Who did this?

که انجام این کار ؟ پلیس سیاتل بخش کاغذ

طرح غلیظ در اطراف “انفجار” و یا هر آنچه در آن بود در شرق حوزه در آخر هفته گذشته. پس از چیزی/کسی که باعث آسیب به ساختمان پلیس اعلام کرد در اعتراض به یک شورش. اما آنچه که دقیقا ماهیت آسیب و از کجا آمد ؟ پلیس تنها می گویند که تحقیقات در حال انجام است اما آنها ادعا این بود: “آتش بازی.”

حمایت

نیست که کاملا مربع با افرادی که آتش بازی ، پس ما ارسال شده تا گمانه زنی در مورد آنچه که ممکن است ام اتفاق افتاده است که فردی که دستگیره های حرفه ای آتش بازی در لمس به ارائه تخصص خود را. نسخه کوتاه: این احتمالا چیزی بسیار کوچکتر است.

Police speculation.

پلیس حدس و گمان است. پلیس سیاتل بخش کاغذ

“است که یک سوراخ کوچک برای مواد منفجره در مواد سبک وزن” می نویسد: ما متخصص (که خواسته نمی شود به شناسایی). حرفه ای آتش بازی معمولا دو انفجار یکی برای بلند کردن آن را به هوا و دیگری که انفجار با ستاره های درخشان. حتی کوچک آتش بازی سخت به نگه بر روی و آنهایی که اساسا غیر ممکن است به اجرا در اطراف و هدف.

“که همراه با سوختگی از ‘ستاره’ به من می گوید که انفجار نبود یک حرفه ای آتش بازی,” کارشناس ما می نویسد: از طریق ایمیل.

بنابراین عدم سوختگی و کوچکی از سوراخ نشان می دهد که آن را یک اتش بازی. آن را احتمالا همچنین نبود یک flashbang و یا آنانی که در سمت چپ یک سوراخ بزرگتر و که به احتمال زیاد قوانین پلیس نارنجک بی حس کردن — کسانی که تمایل به بزرگتر و باعث آسیب بسیار بیشتر. “من می خواهم انتظار می رود یکی از کسانی که در فضای محدود به یک مقدار بزرگتر دندانه در دیوار” ما متخصص می گوید.

پشتیبانی غریبه

این کارشناس بهترین حدس بزنید: شاید این یک مصرف کننده بزرگ-درجه سوری که مانند بطری راکت های غیر قانونی در ایالت واشنگتن مگر اینکه شما در قبیله ای زمین. (و بله واقعا همه از واشنگتن قبیله ای زمین, اما آن را در یک نقطه که آتش مارشال قادر به انجام هر چیزی در مورد.)

کسی می تواند پرتاب یک ترقه در ایستگاه و با شانس آن را کردم wedged به کوچک فاصله بین تخته سه لا و پنجره. البته یک سوری-حمله فقط به عنوان هیجان انگیز به عنوان یک کامل بمب و باعث می شود SPD پاشش از تظاهرکنندگان با سلاح های شیمیایی به نظر می رسد کمی نامتناسب.

در هر حال پلیس می گویند که آنها شاهد آنچه که منجر به انفجار هر چند آنها نیست گفت: آنچه شاهد بوده است. ما قرار داده ایم و در سوابق درخواست برای هر گونه گزارش یا تصویری که SPD ممکن است داشته باشد. خود را برآورد زمانی برای پاسخ: شش ماه تا یک سال. کار بزرگ!

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net