تجربه می تواند در بازی Johnson گراد امانوئل معتدی به نفع زیر المپیک به تعویق افتادن

بعد از چند ماه از امانوئل معتدی زندگی تعیین خواهد شد.

این St. Paul Johnson گراد که در ادامه به اجرای مینه سوتا دولت منکیتو شد و در این میان آموزش برای دومین بازی های المپیک زمانی که خبر از به تعویق افتادن این تابستان بازی ها آمار رسانه های اجتماعی در هفته گذشته.

معتدی بود که در لیبریا پرچم دار در سال 2016 افتتاح مراسم و مسابقه در 100 و 200 متر خط تیره در حال حاضر واجد شرایط برای این تابستان بازی ها با هدف قرار دادن زمان لازم استاندارد از یک سال پیش. او به نیمه نهایی در 100 متر در سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان در قطر.

او تا به حال شده است آموزش به طور خاص برای این تابستان بازی ها از ماه نوامبر.

“من درک می کنم (المپیک به تعویق افتادن) برای رفاه همه. این نوع انتظار می رود در حال حاضر پس از آن را ندارد من به عنوان یک شگفتی اما آره به صداقت آن (بدبو),” معتدی گفت. “این یک وضعیت که در آن شما نمی توانید هیچ چیز در مورد آن, بنابراین شما از نوع فقط نیاز به قبول آن است.”

سوال این است که آیا معتدی از اینجا بروم ؟ او گفت مقدماتی زمان از سال 2019 خواهد ایستاد حرکت رو به جلو به طوری که او مطمئن است که در سال 2021 که میله میله به جای از 23 ژوئیه تا اوت 8 در تابستان آینده در توکیو. اما آموزش های خود را در حال حاضر و پس از آن می تواند جالب باشد.

معتدی که قطار در آمریکا معمولا در مسابقات خارج از کشور را به آماده شدن برای مسابقات مهم. اما این یک گزینه نیست در حال حاضر. 28 ساله گفت: این یک امکان واقعی است که او را مجبور به تعطیل کردن آموزش خود را انتخاب کنید و همه چیز دوباره به بالا در ماه نوامبر.

این تصمیم تا حد زیادی مبتنی بر امور مالی خود را. معتدی مانند بسیاری از المپیک خم به شدت بر حامیان و تایید به صندوق کمک به آموزش خود را. حامیان می تواند تصمیم به جلو و در حال حاضر پس از آن دوباره تا نزدیک به تابستان آینده ، در آن نقطه خواهد بود تا به لیبریا فدراسیون برای دیدن چه مقدار از آن می تواند گام برای کمک به بودجه برای آموزش برای هم بودن.

“اگر هر چیزی” معتدی گفت: “اکثر ما ممکن است مجبور به پیدا کردن کار در میان است.”

که البته خواهد بود یکی دیگر از آچار در آنچه در حال حاضر شده است مختل نظر دارد. آموزش به صورت عمده در مسابقات بین المللی یک روند است و این روند خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر است. معتدی می کند و فکر می کنم خود تجربه قبلی در مسابقات اصلی را کمک به او را بیش از 16 ماه آینده به عنوان او تلاش می کند خود را در بهترین موقعیت برای موفقیت در توکیو.

“من فکر می کنم آن ممکن است بازی به نفع من چون من را در درک چگونه به قطار بر این اساس تا آنجا که جدول می رود,” او گفت:. “در سال آینده است که بازی های المپیک در حال حاضر. بسیاری از ورزشکاران در حال فکر کردن مانند, ‘تمام سال از آموزش پایین تخلیه.’ … من درک می کنم بدن من کمی بهتر است. بنابراین تا آنجا که به جدول زمانی از آن من فکر می کنم این نقش به نفع من فقط به خاطر من می دانم که چگونه به تنظیم درآمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر