کارشناس هشدار می دهد خوانندگان و علاقه مندان در فضای باز از خطرات اضافه شده برای coronavirus گسترش

خوانندگان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک تصمیم: با اوایل فصل در جنوب تورم هدف قرار دادن سواحل محلی باید آنها دیده بانی کردن هنوز باز ساحل و خطر سوار امواج ؟

یک کارشناس هشدار می دهد که ممکن است یک ایده خوب با مطالعات جدید در آینده در مورد کوروناویروس که می تواند نگران کننده نه تنها برای گشت و گذار اما دیگر فعالیت های در فضای باز مانند دویدن و دوچرخه سواری در محیط های شادی بخش.

Coronavirus می تواند بسیار کوچکتر از آنچه قبلا اعتقاد و aerosolized به عنوان جریمه اسپری – به معنی آن طول می کشد در هوا و سفر دورتر از 6 فوت گفت: Kimberly Prather یک جوی شیمیدان و استاد در موسسه موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه سان دیگو برای اولین بار در مصاحبه با اتحادیه تریبون.

Prather گفت: airborne مسیر یک نگرانی است و 6 پا قاعده صدق نمی کند زمانی که هوا در حال حرکت در اطراف مانند زمانی که آن را شادی بخش. و وجود اطلاعات جدید نشان می دهد قرار گرفتن در معرض است که اتفاق می افتد فراتر از فقط افراد نزدیک سرفه و عطسه. و می تواند وجود داشته باشد و مردم و در مورد گرفتن ورزش نمی دانستند آنها آلوده کردن دیگران, او گفت:.

“زاویه که مهم تر است برای دریافت این واقعیت است که خوانندگان/دونده/دوچرخه سواران که در حال آلوده می تواند تنفس را آلوده به ویروس” Prather که کار با تمرکز بر چگونه انسان مؤثر بر جو و آب و هوا نوشت: در یک e-mail. “آکادمی ملی فقط با ارسال نامه ای به کاخ سفید دیروز هشدار آنها در مورد قرار گرفتن در معرض این مسیر است.”

جنوب کالیفرنیا سواحل شاغل متنوع تاکتیک برای جلوگیری از جمعیت در هفته های اخیر به عنوان coronavirus نگرانی همچنان به بالا بردن.

برخی از جوامع از جمله جنوب خلیج سان دیگو ساحل طولانی و لس آنجلس تعطیل سواحل به طور کامل در حالی که اکثر اورنج کانتی سواحل اجرا بازدارنده مانند خاموش کردن ساحل پارکینگ برای محدود کردن جمعیت است.

در حالی که برخی از خوانندگان استدلال می کنند که آنها می تواند به حفظ 6 فوت فاصله از یک دیگر, دیگران می گویند نقاط محبوب مانند نمک نهر هانتینگتون اسکله پایین تر Trestles و گوه در ساحل نیوپورت در ادامه به یک آهنربا برای جمعیت از خوانندگان که دسته در مبارزه برای امواج.

OC پارک های نجات غریق رئیس جیسون جوان ارسال شده نشانه های بیشتری در مورد اجتماعی فاصله در امتداد سواحل شهرستان در روز پنج شنبه, آوریل 2. نجات غریق شده اند به طور فعال گشت به مردم هشدار می دهند جمع آوری در گروه به گسترش اند و هشدار به خوانندگان در این سیستم زمانی که آنها بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

برای بسیاری از خوانندگان در حال پیوستن به قوانین و فقط گاه به گاه لحظات از گرفتن بیش از حد نزدیک به یک دیگر جوان گفت. “با داشتن بیش از تورم کمک می کند تا به گسترش مردم … اما در همین راستا این جذب بیشتر خوانندگان پس از آن نبرد بین این دو چیز است.”

او گفت: نجات غریق همچنین می خواهید برای منصرف کردن مردم از آوردن چتر و داشتن یک روز در ساحل.

“روح این است که به پایین آمدن و راه رفتن و گشت و گذار خود را با ورزش کردن و رفتن به خانه است.” “نه فقط از آویزان در تمام طول روز. بیشتر افرادی که در انجام این کار سخت تر از آن خواهد بود برای فراموش اجتماعی فاصله.”

او گفت: جمعیت شده اند دشوار است برای پیش بینی, و آنها در حال شمارش beachgoes و خوانندگان هر روز سعی کنید و پیدا کردن الگوهای اما با مدرسه و بسیاری از مردم کار نمی شده است وجود دارد هیچ مجموعه ای از برنامه.

شلوغ ترین روز این هفته روز شنبه زمانی که تورم شروع به پر کردن در و 96 خوانندگان شمارش شدند در آب از نمک نهر به پادشاه ساحل.

جوان نیز هشدار داده خوانندگان گرفتن خطر نه فقط با کروناویروس اما یک آسیب است که می تواند زمین آنها را در یک بیمارستان که در حال حاضر در حال مبارزه با این بیماری همه گیر.

“Stay-at-home منظور تعیین شده است برای محافظت از نه تنها شما را از گرفتن بیمار از Covid-19 اما برای کاهش تاثیر بر سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:. “این خوب نیست زمان بندی برای دریافت صدمه دیده است در حال حاضر. ما می خواهیم مردم به امن در آنچه انجام می دهند.”

مل Thoman یک دیرین بدن surfer شده است که سوار امواج در گوه دهه گفت: او بوده است, مشاهده دوربین های زنده در Surfline.com و با دیدن جمعیت این هفته در مورد علاقه خود را در نیوپورت بیچ شکستن به عنوان اوایل فصل در جنوب متورم رول در.

حتی اگر شما سعی می کنید برای حفظ فضا گفت: اقیانوس را حرکت بدن و تابلوهای اطراف و برخاست نقطه قله در یک منطقه کوچک تا موج سواران هم به موقعیت خود را فقط در نقطه سمت راست.

جمعیت او را دیدم نیست فقط در آب, او گفت:. گوه محبوب تماشاگر نقطه تا “حتی در ساحل آنها حق داشتند در کنار یکدیگر است. که در مقابل آنچه باید انجام شود.”

به عنوان یک بازمانده سرطان خود و با یک زن است که یک پرستار Thoman گفت: او را نگه داشتن فاصله خود را – و مشاوره دیگران, مانند, خارج از مدرسه, نوجوان سیاه, مادر, تا به انجام همان.

در آنچه که به طور معمول خواهد بود مشغول شکستن بهار در ساحل تنهاست گشت و گذار و پیاده روی در سراسر شن و ماسه فقط در جنوب هانتینگتون بیچ اسکله است که به روی عموم بسته است با توجه به coronavirus نگرانی ها و جمع آوری تعداد زیادی از مردم در مناطق عمومی در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“اگر با ماندن از آب حتی زمانی که آن را به شکستن می تواند صاف منحنی – این مشاوره باید به آنها توجه کرد. “من دوست دارم به خارج وجود دارد … این یک مسئله بهداشتی است و آن را یکی از جدی. من فکر نمی کنم مردم آن است.”

ثبت نام برای ما خط ساحل, خبرنامه هفتگی خلاصه ای از اخبار و ویژگی های در مورد چگونه ساکنان شیراز ساحل در حال ایجاد روابط خود را تغییر محیط زیست است. مشترک شدن در اینجا.

این بنیاد Surfrider مستقر در سان کلمنته به تازگی ارسال یک پیام ترغیب خوانندگان به “اقامت در خانه, تکه تکه بعد.”

“Surfrider همچنان به عنوان یک مدافع سرسخت عمومی, ساحل, حقوق دسترسی” وب سایت خود را می خواند. “اما در این زمان فوق العاده ای فوق العاده از اقدامات مورد نیاز برای حفاظت از سلامت و معیشت بنابراین ما می توانیم در موعد محافظت و ما لذت ببرید, اقیانوس, امواج و سواحل در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im