Facebook حذف مستند در اعتراض به حوادث. هیچ نیست که نقض قانون اساسی است.

A protester at Sundays Defend the Constitution rally in Olympia.

Patriot نماز بنیانگذار جوی گیبسون در روز یکشنبه “دفاع از قانون اساسی” تجمع در المپیا. کارن Ducey / گتی ایماژ

دیروز, Facebook روشن ساخته شده است آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد پلت فرم آن مورد استفاده قرار گیرد برای ترویج “حوادث که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله.”

بنابراین غریبه پرسید که آیا روز یکشنبه anti-مستند اعتراض در ایالت واشنگتن بود که سازمان در Facebook مبارزه طلبیده دولتی راهنمایی اجتماعی فاصله.

پاسخ از فرماندار جی Inslee دفتر: “بله.”

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

Facebook سپس نگاه به این موضوع و در پایان روز از طریق پست الکترونیکی غریبه می گویند که “چند” حوادث ترویج شده توسط یک Facebook صفحه ای که سازمان روز یکشنبه تجمع—آزادی و در همه خطرات—”آیا نقض” Facebook سیاست و به عنوان یک نتیجه “حذف شده اند.”

در کالیفرنیا و نیوجرسی و نبراسکا شرکت نیز گرفته و مراحل را به بلوک تلاش در استفاده از Facebook به سازماندهی ضد قفل شد. این حرکت در پی گزارش که نشان داد برخی از اوایل مستند تظاهرات بودند “بودن مهندسی توسط شبکه ای از فعالان محافظه کار” با استفاده از Facebook شدند.

این اقدامات جدید توسط Facebook به عنوان Donald Trump Jr., استدلال می کند به عنوان مثال از “Facebook تبانی با دولت برای سرکوب مردم آزادی بیان”?

است سناتور جمهوری خواه جاش هاولی میسوری صحیح را نشان می دهد که “آزادی بیان در حال حاضر غیر قانونی در امریکا”?

بیایید شروع با یک پاسخ از رییس دولت محافظه کار تایلر میلر که اجرا می شود “آزادی در همه خطرات” Facebook صفحه و نشسته در هیئت Kitsap County حزب جمهوری خواه.

در یک مصاحبه تلفنی دیروز میلر بود شکایت دارند که Facebook تا به حال به ظاهر “اختراع” آن سیاست جدید در خار از لحظه ای است. اما او همچنین اظهار داشت: یک باور مشترک در میان برخی از محافظه کاران آمریکایی در حق شرکت های خصوصی برای مدیریت امور خود را دارند.

“من فکر می کنم که کسب و کار خصوصی باید قادر به تنظیم خود به خود همه آن را می خواهد به” میلر گفت.

بنابراین میلر استدلال Facebook به عنوان یک شرکت خصوصی حق دارد به هنر و صنعت خود را با سیاست ها و اجرای آنها.

بیشتر میلر گفت که Facebook درست است که از نظر صفحه خود را ترویج وقایع به عنوان در “مخالف دولت هدایت” رده. “من فکر می کنم Facebook حق” میلر گفت: “غریبه “در مورد چگونه آنها را تفسیر خود سیاست است.”

مدت کوتاهی پس از آن مصاحبه میلر در ادامه Facebook و ضبط یک ویدیو که در آن او اشاره کرد او فقط می خواهم شده است در مصاحبه با غریبه (“شما می دانید که چگونه آنها گفت:” بینندگان). در این فیلم او به دنبال تاکید بر یک نقطه نزدیک به تهمت جونیور خط.

اگر Facebook است “اقدام به عنوان یک عامل یا یک بازوی دولت” میلر استدلال “پس بهتر است شما بر این باورند که آن را نقض حقوق من.”

او قول داد: “ما قصد داریم به آن نگاه کنید.” او همچنین پیشنهاد کرد او ممکن است شکایت.

میلر افزود که او در حال حاضر “در قرنطینه برای دو هفته آینده” از آنجا که از روز یکشنبه تظاهرات. (“نه به این دلیل من فکر می کنم من قرار گرفت اما چون از من خواسته شده که به من اشتغال است. و من در پاسخ به آن درخواست و من در خانه است.”) او به نظر می رسد صحبت از فضای عرشه یک سگ گاهی اوقات پارس در پس زمینه.

در اواخر فیلم او گفت که او “بسیار عصبانی چشم از همسر من از طریق پنجره” و در یک نقطه در 30 دقیقه آدرس او سرفه بارها و بارها.

“ببخشید” گفت: بینندگان. “برای کسانی از شما که می دانید من یک سرفه مزمن… من اصلا COVID.”

در پاسخ به “بازوی دولت” خط نقد ارائه شده توسط Miller, Trump Jr., و دیگران, Facebook توضیح داده شده است که از آن صحبت شده به مقامات دولتی “به درک دامنه سفارشات خود را نه در مورد از بین بردن خاص تظاهرات در Facebook.”

رهبران دولت به نوبه خود روشن ساخته اند آنها را درخواست و یا گفتن Facebook به انجام هر کاری به ویژه در مورد پست رویداد. و دفتر فرماندار Inslee برای آن صرفا آن را گفت: “آیا مودبانه نشان می دهد” که Facebook اجرای آن سیاست های خود در پی از روز یکشنبه در اعتراض المپیا.

Lisa M. Manheim, یک استاد دانشگاه واشنگتن دانشکده حقوق با تخصص در متمم اول قانون اساسی آزادی بیان حمایت گفت که کسانی که باور دارند که گسترده “آزادی بیان” حقوق در Facebook پلت فرم در اشتباه هستند.

“متمم اول قانون اساسی را محدود می کند آنچه که دولت می تواند انجام دهد” استاد Manheim گفت. “آن محدود نمی, آنچه که یک شرکت خصوصی می تواند انجام دهد.”

استاد Manheim گفته او “هیچ دلیلی برای فکر می کنم” که برنده جونیور اظهارات در مورد Facebook “تبانی” با دولت به سرکوب سخنرانی ها بر اساس واقعیت است.

بنابراین اگر Facebook است که در واقع یک شرکت خصوصی اقدام از اراده خود را با این سیاست های جدید استاد Manheim گفت: “Facebook می توانید مراحل خاصی را—به عنوان مثال محدود کردن اشکال خاصی از گفتار و با این وجود باقی مانده در انطباق با متمم اول قانون اساسی—که یک دولت نمی خواهد بود قادر به.”

گسترده سردرگمی در اطراف این موضوع که آیا واقعی یا عمدا دامن زده است قابل درک است.

حتی Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل متهم شده است از عموم conflating آزادی بیان مفاهیم خود بهره مند ساده انگاشت سوال در مورد آنلاین سخنرانی, حقوق و بخشی از یک صنعت است که طلبانه “شکنجه مفهوم آزادی بیان تا زمانی که آن را فریاد كند.”

پشتیبانی غریبه

میلر در فیلم, در ادامه به تمسخر “پادشاه Inslee” برای اجتماعی خود فاصله قوانین—که از پشتیبانی اکثریت عظیمی از واشنگتن و ابراز غرور و افتخار در تمام رسانه ها توجه خود را از تلاش های اخذ شده است از روز یکشنبه در اعتراض المپیا. “ما بزرگترین اعتراض تا کنون در کشور,” او گفت.

او همچنین روشن ساخته مکرر است که برای او اساسی است به معنی خاص end: مردم در کار است.

“قرار دادن واشنگتن به کار است و هدف,” او گفت:. “قانون اساسی موضوع است. لطفا لطفا لطفا نه از دست دادن بینایی از این… کار هدف است. قانون اساسی این موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de