $245 برای یک بازی که در آن او بیشتر با این نسخهها کار برای غرب کوه و منظره غرب کنفرانس ورزشی. این چنین افزایش درآمد خود او در زمان بازنشستگی به عنوان مدیر انبار به تمرکز کامل کار با انجمن.

در هفته به طور متوسط یک مقام رسمی و یا داوری کار می کنند بیش از 10 بازی به خصوص در فصل تابستان که وجود دارد بسیاری از مسابقات و یا در یک جوانان-فوتبال شنبه که در آن یک مقام رسمی می توانید در چهار بازی در یک سایت Kristosik گفت. در یک هفته خوب یک داور می تواند روشن $1,000, او گفت:.

“اما وجود دارد هیچ فایده ای ندارد. هیچ بیمار را ترک کنند. هیچ تعطیلات پرداخت” Kristosik گفت. “تنها راه برای دریافت پرداخت می شود که با کار کردن بازی ها.”

و دردناکی وجود دارد هیچ بازی برای david payne و همسالان خود.

“شما دست دوستی با بازیکنان و مربیان و دیگر داوران,” david payne گفت. “شما هنوز گوش دادن به داستان و حال کردن در بازی.”

فدرال بسته محرک تماس برای پیمانکاران مستقل مانند بازی مقامات واجد شرایط برای مزایای بیکاری, اما تنها در صورتی کار بازی بود که منبع اصلی درآمد Kristosik گفت. مستقل پیمانکاران در حال انتظار برای نوادا به روز رسانی خود را آنلاین نرم افزار شامل وضعیت خود را.

“من نمی دانستم چگونه بسیاری از مقامات واقعا بستگی به این عنوان اولیه خود درآمد” Kristosik گفت.

Click to enlarge photo

ملوین هانسون بود که گذاشته از Meineke Car Care با توجه به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی می رود برای یک پیاده روی با همسرش باربارا و 6 ساله میناکاری آقای زمزمه پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

ملوین Hanson, 56, خودکار, فروشگاه دستیار مدیر

ملوین هانسون استفاده می شود به صرف روز خود را به کار به عنوان دستیار مدیر در یک Meineke Car Care Center. پس او گذاشته مارس 16, جدید خود را به کار تمام وقت شده است نشسته بر روی تلفن برای ساعت های بی شماری در تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است با بیکاری ادعا می کنند.

تا کنون او صفر بود موفق باشید.

هانسون ثبت آنلاین برای مزایای بیکاری در 19 مارس ، صاحب مغازه گفت: او را اخراج می گذشته تنها حدود 30 روز اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که او گفت:.

پس از آن او شده است قادر به دریافت اطلاعات.

“من پر از همه چیز حاضر و پس از آن گفته شد من نیاز به تماس و این جایی که من هستم در حال حاضر,” او گفت:. “من اخذ شده است تا زود به تماس بگیرید, اما من فقط یک سیگنال مشغول و سپس آن را از بار. من هنوز هم نمی دانم هر چیزی. اگر چیزی اتفاق می افتد در اطراف مارس 20 پس از آن من به دنبال کار دیگری حتی اگر من می دانم آن را سخت در خارج وجود دارد در حال حاضر.”

همسرش باربارا که خود اشتغالی گفت که او مطمئن است همسرش وارد اطلاعات خود را به درستی آنلاین. چه شده است خسته کننده ترین است که آنها شده اند قادر به رسیدن به یک شخص حقیقی در دفتر بیکاری در بیش از دو هفته است.

“من درک می کنم که آنها هرگز تا به روند بسیاری از برنامه های کاربردی در یک بار — آن است ژرف که این اتفاق می افتد,” او گفت:. “اما ما هنوز هم نیاز به دانستن از آنها را اگر ما نیاز به انجام هر چیز دیگری برای شروع پرداخت به شوهر من. ما هیچ نشانه ای که این نرم افزار حتی بررسی شده یا نه.”

زن و شوهر نقل مکان کرد به لاس وگاس از ایالت مریلند در سال گذشته در بخش نزدیک به باربارا خواهر. اما اگر coronavirus shutdown کشد بیش از حد طولانی آنها می تواند در نهایت حرکت به عقب ملوین گفت.

“از آنچه که من شنیده ام از یکی دیگر از co-worker صحبت من به همه است که با داشتن این مشکلات مشابه,” او گفت:. “ما از این طریق دریافت کنید. همه ما می خواهیم از این طریق دریافت کنید با هم.”

آنال, سکس عمومی Johnson, 33, خانه دار

آنال, سکس عمومی جانسون آغاز می شود هر روز با همان تلفن تماس بگیرید.

حدود 7:45 a. m. او باعث می شود او را برای اولین بار سعی کنید به دریافت از طریق به کسی که در بیکاری و سپس او را نگه می دارد تماس تا ضبط که صف پر است برای او گفت.

“که هر روز از مارس 16” جانسون گفت. “من هیچ پول و من حتی صحبت به کسی.”

جانسون گذاشته شد در ماه مارس کار خود را به عنوان یک خانه دار در نوار. او ادامه داد: برای دریافت پرداخت برای دو هفته اما وجود ندارد دیگر چک های آینده در حال حاضر.

جانسون نیز یک hairstylist و فروش محصولات زیبایی در کنار, اما او نبوده است قادر به ایجاد هر گونه پول انجام می دهند که یا.

Sisolak دستور داده است تا همه غیر ضروری کسب و کار بسته تا آخر این ماه از جمله سالن مو. روز چهارشنبه او رفت و یک گام بیشتر, سفارش متوقف به در خانه خدمات زیبایی بیش از حد.

“من توجه داشته باشید به علت است اما من به نام در آن و تا به حال آنها را با فشار آن را به عقب تا زمانی که ممکن است” جانسون گفت. “من شده است هل دادن چیزهای دیگر بازگشت. من نمی دانم که چگونه من قصد دارم به پرداخت صورتحساب من.”

با نهایی دلار به او پرداخت می شود او را قبض برق و خرید چند صد دلار در مواد غذایی که او امیدوار است که به اندازه کافی خواهد بود برای دریافت از طریق تا برخی از پول شروع می شود دوباره در آینده. اجاره خواهد بود با توجه به زودی و او نمی داند که چگونه او خواهیم پرداخت که به.

“من نمی دانم در حال حاضر اگر من یک کار در زمانی که این است که بیش از” جانسون گفت.

Click to enlarge photo

رابرت Dornisch یک جدول بازی ها فروشنده در گلدن قطعه مکث با یک نقاشی دیواری در حالی که گرفتن یک پیاده روی در مرکز شهر لاس وگاس پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

رابرت Dornisch, 61, کازینو, فروشنده

جدول بازی های فروشنده در قطعه طلایی برای نزدیک به چهار سال رابرت Dornisch در زمان برخی از زمان سوگ پس از مرگ پدرش در اواسط ماه مارس.

مدت کوتاهی پس از بازگشت به کار او آموخته است که قطعه طلایی مانند دیگر قمار در نوادا خواهد در 17 مارس است. دولت موظف بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار خود ادامه خواهد داد در حال حاضر حداقل تا مارس 30.

Dornisch گفته شد او گذاشته و به فایل برای بیکاری. اما قرار دادن در یک ادعا بوده و یک مبارزه است.

Dornisch که قبلا ثبت برای منافع یک دهه پیش در طول رکود بزرگ سعی کردم به درخواست آنلاین, اما نمی تواند به یاد داشته باشید رمز عبور برای حساب و نه می تواند او را به یاد داشته باشید پاسخ به یک سوال امنیتی برای بازیابی آن.

در نهایت او با اشاره به ویژگی های خط حمایت اما هنوز هم نشده است قادر به دریافت هر گونه کمک Dornisch گفت.

“تجربه من بوده است که من مشغول گرفتن سیگنال و یا زمانی که من پاسخ آن را در یک پیام ضبط شده که به من می گوید به دوباره تماس بگیرید,” او گفت:. “این نا امید کننده است.”

Dornisch گفت: او خوب در حال حاضر. “وضعیت من است که به عنوان تنگ است که برخی دیگر مردمی,” او گفت: هر چند او نمی خواهید برای پایان دادن به در یک جم مالی بعد.

در حال حاضر, بیشتر, همه چیز در برای Dornisch از جمله خدمات مراسم تشییع جنازه پدرش که قرار بود سوزانده.

“این یک وضعیت دشوار است. همه ما در حال تلاش برای مدیریت بهترین ما می توانیم” او گفت:.

Noemi Salazar, 35, معاون اداری

یک دلیل بزرگ Noemi Salazar نقل مکان کرد به لاس وگاس از کالیفرنیا به دلیل بیشتر هزینه معقول از زندگی در اینجا. اما هزینه زندگی بالا است در هر نقطه اگر شما از کار.

سالازار بود کار به عنوان یک پروژه معاون اداری برای دنالی سازندگان زمانی که او گذاشته در مارس 30. در حال حاضر او صرف روز در تلاش برای رسیدن به کسی که در بیکاری بخش.

“این بخش مطلق است کابوس” سالازار گفت. “دو هفته در من بدست در تماس با هر کسی و من در مورد رفتن به دفتر خود و در روند افشای خودم به این ویروس.”

سالازار گفت: او هنوز مطمئن شوید که چه مدت او قادر خواهید بود به آن را بدون هر گونه پول در آینده است. او مجبور نیست اما او فکر می کند در مورد کسانی که به انجام و مشکلات دیگران رو به رو هستند از جمله خانواده اش در نیویورک است.

او پدر و مادر و برادران در نیویورک زندگی می کنند, است که زمین صفر برای ویروس. “من بر روی آنها بررسی زیادی به مطمئن شوید که آنها همه حق است. آن را بسیار دلسرد کننده در زمان,” او گفت:.

“اگر من می توانم کار من می خواهم فکر می کنم در مورد رفتن به منزل پدر و مادرم اما آنها در این شهر و من حتی نمی دانم اگر که خواهد بود یک گزینه” او گفت:. “من نمی باید هر گونه درآمد و در حال حاضر من در حال حاضر در اجاره. من چیزی را با من پیچیده و آنها به تعویق انداختن اجاره, اما این یک راه حل واقعی. من مجبور به پرداخت در نهایت. من آن را یک روز در یک زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im