کارشناس ادعای پادشاهی برای مخالفت با ویروس مواد مخدر تهمت تبلیغ

hydroxychloroquine

جان Locher / AP

این دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 عکس نشان می دهد یک آرایش از قرص هیدروکسی کلروکین در لاس وگاس.

واشنگتن — رئیس یک آژانس دولتی مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس ادعا شنبه که او سرنگون شد برای مخالفت سیاسی متصل تلاش برای ترویج یک مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ بدون اثبات به عنوان یک درمان برای COVID-19.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان در بیانیه ای گفت که او شتابزده حذف از کار خود را در روز سه شنبه و reassigned به کمتر نقش دارد. وکلای او دبرا کاتز و لیزا بانک ها آن را به نام “تلافی ساده و ساده است.”

اختلاف است در مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج آن از تریبون در جلسه کاخ سفید اتاق.

بردا آژانس روشن است که قبلا در راس یک واحد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایجاد شده برای مقابله با تهدیدات بیوتروریسم و بیماری های عفونی. اخیرا در تلاش برای پرش شروع کار بر روی یک واکسن برای coronavirus.

“من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه” روشن است که در یک دکترا در رشته ایمونولوژی گفت: در بیانیه ای که منتشر شد توسط خود وکلا.

“به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی” روشن گفت.

“من نیز در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی” او اضافه شده است.

در مورد خواسته های روشن در روز چهارشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “هرگز شنیده از او.”

“آن مرد می گوید او تحت فشار قرار دادند از یک شغل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شاید او بود. شاید او نبود. … من نمی دانم که او چه کسی است.”

روشن و وکلای او درخواست تحقیقات HHS بازرس کل و توسط دفتر مشاور ویژه یک سازمان مستقل است که به عنوان بخشی از خود را مسئول حفاظت از دولت خبرچین.

“در حالی که من آماده ام تا نگاهی به همه گزینه ها و به فکر” خارج از جعبه “برای درمان موثر, من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا” روشن نوشت.

او همچنین با اشاره به “درگیری با HHS رهبری سیاسی” بیش از تلاش های خود را برای “سرمایه گذاری اولیه در واکسن و منابع حیاتی برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.” یکی از انتقادات عمده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر پاسخ این است که کمی انجام شد در ماه فوریه به انبار تجهیزات مورد نیاز.

“علم در خدمت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا باید همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست” روشن گفت.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از HHS برای روشن را با خود ندارد. این HHS بازرس کل دفتر تا به حال هیچ پاسخی به درخواست خود را برای بررسی. اما در کاپیتول هیل پیشرو دموکرات seconded تماس برای تحقیقات.

“رئیس جمهور تهمت است نه یک دانشمند و یا یک حرفه ای پزشکی” گفت: Rep. رزا DeLauro D-Conn., که صندلی یک خانه پنل که نظارت HHS امور مالی. “این تصور که او و سیاسی خود را منصوب ساخت پرسنل بر اساس تصمیم گیری چقدر موثر رئیس جمهور فکر می کند که مواد مخدر مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین خواهد بود … کاملا غیر قابل قبول است.”

دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در دولت نظارت یک حزبی فدراسیون فوتبال گفت: “مجازات این whistleblower برای انجام کار خود را می فرستد و ما را به قرون تاریک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ مالاریا دارو به طور منظم خود را coronavirus جلسات آن را “تغییر بازی” و نشان می دهد آن شک می توان ثابت کرد اشتباه است. او ارائه شده به بیمار توصیفات که این دارو یک نجات دهنده زندگانی.

اما یک مطالعه اخیر از 368 نفر در ایالات متحده جانبازان بیمارستان ها هیچ بهره مندی از هیدروکسی کلروکین — و مرگ و میر بیشتر. این مطالعه یک نگاه اولیه در دارو است که باعث شده است تا بحث در جامعه پزشکی با بسیاری از پزشکان leery از استفاده از آن.

هیدروکسی کلروکین داده شده بود به بیماران در منطقه نیویورک, ملت, شدید ترین COVID-19 نقطه داغ. آن است که معمولا تجویز می شود در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

در اوایل شیوع وجود دارد برخی از گزارش ها که پزشکان در خارج از کشور پیدا کرده بود آن مفید است.

روشن است اتهامات اولین گزارش نیویورک تایمز.

یک مقام رسمی بیوگرافی توصیف او را به عنوان یک آنفولانزا و عفونی-بیماری متخصص که عضو آژانس از 10 سال پیش و با تمرکز بر توسعه واکسن. او نیز برگزار شد عنوان HHS معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ, گزارش به دکتر رابرت Kadlec. روشن است موقعیت جدید است که با موسسه ملی بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de